Heineken Open’er 2009 (2)

Prieš tęsdama bendrą reziumė įmesiu aktualijų iš šiandienos. Sužinojau, kad vienas iš dviejų neįvardytų pankų yra mano vadovo draugelis Robkė (tas kūdas ir tatuiruotas). Vadovas labai apsidžiaugė ir puolė per Skype informuoti Robkės, kad jam teko garbė į festivalį važiuoti su Jumsoft PRščike. Robkės atsakymas skambėjo panašiai: “Oi, dafiga lietuvių buvo, vardų nežinau ir neprisimenu, nebent su ja miegojau“. Po priminimo apie baltą skrybėlę parėjo toks atsakymas: “Aaa, tamsi tokia? Tai ne, su ta nemiegojau“.

Pasirodo, balta skrybėlė priverčia mane prisiminti net tuos žmones, su kuriais nemiegojau. Kaip sakė Gregory House, “I can be a jerk to people I haven’t slept with. I’m that good“.

Pirma diena (tęsinys)

Peter, Bjorn & John.
Jo, ta viena daina buvo gera. Kitos – meh… Tiesą sakant, tas pasirodymas man labiausiai įstrigo todėl, kad buvau isterijoje nuo eilinio Mykolo laukimo. Jis paprašė be jo neiti prie Arctic Monkeys scenos ir nuėjo į tūliką. Ir dingo. Daug keikiausi, trypčiojau, gręžiojausi išsvajotosios scenos link ir dar keikiausi.

Arctic Monkeys.
Apie šituos galėčiau parašyti atskirą įrašą. Trumpai tariant, tikėjausi, kad bus šiaip sau koncertas, nes buvau prisiskaičiusi apie Turnerio iškalbą arba jos nebuvimą, nežinomų dainų grojimą, bisų ignoravimą ir bendrą nevykusią Oasis stiliaus aroganciją. Viskas pasitvirtino, išskyrus aroganciją, bet kažkodėl buvo baisiai gerai. Organizatorių nelaimei, dinginėjo garsas. Kita vertus, po trečio dingimo arčiau scenos stovėję fanai turėjo džiaugsmo stebėti, kaip flegmatiškasis Alexiukas įnirtingai mojuoja abiem rankom, nustatęs V pirštų kombinaciją (kuri Anglijoje reiškia nebūtinai pergalę). Jo kirpėjas vis dar atostogauja, ir čia norėčiau pacituoti Gabrielę: “Bet su trumpesniais plaukais jis nebūtų toks gražus…“ “Hm, o jis gražus?“ “Na, dabar jo nesimato“. Reziumė: fantastika, fantastika ir dar kartą tas pats.


Sexy little elf.

Sensational.
Antras keywordas po “fuck you“. Legendinis Turnerio iškalbos nebuvimas trumpam sušlubavo, kai jis nusprendė pareikšti: “Thank you so much. You were a sensational crowd“. Nuo tos akimirkos žodis “sensational“ tapo universaliu epitetu viskam, kas yra gerai.

Basement Jaxx.
Šito koncerto didžioji dalis mūsų chebros neprisimins, kadangi, bl…, pusę dvylikos miegoti nuėjo! Mes su Vaida buvome absoliučiai pasipiktinusios. Šiek tiek pasėdėjom ant žolės su alučiu, išprotėjusi lenkė įspyrė Vaidai į užpakalį, o po to mane išbučiavo (šiuos du įvykius siejo tik tai, kad abu sukėlė alkoholis jos kraujyje).
Tinklininkai.

Mes su Vaida niekaip negalėjome eiti miegoti pusę dvylikos. Todėl nuėjome šeštą, praleidusios linksmą ir kažkaip labai greitai prabėgusią naktį su jos draugais tinklininkais/alkoholikais/narkomanais. Gerai buvo.

Antra diena


Kurwa.
Pirmas žodis, kurį išgirsdavom rytais krapštydamiesi iš savo pirtimis virtusių palapinių. Ir, įtariu, paskutinis, kurį girdėdavom prieš nulūždami. Iškėliau hipotezę, kad lenkai jį naudoja vietoj kablelių, ir vėliau vienas lenkas man ją patvirtino. Ot kaimynus turim. O dar ant savų lenkų varom…

Dušai.
Metas dušams ir jų kuponams. Dušai buvo dvejopi: šalti ir karšti. Šaltų aš nemėgstu, netgi kai lauke +30. Bet karšti dušai kainavo vieną dušų kuponą. Kuris skyrėsi nuo visų kitų festivalio teritorijoje galiojančių kuponų, nors kainavo lygiai tiek – vieną paprastą kuponą. Be to, dušų kuponus pardavinėjo parduotuvėje (sklepe) kartu su gaiviaisiais gėrimais ir pan., todėl rytais per eiles nebuvo įmanoma nei patekti į dušus, nei nusipirkti vandens. Reali situacija: žmogus po kepinančia saule atstovi pusvalandį prie dušų, kol sužino apie mitinius kuponus. Tada eina prie parduotuvės ir stoja į eilę ten. Atstovėjęs nežinia kiek, išgirsta, kad kuponai baigėsi. How cool is that?

Pliažas.
Spjovę ant dušų, išvažiavom prie jūros. Ne prie tų sužydėjusių Gdynios marių, o prie tikros jūros už 40 km. Buvo gerai. Su Vaida persirenginėjom krūmuose, o Roką/Virgį pasiunčiau nx. Nereikia laistytis, kai aš miegojusi 2,5 valandos.

Zupa gulaszowa.
Geriausias lenkiškas patiekalas, kuris iš tikrųjų yra vengriškas. Beje, aš iškėliau eilinę hipotezę: lenkai tokio dydžio porcijas daro tam, kad nesuvalgytą dalį galėtų panaudoti artimoje ateityje, kitoje lėkštėje. Nes kitaip to reiškinio paaiškinti negalima. O pigu… Pasijutom, kaip vakariečiai turėtų jaustis Lietuvoj.

The Gossip.
Buvo sužavėti visi, išskyrus mane. Nu nieko, bet ne stebuklas. Pliusas už tai, kad Beth buvo apsirengusi daugiau nei liemenuką ir kelnaites. Gabrielė dabar mane muš.

The Kooks.
Wawaweewa. Kadangi per Arctic Monkeys stovėjau minioje, tad galėjau tik vertikaliai šokinėti, klykti ir viltis likti nesutrypta, tai šitas koncertas buvo oficialiai didžiausias išsitaškymas. Visiška nuostabybė. Arnas pavarė, įskaitant klūpojimą ant kelių ir lankstymąsi scenos link. Do you want to go to the seaside? Pliusas Luke už tai, kad turbūt pats nesupranta, ką kalba.

Duffy.
Nematėm ir girdėjom sunkiai. Bet užtat siemkas pagliaudėm visai smagiai. Pasak Gabrielės, kurios The Kooks nevežė ir kuri nuslinko arčiau Duffy scenos, “o siaube, kokia ji kūda, jos koja – kaip mano ranka“. Iš spaudoje matytų festivalio nuotraukų sakyčiau, kad Duffy iškilmingai žingsniuoja Amy išmintu keliu: tragiška šukuosena, tragiškas makiažas ir tragiškas kūdumas. O kadangi jos balsui, mano manymu, iki Amy – kaip iki Mėnulio, well…

Moby.
Nebūčiau buvusi visiškas lavonėlis, būčiau irgi gerai išsitaškiusi. Bet miegas lenkė prie žemės nenumaldomai. Pavarė senukas Moby su gitara. Ir dar su “dzękuje, dzękuje, dzękuje…“ Labai gyvas ir šiltas pasirodymas.

Crystal Castles.
Manėt, kad po Moby jau ėjau miegot, ne?
clip_image001 Nė velnio, reikėjo dar šito Super Mario gėrio pasiklausyti. Bliamba, myliu aš juos, nors tu ką.

Negi negražu?

Reklama

One response

  1. Atgalinis pranešimas: Heineken Open’er 2010 (IV) | Be pavadinimo

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s