Heineken Open’er 2009

Na ką, reziumuoju, viena akimi žvilgčiodama į Wentworth Miller veidelį.

Pirma diena

Ekipažai. 
Peugeot – Arnas, Gabrielė, Rustė ir Vaida. Turėjo GPS, todėl buvo gaujos vadai. Taip pat daug CD su festivalyje skambėsiančia muzika ir daug noro dainuoti.
Viens du – Imbrasas, Živilė, Ieva ir kita Vaida. Pavadinimas kilo nuo 1.2 variklio. Dažniausiai važiavo paskutiniai, bet uoliai stengėsi neatsilikti nuo galingesnių kolegų.
Passat (a.k.a. Mykolas) – Mykolas, Akvilė ir Vycka, kuri yra mergina. Turėjo kitą GPS, todėl reguliariai nuvažiuodavo kažkur kitur.
Rožinės kepuraitės – mikrūškė su Roku, Roku/Virgiu, Ignu, Daumantu, Mantu ir Justu. Nežinau, ar atspėjote, bet jie dėvėjo rožines kepuraites.
Pankai – Marius, du pankai ir Richardas vietoj bonuso. Nieko turbūt kompanija.

Fuck You.
Išvažiuodamas iš Kauno pirmasis ekipažas pasirinko Lily Allen akompanimentą. Ir kažkaip netikėtai mums su Vaida užstrigo vienas švelniausių ir moteriškiausių Lily kūrinių – "Fuck you, fuck you very very mu-u-u-u-uch…" Vėliau jis tapo universaliu himnu tvarkantis su lenkiško mąstymo ypatumais, kepant saulėje arba šiaip mąstant.

GPS.
"Perskaičiuojamas maršrutas". Šią frazę mes girdėjome tiek kartų, kad keista, kaip jos nesapnavome (bent aš nesapnavau). Kaip Arnas sakė iškišęs galvą pro langą: "Ant manęs rėkia keturios moterys!!! Tos trys ir džipiesas!!!" Kita vertus, ta moteris žinojo daug šunkelių ir visai mums pravertė. Labai juokinga būdavo, kai sukdavom ratu žiedu bandydami nustatyti, kurį išvažiavimą ji turi omeny, o kiti keturi ekipažai vilkdavosi iš paskos.

Lidl.
Stebuklingos parduotuvės su limonadu po 80 grašių ir pigiu, bet neblogu romu. Visų lietuvių svajonių vieta.

Gdynia.
Trimiesčio trečdalis. Daug kamščių, "Tesco", smirdinčio uosto ir industrinių rajonų. Ir, svarbiausia, Babie Doly – apleistu aerodromu, kasmet priimančiu į savo glėbį dešimtis tūkstančių bepročių.

VIP. 
Bonusas, vardu Richardas, į mūsų ekipažą persėdo pačiu metu – prieš įvažiuojant į parkingą. Pamojavome apsauginiams prieš nosį žurnalisto leidimu ir sutaupėme milžinišką 10 zlotų sumą už vietą prigrūstoje aikštelėje.

Laukiu Mykolo.
Antra populiariausia frazė po "Perskaičiuojamas maršrutas". Jo laukė visi, nes jis turėjo bilietą, įvairių daiktų ir šiaip vis pakliūdavo į situaciją, kai jo mirtinai reikėdavo, bet jis, pavyzdžiui, stovėdavo kamštyje. Nes ne ten nusuko su savo anksčiau minėtu GPS. Žodžiu, tikrasis VIP buvo Mykolas.

Vaikinai.
Vos įėjusios į festivalio teritoriją, su Vaida atsidusome: "Bet tai kiek čia gražių vaikinų…" Rimtai, panos, tokios gražių bernų koncentracijos aš dar nebuvau mačiusi. Cituojant Vaidą, "čia kaip zoologijos sodas – kur pasisuksi, gražūs gyvūnėliai". 

Kuponai.
Festivalio valiuta, a.k.a. Monopolio pinigai. Vienas kuponas vertas trijų zlotų, arba pusės skardinės alaus. Už jį galima nusipirkti vieną dušo kuponą, bet čia jau antros dienos atradimas.

Skaičiai (ir tūlikai).
Palapinių miestelyje gyveno 16,5 tūkst. žmonių. Išvis festivalyje jų kasdien buvo po 60 tūkst., o paskutinę dieną pasiekė ir 100 tūkst. Ilgiausias laikas, kurį laukiau prie tūliko – 30 sek. Mano aptikti tūlikai su tualetiniu popieriumi – du. Pasirodo, egzistavo teigiama koreliacija tarp tualetinio popieriaus kiekio ir neužsirakinančių tūliko durų. Bet tai atradau tik paskutinį vakarą.

Rožinės kepuraitės.
Prieš koncertus jie pasipuošė – prie kepurėlių pridėjo frotinius chalatus. Kitos dienos festivalio laikraštyje jau puikavosi jų nuotrauka su komentaru apie tai, kad mlodzy litwini czują się jak w domu. Štai kas tikrieji VIP’ai.

Koncertų zona.
Į ją galima įeiti tik praėjus muitines primenančias užtvaras su daug piktų lenkų, tikrinančių apyrankes (kurių aš dar neprisiverčiau nusikirpti) ir rankinukus. Mantas skundėsi, kad jį vis graibė. Nežinau, gal.

***
To be continued. Reikia juk išsimiegoti.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s