Truputį grįžau

Siaubas, kaip ilgai nerašiau. Iš principo, daugiausia todėl, kad namie neturiu interneto, o maršrutizatoriaus jungimas man visada ilgai trunka. Interneto neturiu todėl, kad pakeičiau gyvenamąją vietą – pamojavau rankute Seimui, M. Mažvydo bibliotekai, "Submarinui" ir "Rytams" bei meiliai pasveikinau VMI "Northstar" pastate, kuris dabar kyšo priešais virtuvės langą.

Kas dar geresnio? Turiu balkoną, skersai išilgai prišiktą balandžių. Rupūžės. Ir kaimynė, kuri juos lesina, taipogi rupūžė. Dabar jaučiuosi kaip amerikietiškų filmų blogietė, sukanti galvą, kaip čia efektyviau pakovoti su gamtos grožiu.

Turiu dermantininę sofą, nuo kurios slysta paklodė, ir baisią sekciją, kurioje visko daug telpa. Dar turiu teliką – nuosavą! Su baltu kabeliu, romatiškai nusidriekusiu pro balkoną, į kurį vis tiek nosies nekišu.

Turiu dvi sugyventines, gyvenančias antrame mūsų butelio aukšte. Aušra ir Snežana. Kaip galima spręsti iš Snežanos vardo, blondinės. Kaip pasibaisėjęs mamai pasakojo mano brolis: "Blondinės su ružavais džemperiais ir pūkuotom šlepetėm". Ne visai tikslu, bet į tą pusę. Šiaip ar taip, labai mielos mergaitės. Snežana dar turi draugę Oksaną, kuri iš visos šitos chebros labiausiai panėšėja į "Olialia" mergaitę bei turi jauną ir durną mopsą Štormą. Žodžiu, kompanijos prasme man ten tikrai neliūdna.

Turiu virtuvę su baru ir daug taurių. Ir apskritai daug vietos. Tad mano kuklios esybės gimtadienio proga (kuri jau ir nebe už kalnų) tos taurės gali netyčia būti išleistos apyvarton. Ne tai, kad aš čia kažkokią užuominą daryčiau…

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s