Nesąmonių kampelis

Šiandien vardadienį švenčia Akvilinas. Vakar tai darė Kęsmina, o praeitą ketvirtadienį – Gailiminas. Tuo tarpu kitą ketvirtadienį šis džiaugsmas aplankys visą nulį (tikiuosi) šiame pasaulyje gyvenančių Aliodijų. O aš, ibitute, vardadienio išvis neturiu. Kokioj planetoj mes gyvenam?

***
Ilgai juokiausi iš Snežanos už tai, kad jos kirpėjas pseudonimu Debesėlis jos absoliučiai neklauso ir plaukus jai tvarko taip, kaip pats užsimano. Penktadienį nuėjau pas savąją Onutę be pseudonimo ir ji man atsisakė: 1) trumpinti plaukus; 2) šviesinti plaukus; 3) dažyti plaukus sruogelėmis. Kai jau galutinai pasimetusi liepiau daryti, ką panorės, nudažė mane beveik juodai ir dar padarė emo kirpčius. Bet visi sako, kad atrodau gerai, tai gal gerai. Matyt, visi manęs bijo.

***
Dar penktadienį mačiau aptemptus marškinėlius su V formos apykakle. Ne, ne per teliką ir ne ant gauruotos Kedžio krūtinės. Nors neabejoju, kad tą variantą irgi mačiau, nes Lietuvoje neįmanoma pragyventi dienos nepasigėrėjus tuo fiolecetavu šedevru. Šiaip ar taip, tie marškinėliai buvo juodi, ant jų krūtinės Brežnevas kalė laižiaką su kažkokiu kitu didžiu asmeniu, o juos vilkėjo kas gi kitas, jei ne Imbrasų Vytukas.

***
Dar mačiau ant Vyto lovos miegantį girtą hidrometeorologą su raudonarmiečio kepure. Prieš tai jis būrė artėjančią klimato katastrofą, sukeltą žmonių.

***
Šeštadienį per Premier Lygos rungtynes Sunderlandas įmušė Liverpuliui rikošetu nuo raudono baliono, kurį prieš tai į aikštę paleido nepilnametis Liverpulio fanas. Pasak YouTube komentatorių, “e’s gettin fuckin murdered in Liverpool, that fuckin scouse!!!!“

***
Sekmadienį nieko ypatingo nenutiko. Trečią kartą pažiūrėjau “Star Wars“ ir šįkart jau supratau apie ką jis, nes pirmus du kartus vis surasdavau įdomesnės veiklos negu žiūrėti į visų geekų svajonių seksulką su plaukų barankėm ant ausų.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s