Tam tikri estetiniai kriterijai. Žvaigždės kartais krenta.

Jau seniai garsėju įpročiu savo mėgstamiausias muzikos grupes, futbolo komandas, aktorius, sienų apmušalus ir daug daug ką rinktis vadovaudamasi tam tikrais estetiniais kriterijais. Esu iš anksto įsitikinusi, kad Guy Ritchie "Šerloko Holmso" adaptacija bus best ever. Manau, jog Liverpool pradėjo pralaiminėti, nes išėjo Alonso, o be Torres jie išvis būtų bejėgiai. Liam man patinka labiau nei Noel. O ar matėt, kaip atrodo UK užsienio reikalų sekretorius?! Tiesa, galiu bandyti gintis aiškindama, jog nuoširdžiai myliu Vincent Cassel ir Tim Roth, o mano grojaraštyje karaliauja Pulp, The Cure ir Amy Winehousel, bet iš patirties žinau, jog tai ne itin padės.

Taigi oficialiai pranešu, kad mano mėgstamiausių grupių sąrašą papildė Mr. Hudson. Daugiausia todėl, kad jų vokalisto balsas primeną Sting, be abejonės.

***
Šiandien per BBC Radio 1 klausytojai dalijosi savo nesėkmingais susitikimais su įžymybėmis. Pasakojimuose figūravo tokios citatos kaip "Do you want a bite of my banana?" ir "Wow, your name is Michael Bubble!". Niekaip negaliu apsispręsti, kuri istorija pati geriausia: Julia Roberts ar Bono.

Pirmoji pasakoja apie klausytojo kelionę viešbučio liftu, į kurį netikėtai įlipo Julia Roberts. Vargšą ištiko stabas, jis nudūrė akis į grindis ir šiaip ne taip išlemeno: "Nice boots…" Julia susikonfūzijusi perklausė: "Excuse me?" Ir tik antrą kartą išspaudęs: "Nice boots…", jis suvokė, kad per surakintus dantis dantis tai skambėjo labai jau panašiai į "boobs".

Antroji istorija nutiko merginai, per Londoną tempusiai milžinišką supakuotą paveikslą, kurį ji ką tik buvo nusipirkusi. Besižvalgydama, kaip čia geriau perėjus per gatvę, ji kažkam tuo paveikslu užvožė, o kai atsisuko atsiprašyti, pamatė Bono. Atsiprašymas virto fraze: "Wow, you’re so short!"

Reklama

One response

  1. gali pasidaryti kokį nors widget’ą, kad rodytų naujausius komentarus pirmo puslapio viršuj? nes dabar reikia peržiūrinėt kiekvieną post’ą, ieškant komentarų, ir dar pastoviai neatsimeni, kiek komentarų buvo vakar, tai negali suprast, ar yra naujų, ar visus jau skaitei…

    beje, tau turėtų būt įdomu – dar viena dingstis naktinėti
    http://www.djscene.lt/news?id=2219
    gal tiksliau tiktų žodis “rytėti“.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s