A bonfire of pop pap lit

Mano mėgstamiausias muzikinis skaitalas NME.com paskelbė akciją:

Imagine a Westlife-free world, a national Leona-free chart, with Chipmunk chipped off, The xx marking the spot where JLS used to be, and Gaga and Miley burnt on a bonfire of pop pap lit by Jordin Sparks – a ringtones-devoid countdown of, y’know, good tunes?

That just happened. Today marks the first NME Chart as we reclaim the Top 40 and countdown the biggest selling tracks in the NME world.

Tiesą sakant, labiausiai mane šitame visame reikale sužavėjo pirmoji straipsnio pastraipa, nes toks vaizdas mano širdį tikrai paglostytų. Tačiau iniciatyva irgi neprasta. Ir tokiu būdu pirmojo per nežinia kiek metų normalios muzikos UK charto viršūnėje atsirado Biffy Clyro – ‘The Captain’ [14th Floor]. Neinu iš proto dėl Biffy Clyro, bet kaip bepasuksi, taip jie geresni už Leoną Lewis (išskyrus vokalo kokybę, jei vokalo kokybe laikysime sugebėjimą išdainuoti daug ir įvairių natų su pavinguriavimais, bet be jokios gyvos emocijos).

Beje, man žiauriai patinka 37-osios charto pozicijos klipas (ne tai, kad nepatiktų 36-osios). Super daina, kaip ir viskas, prie ko savo gitarą, balsą, smegenis ar aktorinius gabumus prideda Jack White:

Reklama

2 responses

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s