Gyvenimo santraukėlė

Visų pirma, šios savaitės rytinis grojaraštis:

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis (pirmadienio tąsa)

Ketvirtadienis (tobulo filmo “(500) Days of Summer“ padarinys)

Penktadienis (yra toks žodis “ubiquitous“)

***

Jei jau prakalbau apie tobulą filmą “(500) Days of Summer“, pasikartosiu, kad jis tobulas. Kaip “Love Actually“, tik be Hugh Grant ir ne toks paviršutiniškas.

Iš tiesų jį žiūrint apėmė jausmas, kad tai – filmas apie mane. Tiems, kurie jį matė ir kurie mano, kad aš iš tiesų šiek tiek primenu Zooey Deschanel, iš karto galiu pranešti, kad šįkart, deja, mane vaidino Joseph Gordon-Levitt. Tiksliau, jis vaidino atvirukų tekstų kūrėją, kuris yra absurdiškai mielas, klauso “The Smiths“, o jo požiūris į meilę toks patetiškas, kad nors galvą į sieną daužyk. Sunku tokiems gyventi pasaulyje, kur visi draugai pragmatikai, kur prie kopijavimo aparatų bučiuojamasi šiaip sau, o santykiai egzistuoja tik tam, kad būtų smagiau.

Gražiausia filmo frazė išskrido iš šiaip aplink besitrainiojusio ir visai nesvarbaus herojaus lūpų, kurios ten apskritai turbūt buvo vien tam, kad ištartų tai:

Now, I think technically, the girl of my dreams would probably have, like, a really bodacious rack, y’know? And maybe different hair. Probably.. she’d probably be a little more into sports. But, truthfully..? Robin.. Robin’s better than the girl of my dreams… She’s real.“

***

Po mūsų langais ką tik įvyko drama. Jauna porelė iš pradžių šiek tiek pasipyko ir apsistumdė, o dabar apsikabino ir bučiuojasi.

***

Į biurą atėjo darbintis dizaineris italas vardu Daniele. Nerealiai fainai kalba lietuviškai, ką galima bendrai reziumuoti fraze “Nu jo, šitai kontorai dizainas irgi dariau, bet po to jie ten pribardačino tragiškai…“

Reklama

One response

  1. man 500 days of summer irgi patiko. turiu įtarimą, kad tau dar turėtų įtikti “The Boat That Rocked“. Jei žiūrėsi treilerį – neapsigauk, jis ne visai tiksliai atspindi turinį.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s