Vėjai, skėčiai ir Britain’s Got True Talent

Vakar buvau aplankyti savo gero draugo Vėjo Niekadėjo. Sąžiningumo dėlei reikėtų paminėti, kad su amžiumi šis draugas nori su manimi turėti vis mažiau bendro, o vakar netgi atsisakė draugauti su mano atgabentu meškinu Pranciškumi. Taipogi atsisakė mane apsikabinti, parodyti pirštu, kiek jam metų, ir apskritai būti per arti manęs. Vaikščioti jis apskritai atsisako, nes yra labai gerai įvaldęs greitąjį ropojimą su pasikrykštavimais. Tačiau maloniai sutiko pademonstruoti platų savo mimikos asortimentą, talentą junginėti buitinius prietaisus ir aukštą toleranciją skausmui prisivėrus nagus su orkaitės stalčiumi. Galiausiai dar maloningai parodė, kur yra Lempa, pasiglostė galvytę ties mamos fraze “Geras Vėjukas“ ir pamojavo ranka “te-te!“ Dėkuidie išsinešdina, turbūt galvojo.

Beje, Vėjo mama, gal galėtumėte man Skype atsiųsti kokią nors nuotrauką, iliustruojančią neapsakomą Jūsų sūnaus žavesį ir širdžių ėdiko potencialą? Mano dienoraščiui trūksta vaizdinės medžiagos.

Į šį prašymą buvo spėriai sureaguota, tad štai jums ir širdžių ėdikas:

Nekalta niekadėjo šypsena

***

Jei dar nepastebėjote, šiandien lyja. Atėjau į darbą su šlapiu žydruoju skėčiu, kurį po kokio pusantro mėnesio sugebėjau atsiimti iš Imbraso namų, ir pasvarsčiusi, kur jį padėjus, kad pridarytų kuo mažiau šlapių bėdų, įkurdinau tualete.

Po poros valandų išeinu iš tualeto su savo gėlėtais botais ir apdžiūvusiu skėčiu. Prie durų stovi Dovilė ir įdėmiai apžiūrinėja mane nuo galvos iki kojų.

– Padėjo? – klausia.

***

Šiandien mano ausyse visą dieną ūkauja Jamie T. Ot gėris. Reikia pripažinti, kad buitinis jo tekstų įžvalgumas, paaugliškai skardus balsas ir reperiškas talentas per kuo trumpesnį laiką ritmiškai išspjauti kuo didesnį kiekį žodžių, pagardintų protu nesuvokiamu akcentu, primena man kitą tokį jauną anglų džentelmeną, bet tai visada tik į gera. Tik kol anas džentelmenas bando suaugti ir įvaldyti Jim Morrison pochujistinio seksualumo dvasią, šitas ir toliau skleidžia Billy Elliot stiliaus energiją.

I take a train again away from shame
And blame a city pained to see
a friend I hadn’t seen since I was drinking underage.

Reklama

One response

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s