Nowhere Boy

Visada beprotiškai džiaugiuosi mano dviejų didžiųjų meilių – muzikos ir kino – samplaikomis. Ypač, kai ekrane matau aliuzijas į muziką, kuri yra per gera, kad žmonija ją kada nors pamirštų.

Kaip Across the Universe, kuris atsitiktiniams žiūrovams turbūt atrodė kaip gerokai per ilgas vaizdo klipas su padriku scenarijumi ir nežinia iš kur išlendančiomis frazėmis, pvz. “She came in through the bathroom window!“ O man tai buvo pati nuostabiausia kelionė po The Beatles pasaulį su kulminaciniu koncertu ant stogo, kuris nė velnio neatrodė banalus – juk taip gražu. Neseniai pažiūrėjau Cadillac Records apie įrašų studiją, kurioje 6-7 dešimtmetyje klestėjo bliuzas ir rokenrolas. Viena įsimintiniausių vietų man pasirodė, kai prie studijos, kurioje įrašinėjo “Čikagos bliuzo tėvas“ Muddy Waters, sustojo taksi, iš jo išsivertė penki perkūdę ilgaplaukiai vaikiai su pretenzingu britišku akcentu, o jų vadeiva neproporcingai didele burna pareiškė: “Mr. Waters, we’re big fans. We named our band after one of your songs – “Rolling Stone““.

Tai va, baisiai apsidžiaugiau, sužinojusi, kad rudenį debiutavo filmas Nowhere Boy apie John Lennon paauglystę. Apie visą tą cholerišką sunkaus vaiko siautėjimą, iš kurio vėliau išaugo amžinas maištas, sugebėjęs pasaulį pakeisti daug labiau, nei kada nors sugebės Obama su visu savo balansavimu tarp visų į jį sudėtų ir jau beblėstančių vilčių. Ir dar labai apsidžiaugiau pamačiusi, kad penkiolikmetį Paul McCartney visame šitame džiaugsme vaidina toks beveik užaugęs Thomas Sangster – savo gyvenimo meilę besivaikęs ir Titaniku tikėjęs oranžinių plaukų ir įžūlios fizionomijos savininkas iš Love Actually. “Girls love musicians! Even the really weird ones get girlfriends.“ Tik kad ir kiek jis beaugtų, vis tiek atrodo kaip kažkuris iš mažųjų Beckhamų. Beje, suprantu, kad McCartney buvo kardinalus brunetas, bet vis tiek – nafig tokią gerą plaukų spalvą gadinti?!

Reziumė: reikės žiūrėti. Kine, aišku, nerodys, nebent iki kokio “Kino pavasario“ prisibelstų.

Tada jis dar nemėgo apvalių akinių

Geriausias visų laikų dainų kūrėjų duetas

Reklama

3 responses

  1. Bet tu juk supranti, kad dabar turi dar ir linka duoti, kur filma rasti? Linkomanijoj nera, kitur torrentu nerandu, vienas nagas is nervu jau beveik nugrauztas 🙂

    Pasiraso – Lennono (akiniu) fane iki grabo lentos

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s