Rimta analizė

Eilinį kartą googlindama darbo-ne darbo klausimais (mano vadovas įsitikinęs, kad aš į Google paieškos langelį įrašyti jam rūpimą klausimą moku geriau nei jis), radau seną gerą “Men’s Health“ sudarytą faktų apie moteris sąrašėlį. Kadangi įvairiems žmonėms dažnai kyla įvairių pastebėjimų apie mano moteriškumą (paskutinį kartą tai pasireiškė, kai po 15 min Snežanos tupinėjimo parduotuvėje aplink kalėdinių girliandų lentyną aš ryžtingai patraukiau pasivaikščioti), pagalvojau, kad reikėtų patyrinėti, kurie iš jų man tinka. O kadangi šiuo metu mūsų ofise siaučia filmavimo grupė, privertusi visus tylėti ir nekrutėti, galiu pasinaudoti pauze ir tyrinėjimo rezultatus paviešinti čia.

1. Mylėdamasi moteris mąsto apie tai, ar gražiai atrodo. Tam tikrose situacijose, prie tam tikro apšvietimo, bet dažniausiai visgi ne.
2. Rengdamasi moteris pirmiausia apsivilks marškinius, paskui – kelnes. Vyrai dažniausiai daro atvirkščiai. Šiandien tikrai pirmiau moviausi kelnes. Manau, tai priklauso nuo to, kas pirmiau pakliūna po ranka.
3. Moterys nesikaso pakaušio. Jos nemėgsta parodyti savo sutrikimo. Be to, tai gadina šukuoseną. Tiesa. Pakaušį kasausi tik tada, kai bandau pavaizduotį vėplą arba paaiškinti, kodėl Bradas Pittas man atrodo kaimietis.
4. Moterys dažnai suka ant pirštu plaukų, net trumpų, sruogas arba plaukų sruogele kutena sau skruostą. Vyrai tai daro retai. Aha, suku. Įtariu, tai stipriai prisideda prie jų nutriušimo.
5. Moteris niekada nesupras, kodėl futbolininkai, išsirikiuodami sienele, susideda delnus ties šakumu. Todėl ji nekrūpteli, kai filmo herojus gauna spyrį į tarpukojį. Na, mano aukštas empatijos lygmuo, todėl kartais labai nepritardama susiraukiu ir sakau “Vaje!“. Bet tai, žinoma, grynai teorinis įsivaizdavimas.
6. Moterys kvėpuoja daugiausia krūtine. Vyrui kvėpuojant aktyviai dirba jo pilvo raumenys. Jo, čia teisybė. Vyriškas kvėpavimas padeda užsiiminėjant joga, bandant sušilti arba užmigti ir dainuojant, tad dažnai bandau jį įvaldyti, bet pavyksta tik sąmoningai kreipiant dėmesį į kvėpavimą.
7. Moteris nesukanda cigaretės dantimis. Įtraukusi dūmą, ji cigaretę laiko rankoje. Kadangi tais be galo retais atvejais, kai sugalvoju parūkyti, automatiškai įvaldau Audrey Hepburn stiliaus graciją, mintis dantimis sukąsti cigaretę man net ne tabaką rūkant nekiltų.
8. Žiovaudama moteris prisidengia burna delnu, o ne kumščiu. Faktas. Didesnį plotą uždengia.
9. Išsimaudžiusi vonioje moteris – nesvarbu, ar ji turi ilgus, ar  trumpus plaukus – būtinai susuka ant galvos turbaną iš rankšluoščio nors vienai minutei. Šio rytietiško ritualo atsiradimo priežastys nežinomos. Aišku. Taip plaukai greičiau džiūsta ir nevarva.
10. Moteris visai nejaudina, kai kelnaitės įstringa tarp sėdmenų. Jos su malonumu dėvi nepatogius drabužius, pavyzdžiui, bikinius. Paprastai moteris nemėgina pasitaisyti kelnaičių atsikeldama nuo kėdės. Na, čia jau tikrai kažkokie vyriški rūpesčiai.
11. Užsimodama ka nors mesti, moteris atitraukia ranka ne i šoną, o atgal.  Tikriausiai todėl moterų niekada nesiųsdavo sprogdinti tankų. Che che. O tipo atitraukus į šoną geriau mesti? 🙂
12. Moterims patinka niekam tikusios dulkėtos šluotos. Jos tai vadina  “sausų gėlių kompozicijomis”. O fu, net čiaudulys apėmė tokią dulkėtą nesąmonę įsivaizduojant.
13. Sveikindamasi ranka, moteris jos beveik nesuspaudžia. Lankant karatė, vaikinai mane išmokė, kad nafig ranką išvis paduoti, jei jos nespaudi. Nuo to laiko šios filosofijos ir laikausi. Bet kaip bjauru, kai vyras paduoda maždaug tris pirštus ir vos vos juos spusteli… Major turn-off.
14. Pašaukus moteris paprastai pasuka tik galva, o vyras pasisuka visu  korpusu, nes jo kaklas yra ne toks lankstus. Na, čia jau visiška fiziologija. Baisiai gražiai mes visos mokam per petį žvelgti.
15. Daugelis moteru bijo voru, kirmeliu ir peliu. Joms taip pat   nepatinka net gražiausi vikšrai. Vorai ir pelės pusė velnio, jei nėra labai dideli. Kirmėlės – yuk. Vikšrai gražūs, jei nuo manęs saugiu atstumu. Labiausiai bijau tarakonų.
16. Moterys įsitikinusios, kad praustis su muilu kenksminga. Jei norite sužinoti, kuo ji prausiasi, atsiverskite bet kokį moterų žurnalą. Drėkinamoji dušo želė ir losjonas arba aliejukas po to. O taip.
17. Paprašius parodyti rankas, vyrai sąžiningai ištiesia delnus. Moterys ištiesia rankas delnais žemyn tikriausiai tam, kad pademonstruotų nepriekaištingą manikiūrą ir žiedus su briliantais ant pirštų. O baisiausia, jog kaskart dar ir nervinuosi, kad manikiūras šleivas kreivas…
18. Jei moteris plaktuku užsigauną pirštą, tuo metu jos pasakytus žodžius galima drąsiai ir be cenzūros transliuoti per radijo tiesioginį eterį. To, ką tokiais atvejais pasako vyras, transliuoti negalima. Che, čia jau Tervydytei tikrai netinka. Dažniausiai manęs tokiu atveju negalima klausytis per trim skirtingom kalbom transliuojamus radijus.
19. Moterys alaus butelius atidaro atidarytuvu, o ne dantimis. Čia aš esu pažengusi dar daugiau už paprastas moteris – butelius duodu atidaryti artimiausiam vyrui.
20. Moterys į kalną lipa ir nuo jo leidžiasi šonu. Vyrai paprasčiausiai plačiau deda kojas. Priklauso nuo to, ką dėviu. Aukštakulniai ir sijonai tiesiog stebuklingai prideda moteriškumo.
21. Jos apžiūrinėja savo padus sulenkdamos koją per kelį ir mesdamos žvilgsnį per petį. Vyrai žiūri į padus iš priekio. Aha! Geras.
22. Moterys nemėgsta, kai jų rankos tuščios, todėl jos visada nešiojasi rankinę, kad galėtų tampyti jos dirželį ir nuolat joje raustis. Neturint rankinės, tiks viskas: vėduoklė, pirštinės, knyga, gėlė. Jos tiesiog nepakenčia stovėti arba eiti nuleistomis tuščiomis rankomis. Tuomet jos sukryžiuoja rankas priekyje, paslėpdamos delnus po pažastimis, o kartais nevalingai tampo liemenėlės petnešėles. Na, su tom petnešėlėm gal ir perlenkta, bet šiaip čia turbūt irgi fiziologija.
23. Moterys beveik neteikia reikšmės savo lytiniams organams. Jos su jais nesikalba (kaip tai retsykiais daro vyrai), neduoda jiems linksmų pravardžių ir ant jų nepyksta. Faktas.
24. Per įkaitusius akmenėlius ar smelį moteris vaikšto pirštų galais. Vyrai eina kulnais. Mhm, tiesa.
25. Atsisėsdamos jos suglaudžia kelius arba laiko lygiagrečiai. Todėl keliaujant visuomeniniu transportu patogiau važiuoti šalia moters. Dažniausiai sukryžiuoju. Bet taip, vietos užimu gerokai mažiau nei vyriškiai, nebent galiu šiek tiek apspardyti besupdama koją.
26. Rąžydamiesi vyrai rankas išskečia arba pakelia, o moterys jas sulenkia, prispausdamos prie šonų. Aha, ir dar sucypia. Ne, šita moteriška nesąmonė man nebūdinga, nebent labai jau mergaitiška prieš ką nors noriu pasirodyti. Čia tais atvejais, kai net kutenimo imu bijoti.
27. Moterų siekimas rasti kompromisą pasireiškia tada, kai jos pasakoja nešvankius anekdotus. Jos gali prie visų pasakoti net riebiausią anekdotą, tačiau svarbiausią žodį sumurma taip neaiškiai, kad niekas nesupranta. Dar dažniau jos mėgina pikantišką anekdoto esmę parodyti mimika, veido išraiška ir gestais. Na kaip… Tas murmėjimas tai tikrai nesąmonė – jau jei pradėjai, tai ir baik. Bet jei įmanoma išvengti riebių anekdotų pasakojimo, tai taip ir darau. Arba atvirkščiai – nutaisau ypatingai įžūlų veidą ir šaltai išdėstau viską, kaip priklauso.
28. Chalato dirža moterys suriša virš bambos, o vyrai – kiek žemiau. Tiesa. Rišu per liemenį.
29. Jei moteriai gatvėje atsisegs kelnių užtrauktukas, ji į tai reaguos gana abejingai ir ramiai jį užsitrauks. Na, nėra tai pati nuostabiausia situacija, bet šiaip tragedijai erdvės mažoka.
30. Ausis moterys užsikemša pirštais, o vyrai uždengia delnais. Žiūrint kokio stiprumo triukšmas. Kemšant pirštais geresnis rezultatas.
31. Paprašyta paduoti žiebtuvėlį, moteris jį ramiai paduoda. Vyrai  kartais neatsispiria pagundai jį pamėtėti. Priklauso nuo recipiento atstumo nuo manęs.
32. Moteris neikada nenusivelka marškinių suimdama juos iš nugaros. O taip, šitas fenomenas manęs nenustoja stebinti.
33. Kai kurių moterų požiūriu, vyrai per evoliucijos procesą mažai pažengė nuo beždžionės. Tačiau ir moterys turi atavizmų, paveldėtų iš protėvių. Beždžionės valandų valandas ieško vabzdžių savo patino kailyje. Moterys tenkinasi vyro inkštirais ir spuogais. O fu.
34. Moteris pirštines užsimauna dar prieš išeidama i gatvę. Faktas. Šalta gi, bliamba.
35. Keldama sunkų daiktą, moteris stengiasi perkelti jį į šoną. Vyras neša jį priešais save. Šone aš nešioju skalbinių krepšį – labai jau daug pirmykščio žavesio turi žingsniavimas piešiant užpakaliu aštuonetus su bliūdu, atremtu į klubą. Dėl viso kito nesu tikra.
36. Moterys pinigu kupiūras ir smulkiuosius linkusios nešioti vienoje  vietoje. Ju kišenėse retai žvanga monetos. Faktas.
37. Smogdama kumščiu, moteris atkiša į priekį nykštį. Belankant karatė, pirmas mano išmoktas dalykas buvo kumščio sugniaužimas be rizikos susilaužyti nykštį.
38. Sėdėdamos moterys turi įprotį pariesti po savimi koją ir atsiremti kulnu į tarpvietę. Vyrai taip nesielgia. Mhm, čia iš tos pačios serijos kaip turbanai ant galvos ir skalbinių krepšiai ties šonu.
39. Gręždamos šlapius skalbinius, moteris juos ima delnais į viršų, o vyrai – delnais žemyn. Visada žemyn.
40. Po sekso moteris nori ne miegoti, o kalbėtis ir bučiuotis. Miegoti noriu ne visada, bet jau kalbėtis tai garantuotai niekada.

Žo, esu tokia pusmergė. Labai žavi būtybė.

Reklama

6 responses

  1. O wow, Ruste – jaučiu, kad aš labai šalia tavęs pagal berniokiškumą arba mergiotiškumo mažą esatį 😀 Tiesa, kai kuriose vietose mano atsakymai neutampa su tavaisiais 😀

  2. Man moterų elgesyje 10 punktas vienas iš sunkiausiai paaiškinamų. OK, aptempti rūbai (t.y. nepatogūs) būna gražūs, bet. Ir aukštakulniai gražu. Bet man tokiose situacijose kyla tik dvi idėjos – arba kad mergina nuo pat mažumės kankinama priprato prie nepatogumo, arba kad fizinė savijauta dėl aprangos daug mažiau svarbi nei psichologinė ir grožio vardan galima bet ką padaryti.

    Jei man batai trina, aš tikrai nesijausiu su jais gerai ir kaip jie atrodo bus visiškai nesvarbu…

    • Trinantys batai ir korsetai yra dvi ypatingo nepatogumo apdarų rūšys, kurių reikia vengti. Bet teigti, kad visi aptempti rūbai yra nepatogūs, yra jau tikrai pernelyg kategoriška. Pavyzdžiui, kuo jums netinka bikiniai?

  3. turbūt čia besilankančiai liaudžiai nereikia sakyti, kad jau yra ir vyrams atitinkamas sąrašas lietuviškoje el. spaudoje… (šitame žodyje “spauda“ turbūt ne dėl to, kad spausdinama, bet dėl to, kad reikia paspausti “submit“)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s