Klubo operacijos, Coca-Cola ir kitos radijo temos

Sekmadienio pavakarė ką tik tapo potencialiai geresnė. Arba mano pačios pasirinkta pirmadienio dalis, jei/kai paaiškės, kad mano naminis internetas nesugeba sklandžiai susidoroti su tiesioginėmis BBC iPlayer transliacijomis.

Gerumas slypi tame, kad viena iš krūvos BBC radijo stočių, 6 Music, nuo šiol gali džiaugtis nauju sekmadienio popietės laidos vedėju, buvusiu Pulp lyderiu Jarvis Cocker, arba “Sheffield’s thinnest and tallest ever pop star“, kaip šitą visą reikalą apibūdino The Guardian. Kitaip tariant, žmogumi, kurio dainuojančio ar kalbančio aš galiu klausytis valandų valandas. Jo baisiai žemas, šiltas ir hipnotizuojantis balsas labai tiktų iPhone applicationui nuo nemigos, tačiau ėmus klausytis, apie ką tas įsikūnijęs ekscentriškumas kalba, miegai visai sėkmingai išlaksto. “If Elvis was still alive, he would be 75… He would have been on to his third hip operation by now“. Šiek tiek ramaus ir neskubraus pamąstymo apie muziką, šiek tiek literatūros, šiek tiek per daug piktnaudžiavimo aido efekto mygtuku, interviu su The Road režisieriumi (“I wanted to ask you a slightly flippin’ question. Is Coca-Cola really that good?“) ir daugybė, begalė keistai geros muzikos.

Paklausyti galite čia.

Pažiūrėti ir paklausyti Pulp bei atspėti, iš ko Bill Nighy sėmėsi įkvėpimo “Christmas Is All Around“ žvaigždės judesiukams, galite čia:

Reklama

One response

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s