Alkoholikės senatvė, fotografijos menas ir pederastkės

Šeštadienį linksmai ir tekilingai atšventėme Igniuko gimtadienį. Koks Igniukas, jau visas Ignas išaugęs!

Kadangi aš tekilą maišiau su Caipirinha, jau iš vakaro buvo aišku, kad bus negerai. Guess what, buvo negerai. Sekmadienį praleidau medituodama horizontalioje padėtyje. Senstu.

Kaip žadėjau Gabrielei, įkeliu nuorodą į nerealaus fotografo ir dizainerio Pauliaus galeriją: http://www.flickr.com/photos/springman/. Mane visada žavi ir šiek tiek baugina žmonės, kurie vieni išvažiuoja gyventi į kokią nors Kiniją arba Indoneziją. Arba ir ten, ir ten. Jaučiu, stovėdama vidury milžiniško metropolio, kuriame knibžda milijonai žmonių, nekalbančių nė viena iš mano kalbų, ir kuriame net McDonald’s pavadinimas užrašytas hieroglifais, apsiraudočiau iš bejėgiškumo.

Dar norėčiau atkreipti visų čia besilankančių vyrų, nenešiojančių pederastkės, dėmesį. Kaip jūs sugebate išgyventi Lietuvoje? Kur laikote savo daiktus? Ar pritariate, kad rytų europiečiai ir ypač lietuviai nešiojasi gerokai daugiau daiktų nei visas likęs pasaulis? Kokio dydžio ir formos vyriška rankinė skaitosi nebe pederastkė, o tiesiog vyriška rankinė?

Manau, šia tema reikėtų sukurti interneto apklausą.

Reklama

10 responses

 1. Daiktus laikau kišenėse, be to dažnai tampausi portfelį – darbo reikalais, arba fotiką su tašyte (kur telpa dar daug kas) nedarbo.
  Nežinau kiek ir ko nešiojasi ne-rytų-europiečiai, bet man ypač vasarą būna kad norisi su savim turėti daugiau nei galiu diskretiškai susidėti kur nors… bet ratas užburtas – turėdamas kur susidėti sugalvosiu dar daugiau tipo-reikalingų daiktų.

 2. Aną vasarą beveik palūžau dėl smarkiai po žiemos sumažėjusio kišenių skaičiaus. Bet pirkti tašę, mažesnę nei A4 lapas, irgi baugoka… 🙂

 3. http://images.google.lt/imgres?imgurl=http://www.chinabizzone.com/pic/mens%2520bags%252020.jpg&imgrefurl=http://www.chinabizzone.com/products.asp%3Fid%3Ds50&usg=__GgwILn-SGMSLuXSj35BsbHY0zRM=&h=360&w=480&sz=18&hl=lt&start=27&sig2=RiKXhJhqemvtBTQqFuIlCg&um=1&tbnid=qz2tD-jwSd-mHM:&tbnh=97&tbnw=129&prev=/images%3Fq%3Dmen%2527s%2Bhandbags%26ndsp%3D20%26hl%3Dlt%26rlz%3D1C1CHMA_ltLT341LT341%26sa%3DN%26start%3D20%26um%3D1&ei=AVRVS4v-BY3AmQPb3MGaCg

  o ou, išėjo kažkokia didelė nuoroda 🙂 bet anyway, mano supratimu – pirmosios – rudos yra pede… tram pam pam, o visos kitos – yra ok 🙂
  ačiū už nuorodą į foto Pauliaus – tikrai gražu, net gal šiek tiek per gražu, per švarūs kadrai… 🙂
  Ruste, nereikėjo tau tos capirinhos, nes man tai gerulis visai buvo po to ir per 🙂 nors tu ir pati žinojai, kad nereikėjo, tai ką aš čia 🙂

 4. didelė ir niekur nenuvedanti 😀 man neatsidaro.
  nemėgstu nei tašių, nei pederastkių. man abi vienodai gerai, kaip ir čežantis maximos maišelis.
  jei mane kišenių deficitas prispaudžia, paprastai pasiimu kuprinę.

 5. IM-not-so-HO, aiskumo delei, diskusija galima butu padalinti i dvi dalis, i dvi plotmes, taip sakant: rankines moteriskuma ir jos stilistine verte.

  Pirmiausia, tikroji “pederastke“ yra ta sena gera maza rankine dazniausiai su per visa sona einanciu uztrauktuku ir su dirzeliu rankai, kuria pamatydavai ant daznos turgo prekeivio (dazniausiai prekiaujancio automobiliais) arba statybininko rankos. Ir taip ji yra nestilinga, bet nepaisant jos pavadinimo, manau niekas nesiryztu jos vadint moteriska.

  Antriausia, dabar paplito kitokio tipo, nors gali but ir panasi i anksciau aprasytus modelius, “vyriskos rankines“ (angl. murse = man+purse), kurios gal but turi didesne stilistine verte ir labiau patinka moterims (unlike the predecessors), bet yra neisvengiamai panasios i moteriskas rankines (nes is ju kilo). Gal del to moteriskos ir labiau megsta jas. O kas “vyriskas rankines“ daro moteriskomis:

  – dizainas: papuosimai, grandineles, spalvos ir rastai, medziagos ir kt;
  – nesiojimo budas: dirzelis einantis per peti (ne istrizai per krutine, o ant sono) arba, o varge, jei nesioja po pazastim be dirzelio;
  – forma ir dydis: jei atrodo kaip labai mazas portfeliukas, be to visi pusti ir/arba dideli, jei jau nesiojiesi pakankamai daug kosmetikos, kad uzpildytum portfeli, tai kam pirkti rankine.
  – na ir rule of thumb, jei rankine perkama vien del stiliaus, nepaisant to kaip ji atrodo.

  Taigi as pvz aproovinu senasias pederastkes, nes nors jos ir yra moterims baisios, bet su jomis vyrai neatrodo moteriskai, which is what being a man is all about:) Na, o jei turi daug ka nesioti, galima pirkti taip vadinamuosius messenger’s bag (dideli paprasti staciakampiai krepsiai nesiojami per peti).

  arnas out

 6. Nuostabus diskursas.

  Beje, aš neišreiškiau savo pačios požiūrio į visą šitą reikalą. Mano supratimu, jei vyras nešiojasi tiek daiktų, kad “messenger bag“ jam atrodo per didelis, jam išvis jokios rankinės nereikia. Tam yra kišenės, bardačiokas ir/ar kartu esančios moters rankinukas, kaip be abejo žino Igniukas, nuo kurio įpročio laikyti savo daiktus merginų rankinėse ši diskusija ir kilo.

 7. oho, mielasis, tu čia darbo neturi, kad taip radai laiko įsigilinti ir išdėstyti savo nuomonę? :)* aš tai tiesiog pasakysiu, kad labai LABAI džiaugiuosi, jog tu nenešioji “vyriškos“ rankinės (Tavo akimis)… 😉
  http://images.google.lt/imgres?imgurl=http://jkontherun.blogs.com/photos/uncategorized/man_bag_front.jpg&imgrefurl=http://johnohara.wordpress.com/2007/01/02/&usg=__6Sy6tuxdFiELzB8ayNXaeD0_mJw=&h=533&w=400&sz=63&hl=lt&start=10&sig2=qVSofG9gwp9d8fVfAse88A&um=1&tbnid=PXvmqnSV3G5yKM:&tbnh=132&tbnw=99&prev=/images%3Fq%3Dman%2Bpurse%26hl%3Dlt%26rlz%3D1C1CHMA_ltLT341LT341%26sa%3DN%26um%3D1&ei=qqdVS_WZGIzWmQORkdCUCg

  o čia neblogas pvz 😉 jei neatsidaro – bandykit googlinti pavadinimą: “Good Reasons for John to get a Man Purse“

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s