Nėr gyvenimo

Trumpi nusiskundimai:

Bliamba, kaip šalta!!! Aš šiandien jau užsimoviau savo pačius neelegantiškiausius eskimo batus ir net pėdkelnes po kelnėm pasimoviau, ko nepraktikuoju turbūt nuo mokyklos laikų. Net graužiančią vilnonę liemenę apsirengiau. Net pavalgiau, galų gale. Vis tiek nešilta.

Kalbant apie valgymą. Šiandien mane kankina pasibaisėtina nelaimė – kartumas burnoje. Visiškai gyvenimo džiaugsmą atimantis nepatogumas. Įšokau į House M.D. režimą ir ėmiau mąstyti apie visokius rėmenis, tulžį bei mitybos eksperimentų įtaką mano gyvenimo kokybei (“This might be neurological…“). O tada, kaip įprasta, išgelbėjo supermama.lt. Ten sako, kad kartumas burnoje atsiranda nuo kedro riešutų. Kas yra gerai, nes kaip tik to brudo aš prieš porą dienų ir užlesiau atsakančiai. Blogai yra tai, kad, pasak supermama.lt, šitas džiaugsmas gali trukti iki poros savaičių. Ta prasme, man jau žudytis?

Reklama

3 responses

  • Jo, kiniškai jis kartais pašneka, tad there’s no way he can’t understand terms like “nėštukė“, “lotuliukas“ ir “mes jau turime du su pusę dančio“.

   Beje, “lotuliuką“ radau maždaug per penkiolika sekundžių po to, kai pritrūkusi įkvėpimo suvedžiau į Google “supermama“. Pasirodo, lotuliukas.gif yra emotikonas, kuris voliojasi horizontalioje padėtyje išsišiepęs kaip narkomanas arklys.

 1. oj, kartu – negėris 😦 mane vakar pusę dienos pykino irgi nelabai gėris – neaišku, kas vyksta, bet kaip visada – iš mylimojo rankų gauti vidurių lašai gelbsti nuo visokio brudo 😀
  Šaltis – šiandien teko paėjėti gabaliuką – tarp kitko, nuo tavo darbo, tai mano apsisaugojimo nuo šalčio būdas yra paprastas – dainavau visokias tralia lia dainuškas 😀 ir nereikėjo galvoti apie šaltį (mat kūriau žodžius on the go) 😀
  tačiau šiuo metu turiu kitą problemėlę – buhalterė žiaumoja kažką su arbatiniu šaukšteliu iš puodelio ir labai tranko šaukštelį į puodelio sieneles… grrrrr… negaliu pakęst.
  Anything else? 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s