What’s Hot and What’s Definitely Not

NME ruošiasi vasario mėnesį vyksiantiems savo nuosaviems apdovanojimams, tad šiuo metu jų tinklapio lankytojai aktyviai skatinami balsuoti, o kategorijose “Hottest Male“ ir “Hottest Female“ netgi galima matyti, kaip nuolat kinta vargšų alternatyviųjų hotties reitingai. Tai štai, ką šiuo metu indie kultūros įsikibę britai laiko hot males (click to enlarge):

Jei reikėtų rinktis iš šito dvidešimtuko, mano Top 5 būtų maždaug toks: 16 – 9 – 7 -10 – oh my god, there are like four hot blokes in here, ok, let’s make it 14. Bet čia subjektyvu, o aš turiu ir sąlyginai objektyvių pamąstymų, bent jau mano subjektyvia nuomone.

Žmogus drebančiu balsu ir plunksnuotais antpečiais trečioje vietoje. Na, jis atrodo visai mielas berniukas, kol nesišypso (nes tada paaiškėja, kad jį kankina fantastiška amerikietiška liga pavadinimu “pernelygbaltidantitas“) ir nekalba (nes tada paaiškėja, kad neturi humoro jausmo, itin aukštai vertina savo stiliaus jausmą ir yra mormonas).

Ketvirtos ir tryliktos vietų savininkai man atrodo kaip broliai dvyniai bei verčia sutrikti dėl termino “hot“. Tada prisimenu, kad turbūt balsuoja ir gėjai, tad šiek tiek nurimstu, kaip ir dėl penktos vietos. Kita vertus, Russell Brand kažkas irgi laiko “hot“, tad gal aš tiesiog atsilikusi. O gal į madą grįžtą 80-ųjų iškedenti gaurai – tokiu atveju aš oficialiai pranešu, kad plika galva yra tiesiog kojas pakertančiai seksualu.

Kapranos yra “hotter“ Alex už Turner. Ir jie abu yra “hotter“ už Alex James iš Blur, kuris dvidešimtuko nepasiekė. Detalės, detalės. Kaip ir šiek tiek (mano manymu) nesąžininga, bet istoriškai nuosekli Oasis pergalė prieš Blur, išreikšta Noel vs. Damon asmenyse. Taip pat istoriškai bei seksualiai nuoseklus yra ir Pulp nepaminėjimas, kadangi ta baisi barzda nužudė paskutinius Jarvis “hotness“ likučius. Manic Street Preachers kažkada taipogi bandė groti britpopą, bet tai nereiškia, kad reikėjo devynioliktoje vietoje įtaisyti tą būtybę pusamžės lenkų imigrantės šukuosena ir makiažu.

Štai prieiname prie dviejų esminių klausimų. Ar tikrai šioje žemėje gyvena žmonių, kurie mano, kad senstelėjęs paauglys iš Green Day savo organizme turi nors vieną seksualumo molekulę? What a load of old shit, kaip sakydavo tobula Catherine Tate herojė Nan Taylor.

Ir dar. Kodėl?! Kaip Muse apskritai gali būti kur nors pirmoje vietoje, jei tik tai nėra Pretenzingiausių ir karikatūriškiausių XXI a. muzikantų apdovanojimai?  Jei jau reikia kažko, kas atrodo kaip maža beždžionėlė kreivu veideliu, kuo netinka Thom Yorke? Jis bent jau pritvojančiai talentingas ir pastaruoju metu įsitaisė krūtą šukuoseną. O jei reikia kažko panašaus ir antrai vietai, siūlai Tilda Swinton. Male, female, who cares?

Žo, reikia daug kartų prabalsuoti už Albarn. Bendriau, greičiau būtų daug kartų prabalsuoti už Casablancas. Bendriau, who cares?

***

Pirmoje vietoje “Hottest Female“ tope yra Hayley Williams iš Paramore. Kitaip sakant, iš dar vienos amerikiečių pop grupės, nuoširdžiai manančios, kad groja roką. Jiems ten tikrai kažkas ant ausų ir nuovokos užlipę. Be to, jos plaukai ryškiai raudoni. Aš tokius turėjau gan ilgą laiką, bet niekada neturėjau iliuzijos, kad tai man suteikia seksualumo.

Antroje vietoje – Zooey Deschanel. Kadangi kas antrą kartą, kai pasipuošiu ir pasidažau, man kas nors pasako, kad primenu Katy Perry (5 vieta), kuri, iš principo, atrodo lygiai taip pat kaip Zooey Deschanel, aš šitą reikalą užskaitau.

Reklama

9 responses

  1. You put words in my mouth. Kai pradėjau žiūrėti tavo asmeninę hottest eilę, vienas po kito išlindo kaip tik tie berniukai, kuriems silpnybę jaučiu jau tikrai seniai seniai 🙂 Nuo boyg who like girls who like boys laikų.. Jes. Tik jared letto išmesčiau, nes ans man toks biški silpnablauzdis viščiukas atrodo. Dėl viso kito sutinku 110 %. Ir dėl Thom Yorko (iškeisčiau bet kurį lietuvaitį gražuolėlį į tas kreivas akis anytime) ir dėl Tildos 😀 Žodžiu, people need to understand, kad protas yra seksualu, o ne veidas. NU gerai, biški to naughty naughty reikia.. 🙂

  2. Jo, nuoroda čia: http://www.nme.com/rate/hottestmale2010, tik už Albarn taip paprastai nepabalsuosi: gražuolius mėto atsitiktine tvarka, ir reikia juos vertinti 😉

    Čia tau, kad gyvenimas būtų linksmesnis: http://www.guardian.co.uk/lifeandstyle/2010/jan/24/did-i-say-that-damon-albarn

    Dėl Jared Leto sutinku 100%, bet kad labai jau gražios jo akys 😀 Ir labai jau didelį įspūdį jis padarė Requiem for a Dream, nors jo bandymą muzikuoti galima reziumuoti taip pat, kaip ir Paramore: keista šukuosena ir daug eyelinerio – štai aš ir rokeris!

  3. Nustebtum sužinojus, kokiai dideliai daliai “hot“ yra raudonplaukės 😉 ypač ten, kur jų mažai gimsta 🙂 (NOT IRELAND, NOT)

  4. Agne, ten tu taip užbalsavai, kad Yorke su visa savo šukuosena netikėtai 4-oje vietoje atsirado? 😀 Kita vertus, emo gražuolių ten kuo toliau, tuo daugiau… (žiaugt)

  5. Atgalinis pranešimas: Two wrongs can make it right « Be pavadinimo

  6. Atgalinis pranešimas: Šių metų grožio konkursas – nebūtinai muzikinis « Be pavadinimo

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s