Europos liberalų ir demokratų atstovas strikes again

Viktoras mane toliau džiugina. Delfi atsidarau protingą, racionalų ir pasirinkimo laisvę ginantį M.A. Pavilionienės straipsnį apie V. Navicko idėją Vilniaus mokyklose kabinti kryžius, o dešiniojoje lango pusėje randu štai tokį vaizdą:

Pirma, that’s just plain wrong. Antra: jau kaip aš nepavydžiu tiems žmogeliams, kurie per kvailumą prisijungė prie šitos asmenybės gerbėjų klubelio… Trečia: tikiuosi, kad jį paduos į teismą už neteisėtą asmens duomenų panaudojimą.

Reklama

4 responses

  1. Are you serious??? 🙂 :“per kvailumą prisijungė prie šitos asmenybės gerbėjų klubelio“ tu manai, kad žmonės per kvailumą PRISIJUNGĖ? Aš manau, kad jie kvaili in general, tai ir prisijungė 🙂

  2. so what – jei jie tokie kvaili, kad jiems patinka Vyktor, tai gal ir apsidžiaugs patekę į spaudą 😀

  3. nesu tikras, kad šitas panaudojimas neteisėtas – nejaugi tapdamas “nemokami marškinėliai“ nariu, gali tikėtis, kad nuo to tavo privatumui bus geriau 🙂 tikėčiau, kad šitie žmonės (jei tai tikrai nėra atsitiktinės nuotraukos, nieko bendro neturinčios su facebook ir tiesiog panaudotos banneriui sukurti) kažkur facebooke yra nepažymėję “jei čia neuždėsite varnelės, tai būsite amžių amžius užversti konservuota kiauliena ir siūlymais pasididinti makštį“.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s