Kalta aplinka ir atsitiktinės žinios

Hm, neinat su manimi niekas į speed dating… Jūs būsit kalti dėl to, kad aš nesusirasiu vaikino, pulsiu į depresiją ir įstosiu į vieną tų vienuolių ordinų, kur negalima kalbėti. Ir rašyti! Yeah, bite this!

Kita vertus, adekvačiai vertinti aš nesugebu net tų žmonių, kuriuos pažįstu metus ar penkerius, tad kur jau čia sugebėti pataikyti išsirinkti per 5 min… Būtinai užsiraučiau ant didžiausio dalbajobo visame pastate, tačiau tai, žinoma, paaiškėtų tik kur kas vėliau, kai aš jau būčiau nusprendusi, kad jis yra puikiausia ir įdomiausia būtybė kaip minimum visame rajone.

Va taip ir leidžia šiuolaikinės moterys savo jaunas dieneles…

***

Atsitiktinės žinios:

 • Galų gale pažiūrėjau Good Will Hunting. Pasirodo, geras filmas, tik anksčiau jis kažkaip su manimi nerezonuodavo. Čia geras terminas? Gal sakyti, kad bangos, sklindančios iš teliko manęs link, nesutapdavo su manosiomis, chaotiškai besiblaškančiomis po patalpą “kaip molekulės“, kaip sako Paulius? Tiesa, jis taip sakė apie mažą mergaitę, keista poza lakstančia po čiuožyklą, ir tuo atveju ši metafora skambėjo kažkaip linksmiau.
 • V.Navickas nori, kad aš, kaip ir visi vilniečiai, kasčiau sniegą iš savo kiemo, taip atsilygindama už jo kilnų norą iškabinti visose miesto mokyklose kryžius. O, ateiviai, jei skaitote WordPress blogus, gal galėtumėte užsukti ir pasiimti saviškį, kol jis žemiškajai rasei nepridirbo dar daugiau žalos?
 • Ta pačia linksma gaida: popiežius vyksta vizito į UK, kurią su visais anglikonais pastaruoju metu bando priglausti po savo gailestingu sparneliu, tačiau prieš tai pareiškė, kad jų lygybės įstatymai, ginantys visokius ten gėjus, pažeidžia gamtos dėsnius. Aš pasakyčiau, kad vyras, ankstyvoje jaunystėje sąmoningai atsisakęs dauginimosi ir visų su juo susijusių džiaugsmų bei nelaimių tam, kad galėtų mūsų ašarų pakalnėje atstovauti mitinę būtybę, kuri už visą jo skleidžiamą neapykantą garantuotai turėtų jį nutrenkti pragaran, tikrai gamtos dėsnių nepažeidžia, jokiu būdu.
 • Rytoj einu remti Haičio į “Tamstoje“ vyksiantį koncertą.
 • Norėjau eiti į tą legendomis jau spėjusį apaugti homoseksualų ir jų draugų vaikščiojimą ratu po Sporto rūmų aikštelę, kurią paprastai užima forsai su tiuninguotais golfais ir iš jų garsiakalbių sklindančiais ne itin sofistikuotais ritmais. Tačiau kai minėtasis V.Navickas pažadėjo saugumo sumetimais mitingo dalyvius aptverti tvora, pagrįstai nutariau, jog mano draugiškumas homoseksualams nenustelbia savisaugos instinkto.
 • Beje, ar neonaciai šiemet irgi vaikščios ratu po tą ritminę aikštelę ar visgi, kaip įprasta, varys tiesiai Gedimino prospektu su policijos garbės palyda?
 • Pabaigiau John Irving “Malda už Oveną Minį“. Super knyga, bet jos storis net mane šiek tiek nuvargino. Norėčiau pamatyti filmą. Toliau – “Pasaulis pagal Garpą“, kurį skaičiau dar gyvendama SSER barake.
 • Pradėjau siųstis keturis “Blackadder“ sezonus. Per savaitę su viršum pavyko surinkti cielus 0.9%. Nieks neseedina, bliamba. Bet, kadangi be manęs atsirado dar kokie 2-3 norintys šio absoliučiai šedevrinio britų serialo, šito failo siuntimo ratio dabar – kokie 1.7. Ir sėdim visi su tuo nepilnu vienu procentu.
Reklama

12 responses

 1. paskutiniausia – black adder turiu visas serijas, ne iš LM, mielai pasidalinciau jei sugalvotum kaip pasiimti 🙂

  gėjų parado logikos niekaip nesuprantu. man rodosi, kad tokio tipo renginiai būna arba protestuojant prieš ką nors, arba švenčiant kokį tai įvykį. švęsti negirdėjau kad būtų ką – Grybauskaitė neprisipažįsta, o protestuoti prieš tai kad esi nesuprastas parodant save iš vaivorykštinės pusės, o ne savo gerąsiais (bent jau tų, nesuprantančių, kaip aš, požiūriu) savybes – bergždžias užsiėmimas.

  haičiui pinigai nereikalingi (nespėja naudingai išleisti to ką gauna), girdėjau kad kai kurios humanitarinės kompanijos net nutraukė jų surinkimą. tad geriau eiti į koncertą šiaip, nesinešant neigiamų minčių.

  my personal best vieta – “Will: Why shouldn’t I work for the N.S.A.?“ Juokiausi su ašarom garsiai visus kartus kiek žiūrėjau filmą.

  • O, Black Adder reikia 🙂 Tik jo, reikia sugalvoti, kaip pasiimti.

   Dėl parado – tai yra ir šventimas, ir protestas, ir tiesiog parodymas, kad gėjai Lietuvoje apskritai egzistuoja ir dažniausiai yra tiesiog paprasti žmonės.

   Pirmas punktas: šiemet pirmą kartą apskritai išduotas leidimas tokio pobūdžio renginiui, tad tai yra galimybė pašvęsti vos vos paliberalėjusį valdžios požiūrį.

   Antras punktas: homoseksualai Lietuvoje turi tiek priežasčių protestui, kad man yra nuoširdžiai gėda dėl savo šalies, kuri iš tiesų didžiuojasi savo nepakantumu kitokiems nei dauguma.

   Trečia: jei manai, kad homoseksualų pasirodymas viešumoje bus su odiniais spygliuotais antkakliais, jūrinininkų kepurėlėmis ir prancūziškais bučiniais, kaip kad paprastai gėjų bendruomenę iliustruoja delfi.lt, labai klysti. Jei tau alergiją kelia vaivorykštės spalvos, tai yra šiek tiek liūdna, nes bet kokia bendruomenė turi teisę turėti simbolius, ir tos vėliavos pačios savaime tikrai nieko blogo nedaro. Ir kaip, tavo manymu, gėjai gali pasirodyti Lietuvoje iš gerosios pusės? Ar manai, kad mūsų šalies moralinis klimatas tinkamas menininkams, verslininkams, sportininkams, mokslininkams viešai prisipažinti, kad jie yra homoseksualūs, netvirkina vaikų ir kuria Lietuvai pridėtinę vertę?

   • Neturit darbe kokios vietos kur internetu galėčiau padėti 6gb trumpam?

    Apie paradą:

    a) Leidimus išduoda tokios tetos savivaldybėje, ne politiniai darbuotojai. jų rūpestis yra pirmiausia viešoji tvarka – ar nevirs bet kuris mitingas riaušėmis. jos skaito būtent Delfi, ir apie mitingą būtent tiek ir supranta, kiek google images parodo pirmame “loveparade“ paieškos rezultatų puslapyje. tai kad leidimą davė, manau reiškia kad šalta ir nieko panašaus jos nesitiki.

    b) lietuviai daug kuo didžiuojasi, bet mes tikrai daug kalbam ir mažai darom. berneen incidentas daugmaž vienintelis toks pas mus o dabar užsimerk ir pagalvok kaip KKK. nors gal nereikia. aš nesuprantu argumentų “už“ – lygiai taip pat nesuprasčiau ir neičiau jei būtų rengiamas heteroseksualų-kurie-nenusipelno-Drąsiaus-keršto mitingas. bet gal čia tik aš toks nesupratingas.

    c) vaivorykštę paminėjau tik todėl, kad ieškojau politiškai korektiško epiteto. nes manau kad svarbu elgtis korektiškai. o čia turiu prieštaravimą: jei į tokį mitingą ateisi su paprastais džinsais ir striuke, neatrodysi korektiškai ir tavęs savu nelaikys. jei ateisi su spygliuotu antkakliu – tada žinutė, kurią pasiūsi kai tave rodys per panoramą bus iš “ieškosi-sau-priešų“ serijos.

    http://www.wnyc.org/shows/radiolab/episodes/2009/10/02/segments/134088

    čia reportažas apie JAV miestelio merą su krūtų implantais. my point is, kad ne dėl krūtų implantų turi būti tampama merais, bet dėl jų negalima ir atmesti kandidatūros. aš turbūt ne toks kaip tavo statistinis lietuvis, bet manau kad buvimas vienokios ar kitokios pakraipos SAVAIME netrukdo būti menininku ar ten dar kuo nors. bet trukdo (tada, kai nemadinga), jei tai prikišamai pabrėžiama.
    Lietuvoje dar kol kas tarp verslininkų neįsibėgėjo mada deklaruoti savo potraukį tos pačios lyties atstovams, todėl toks deklaravimas trukdytų.

 2. Labai daug cia galima diskutuoti, bet Petrai:“neisibegejo“???!!!! O kaip tu isivaizduoji isbegejima, jei niekas nepradeda? 🙂 Ir neprades butent del tokiu nelabai geru priezasciu, kaip pvz – neduoda leidimo, zmones nesupranta, nepalaiko ir pan.

  Vakar su viena kursioke (kuri yra lesbiete, bet tai rasau tik tam, kad suprastumet, koks yra radikaliai kitoks pasaulis 1000 km nuo musu Marijos zemes) ieskojome, kur isgerti alaus, kad baras nebutu per daug irish ( tamsus su daug pagyvenusiu pogirciu vyru) arba per daug “restauranty“, tai va ilgai ieskojom ir iklimpo i raudonuju zibintu kvartala 😦 buvo kokia 16 val dienos ir jos visos jau rinkosi prie savo stiklu pusnuoges – nu zinokit nemalonus vaizdas, nors tu ka 😦 (now now, don´t get too naughty, jai irgi nepatiko)… Tai va, ka as noriu pasakyti, kad man atviras seksualinis exhibicionizmas irgi labai nepatinka, bet as tiesiog stengiuosi neiti i ta kvartala, kuris OBVIOUSLY yra tik turistams ir vyrams skirtas 🙂 Bet let it be, that´s the world, po to isirovem i vaivorykstes veliavu kvartala, nu ten tai jau viskas ok man buvo ir prisedom vienoj fainoj kavinukej, bet zinot kas idomiausia, kad jeigu nebutu tu veliavu, tai nieko ten labai ypatingo nepamatytumet ir nepajustumet ir kai kuriu zmoniu neisbertu raupais jei ten ieitu, kaip pvz Navicko ar popieziaus 😀

  Oj, visai daug parasiau 😛 Sorry, Ruste, netycia 🙂

  Laukiu Jusu labai cia visu 🙂

  Einu mokytis 🙂

  • Aš neįsivaizduoju, aš konstatuoju faktą.

   Esu pakankamai homofobiškas, kad pasakyčiau jog ir nenoriu kad tokia mada būtų. Bet mane erzina ne faktas sakantis kokia yra vieno ar kito žmogaus orientacija. Mane erzina tai kad mane pasiekia toks didelis informacijos kiekis apie jų “manifestations“ – lietuviškai netinka nei vienas mano turimas žodis.

   Esu girdėjęs tokią statistiką kad pasaulyje 80% yra hetero, 1% homo/bi ir likę 19% frigidiški visai. Tai tie 19 tampa kunigais ir panašiai, juos girdime, bet ta 1 girdime gal net garsiau. that’s just wrong.

 3. Visų pirma, žodis “mada“ kalbant apie lytinę orientaciją yra liūdesys. Aišku, visada buvo ir bus Ruslanų ir Petruškevičių, nuo kurių pykina, bet žmogaus beviltiškumas nuo jo lytiškumo nepriklauso: heteroseksualus asilas ras kitokių būdų pasidemonstruoti, kad yra asilas.

  O tai, ką tu vadini “mada“, yra tiesiog didėjanti homoseksualų drąsa gyventi niekam nemeluojant. Anksčiau niekas apie tai nekalbėdavo, todėl atrodė, kad visi mes esam vienodi ir patys sau faini.

  Aš nežinau, kas, kur ir kada tau sakė, kad “frigidiškų“ žmonijos atstovų yra 19 kartų daugiau nei homoseksualių, bet man tai visiškai pjaunasi su logika. Nebent didžioji dalis tų “frigidiškų“ yra žmonės, kurių netraukia priešinga lytis, tačiau mintis, kad galbūt trauktų jų pačių lytis, varo juos į gilią neviltį.

  Apie kunigų “frigidiškumą“, ypač katalikų ir ypač JAV bei Airijoje, mes irgi visi esame girdėję. Sorry, bet lytinis instinktas tiesiog nėra kažkas, ką galima užspausti ar pakeisti auklėjimu, meditacija ir “dvasiškumu“ (as opposed to “kūniškumas“ a.k.a. “gyvuliškumas“). Ir apskritai, žmonijai pats laikas nustoti tiek daug galvoti apie seksą ir visus su juo susijusius prietarus, nes tai tiesiog yra natūralus šioje žemėje gyvenančių būtybių būdas save replikuoti, ir jis krebžda kiekviename iš mūsų.

  • Aš dar pasiginčyčiau, bet tada netekčiau savo pagrindinio argumento: kad ir kokios orientacijos, žmonės yra žmonės. Visokių yra, visokių tegul ir būna – bet kalbėti, matyti ir girdėti AŠ noriu tik apie tokius, kurie man patinka.

   • Oh. Ohhh… Tu ką tik smūgiavai man į paširdžius. Labai ramiai ir oriai įvardijai priežastį, kuri nuo neatmenamų laikų kėlė neapykantą, konfliktus, socialinę izoliaciją ir karus. Šiuolaikinės demokratinės visuomenės pagrindas yra tokio mąstymo minimizavimas, nes tik taip mes VISI galime bent jau tikėtis vienodų galimybių susikurti gerą gyvenimą. Kita vertus, pagirtinas atvirumas.

 4. Pastebėjimas: užsirauti ant dolbajobo + kad tai paaiškėtų tik kur kas vėliau tikimybė nėra didelė, nes jei teisingai suprantu speed dating’o esmę, abi pusės turi viena kitą pasirinkti, kad bent antras kartas įvyktų. Taip kad pirmyn!

 5. Nematau logikos! Dalbajobas gali labai sėkmingai mane pasirinkti antram susitikimui – aš tokius traukiu. Ir aš, jei nežinosiu, kad jis dalbajobas, irgi galiu labai sėkmingai šią klaidą padaryti 😀

 6. Del mitines butybes:
  Labai gerai vienas TED snekovas pasake apie krikscionybe: “We are all atheists about most of the gods that societies have ever believed in. Some of us just go one god further.“

  Del to kas tvirtina mitingus (Petrui):
  Jei manai, kad geju eitynes patvirtino bobele susirupinusi viesuoju saugumu, tu esi stebetinai naivus. Tuo ir pasidziaukime.

  Del buvimo homofobu (Petrui):
  Vienas dalykas yra nesuprasti kodel tai vyksta, kas nera nuostabu zinant kiek zmoniu gimsta zemdirbiais/medkirciais sioj saly ir neturi empatijos jausmo. Kitas dalykas, buti homofobu, ko as is tikruju, matyt naiviai, nesitikejau ir baigusiu SSERiga. Tikiuosi tavo dukra, jos ir tavo labui, nebus homoseksuali, just a though, kaip sakoma.

  Geros darbo savaites visiems

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s