Major credit cards ir daug kitų gražių žodžių

Klausydama muzikos aš dažnai praleidžiu pro ausis tekstą, kaip ir turbūt dauguma. Ir, kaip ir dėl miegojimo per Kurosawos filmus, mane dėl to šiek tiek graužia sąžinė, nes turbūt daug gėrio prarandu. Pavyzdžiui, kai prieš keletą metų galų gale nusprendžiau pasigilinti, ko visi kliedi dėl tų nepilnamečių Arctic Monkeys, likau nesupratusi. Dvigubai: nesupratau, kuo toks labai ypatingas tas jų pop-rokelis, ir nesupratau, ką jie ten švepluoja – ne tai, kad būčiau labai gilinusis. Bet kartą visgi už ausies užkliuvo frazė “She don’t do major credit cards/ I doubt she does receipts/ It’s all not quite legitimate…“ Panašūs atradimai ištiko ir su “Pulp“, “The Smiths“, “Radiohead“, net tuo velnio vaiku Eminemu.

Čia, beje, nėra tas įrašas apie itin pavykusias pirmas dainų eilutes, kurį žadėjau. Tas bus gal savaitgalį, jei netingėsiu. Čia yra įrašas apie tai, kad NME.com svetainėje radau atrakciją – iš įvairių žinomų albumų žodžių sudėliotus debesis. Jei delnu uždengi dešinėje esančius aprašymus (nes patys NME nesusiprato palikti skaitytojams detektyvinio džiaugsmo), gali paspoksoti į tuos žodžius, bandydamas išgimdyti, kas gi čia per albumas. Iš anksto save pasmerkiau nesėkmei, bet iš 15 neatspėjau tik 4. Įskaitant Oasis – labai jau nuobodžiais žodeliais Noelis švaistosi.

Į šitą pažiūrėjusi irgi atsidūsėjau. “Well… Now I just want to… It just gets… Right… I don’t know…“ Oi, kaip vėpliška. Pala pala, “berserk“? “fugitive“? “balaclava“! Jo, čia tas pats, kurio vienskiemenių žodžių lavinose reguliariai pasitaiko tokie šedevrai kaip “totalitarian“, “fluorescent adolescent“ ir “tramp with a trampoline“. Ir, žinoma, “major credit cards“.

Atsisveikinimui – šiek tiek Morrisey: “Sweetness, sweetness, I was only joking/ When I said I’d like to smash every tooth/ In your head“.

Reklama

2 responses

  1. Aš tai pastaruoju metu smarkiai digginu MGMT rašliavas, kaip kad naujasis Flash Delirium ar klasikinis Time to Pretend (“Let’s make some music, make some money, find some models for wives“). Nu, ar negerai? Tik kam tas rūpi… 😀

    • Gerai, ypač kai palygini su “Let’s go to Paris/ Shoot some heroin/ And fuck with the stars…“ Aš šiandien bandysiu rašyti “Congratulations“ apžvalgą sharkeen.lt blogui, tai reikės ištempus ausytes paklausyti, kokias šventvagystes jie ten ūkauja 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s