PhotoShop Almighty

Įraše apie D. Britanijos rinkimų aktualijas aš gerokai pasilinksminau, bet geriausią dalį visgi pasilikau atskirai progai.

Gal dėl to, kad toriai juokingesni, o gal todėl, kad jų tiesiog nepalaiko jaunimas ir piktžiugiški darbininkų klasės linksmuoliai, iš jų internete tyčiojamasi gerokai daugiau nei iš šiaip jau visai nepopuliaraus Gordon Brown ir jo svitos. Kiekvienas jų rinkiminės kampanijos etapas, ypač reklaminiai plakatai, buvo išsamiai išmėsinėtas ir interpretuotas taip įvairiai, kad leiboristai nebeapsikentę net paskelbė konkursą rinkėjų sukurtam anti-Tories plakatui.

Pasistengiau surankioti šitos atrakcijos perlus.

Pirmas etapas. Konservatoriai visoj UK iškabino gerokai pafotošopintą David Cameron snukelį romantiškame žydrame fone ir dar su šūkiu, turėjusiu nuraminti britų publiką dėl grėsmės valstybinei sveikatos apsaugai. Prašyte prašosi, ne?

Kūrybingi Photoshopo meistrai pašėlo:


Spėkit, kuris mano mėgstamiausias. Technika toli gražu netobula, bet citata rinktinė 🙂 Daugiau rasite čia.

***

Antras etapas. Toriai nusprendė, kad geriausia rinkimų taktika, kaip ir gynyba nuo kaltinimų savom nuodėmėm, yra puolimas. Kadangi leiboristai nori padidinti paveldėjimo mokesčius, buvo pasirinkta turtingųjų gąsdinimo strategija. Savaime suprantama, dar labiau besiprašanti.

Rezultatus galima buvo numanyti iš anksto (daugiau čia):

***

Trečias etapas. Supratę, kad truputį persistengė taikydamiesi į aristokratus ir verslo magnatus, toriai puolė į kitą kraštutinumą, išleisdami visą seriją plakatų su kuo eilinesniais veideliais. Pavyzdžiui, tokiais. (Skaityti: “Oiv neva veau’id torei bifo, ba’ wei neid te so’ eeu’ vikonemey“)

Atsakas:

***

Naujausias etapas, prasidėjęs prieš porą dienų. Šįkart toriai netgi pasistengė uždėti tekstą ant margo fono, kad būtų sunkiau pakeisti.

Eat my shorts, kaip sako vienas pasaulinio garso išdaigininkas. Kol kas variantų dar nedaug, bet jų bus.

Reklama

4 responses

  1. Atgalinis pranešimas: Paprasti žmonės « Be pavadinimo

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s