Eitynės už lygybę, a.k.a. gėjų paradas

Na ką, geriau vėliau negu niekad. Dėmesio, dabar bylosiu ištarmę apie tai, kaip iškrypėlių eitynėse žygiavau. Visi nepilnamečiai, anuka greit namų darbų daryt, o ne jums neprideramos informacijos skaityt. Po to užgriebs mane Gražulis su chebra už tai, kad rodau savo blogą prieš 23 val., tai dar per galvą gausiu, kaip tas policininkas, kuriam kliuvo nesėkmė stovėti karštajame taške (a.k.a. per 10 m nuo tautos herojų).

***

Prasidėjo istorija dar penktadienį, kai Senamiesčio kiemelyje baltais dažais tepliojau transparantą apie tai, kad mezgėjai yra jėga. Išties, mano nuomone, per sunkmetį palaikyti vietinę lengvąją pramonę yra vienas svarbiausių prioritetų. Kadangi betepliodama apsitepliojau rankovę, laukiu iš mezgėjų dailaus mėlynai žalios spalvos rūbo. Visgi nukentėjau gindama jų interesus.

Šeštadienio rytą su spalvinga feministų, anarchistų ir dar velniai žino kokių -istų kompanija susirinkom transparantus ir patraukėm į “Conti“ viešbutį. Jetau, galvoju, ne prieš gera. Iš kur čia tiek žmonių, ko ant manęs angliškai rėkia tas plikas vyriškis su oranžine liemene, ir kodėl visi tom spalvotom vėliavom mojuoja? Nu nežinau, nežinau. Pusvalandį prasistumdžius viešbutyje ir praleidus priekin visokio plauko užsieniečius iš pačių įvairiausių organizacijų, per plauką pavyko patekti į priešpaskutinį autobusą, vežantį į veiksmo vietą. Kadangi nežinojom, ar jis tikrai priešpaskutinis, jausmas buvo kaip bandant patekti į Nojaus arką prieš pat jai išplaukiant.

Autobusas nudardeno visą klegančią, gyvenimu besidžiaugiančią, bet ko tai visgi lengvai išsigandusią chebrą iki “Forum Palace“. Jetau, vėl galvoju, ką čia veikia tie robokopai? Ar kokie siuvėjai ruošiasi užpulti mezgėjų gynėjus? Lyg ir netrukdom mes jiems niekuo, tai ko čia tas malūnsparnis skraido? Kam reikia atkelti dvigubas tvoras, kad autobusas galėtų įvažiuoti? Nu ir reikalai…

“Forum Palace“ stovėjimo aikštelėje jau buvo susirinkusi nemaža kompanija žmonių su balionais, vėliavėlėm, švilpukais, transparantais. Keli vaikinai visiškai nuostabiai mušė būgnus – pasirodo, tūsintis galima ir vidury tvorom aptverto bei policininkais apstatyto gardo. Apsižvalgius aplink, šmėstelėjo mintis, kad turbūt nė karto nesu mačiusi tokios didelės intelekto sužalotų veidų koncentracijos kelių šimtų žmonių būryje. Gerai tie mezgėjai varo.

Patrypčioję aikštelėje su visais savo spalvotais turtais pasukome Upės gatve VCUP link. Kitapus Neries sustoję krūvos žmonių – keliom eilėm susigrūdę, vargšeliai. Ko jie ten ieškojo?.. Kiba pornūškę kas ant Nacionalinės galerijos stogo rodė? Tai va, žygiuojam mes su tom vėliavom, nešam transparantą “Mezgėjai – jėga“, kai kurie laimingieji turi megafonus ir per juos rėkauja, kad žmones reikia mylėti, gerbti ir nepažeidinėti jų teisių, o kiti iš visų plaučių pučia švilpukus. Saulė šviečia, visiems linksma. Laksto tetos ir dėdės su mikrofonais, kuriuos karts nuo karto kam nors kyšteli į nosį. Labai gerai – žiniasklaidos dėmesys taikiems susibūrimams visada tik į naudą.

Pusiaukelėje žiūrim – kažkokie dūmai priešaky. Turbūt tie iškrypėliai gėjai, kur irgi savo paradą rengti žadėjo, iš Biblijų ir Konstitucijos laužą susikūrė. Va va, ir malūnsparnis jau skraido. Ot, rupūžės. Kitapus upės pastebime kryžių. Ėėė, šnekam su feministų-anarchistų chebra, jie čia prieš tuos iškrypėlius kovoja. Pederastus tuos. Jaučiu, bando taktiką, išsamiai pademonstruotą senoviniuose filmuose apie vampyrus: pakiši kryžių po nosim, ir sudega bjaurybė vietoj. Arba sprogsta. Šaibom išlaksto. Teisingai, reikia vaikučius nuo išgamų saugoti. Tik nesuprantu, ko tie žiūrovai vaikučius su savimi atsivedė – gi Svarinskas sako, kad užsikrėsti galima nuo tos propagandos. Ypač, jeigu, kaip žiniasklaida jau kelis mėnesius skleidžia, jie ten nuogi ir tarpusavy krušasi. Ot tėvai šiais laikais – vienišos motinos, ne kitaip. Būtų vyras šeimoj – vaikai į orgijas miesto centre nežiūrėtų.

Policija ant arklių nebeleido mums eiti link tų dūmų (tarp mūsų kalbant, buvo biškį įdomu į iškrypėlius akies krašteliu žvilgtelti, bet gal ir teisybė, kad užsikrėsti galima). Pasukom į pievelę, pademonstravom žiūrovams kitapus upės savo vėliavas ir transparantus, o tada susėdom paklausyti kalbų. Kalbos buvo nuobodokos, bet gražios – apie žmonių meilę, vienybę, Konstituciją, Europą, lygias teises ir visa kita. Labai gražu. Ir žmonės aplink tokie gražūs gražūs… Vienas tik kažkoks keistas – gražus bernas, blondinas, o visas susinervinęs rėkia kažkokiai merginai: “Aš ką tik pasakiau mamai, kad aš gėjus!!!“ Dar gražiau, tai gal eik pas tuos iškrypėlius, kur prie VCUPo kažką degina, o ne čia prie normalių žmonių sėdėk, a? Nesupratus likau.

Tai va, apgynėm mezgėjų teises, sėdom į autobusus ir išvažiavom. Parėjus namo pasiskaičiau Delfi ir kitus, tai paaiškėjo, kad Gražulis su chebra drąsiai kovojo prieš iškrypėlius lipdamas per tvorą ir mušdamas policininką. Teisingai darė, nėr čia ko. Ir dar tiek valstybės pinigų išleisti – eina nafig. Taigi visiems žinoma, kad gėjai susimokę su valdžia, mokesčių nemoka, tad jiems ir policijos apsauga nepriklauso. Ot gyvuliai.

***

Kadangi nuotraukų, kaip įprasta, neturiu, siūlau pasiskaityti šį išties tikslų tos dienos aprašymą su puikiomis nuotraukomis.

Reklama

7 responses

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s