Ponas Niekas

Ot italai… Ot čempionai… Turbūt uodegas pabrukę besprukdami oro uoste kaktomuša susidurs su prancūzais, o tie senų gerų laikų vardan juos išmuš kaktom. Vis šiokia tokia kovinė dvasia būtų parodyta.

Gerai, kad aš nervų taupymo vardan žiūrėjau ne varžybas, o filmą. Tiesa, turbūt neištversiu nepažiūrėjusi sekmadienį, kai mano numylėtinius anglus tryps vokiečiai, pasišūkaudami: “Sinking, ja?“ Čempionatą laimės Brazilija.

O filmas, žinokitės, buvo labai geras. Mr. Nobody. Šį pavadinimą pirmąkart užtikau po to, kai aprašiusi apatinę Jared Leto veido dalį nutariau paIMDbinti, ar jis kartais neketina ko nors suvaidinti, užuot rypavęs tame savo eyeliner rock kolektyve. Po kelių dienų tą patį pavadinimą užtikau ir Linkomanijoje, o tokių sutapimų reikia klausyti.

Tad štai, gerai, kad paklausiau. Filmas kurtas Europoje, kas iškart atima nemažą dalį kvailumo potencialo. Jared nepasidažęs, viršutinė ir apatinė veido dalys atrodo nepriekaištingai. Scenarijaus prasme tai – kažkas tarp Abre los ojos, The Matrix ir Sliding Doors. Juosta apie galimybes, atsitiktinumus, pasirinkimus ir begalę iš jų kylančių alternatyvų. Aš pakankamai savo brangaus laiko iššvaistau gromuliuodama temą “Kas būtų buvę, jei būtų buvę“, tad mane ši istorija įsuko ir nebepaleido. Puiki kinematografija, puikus garso takelis, puiki vaidyba ir puikūs specialieji efektai. Gal tik 118-mečio pono Nieko blakstienos per ilgos, bet reikia gi nors ką nors žmogui iš jaunystės palikti.

Treileris susidomėjusiems:

Reklama

2 responses

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s