You thirty-seven year old sweet-talking cutie

Praeitą savaitę atradau naujausią Eminem dainą “No Love“, kurią sudaro gudriai panaudota legendinių (not!) Haddaway banalybės “What Is Love“ ištrauka ir jungtinis MM bei mažos tatuiruotos beždžionėlės Lil Wayne rėkavimas. Žinot, netikėtai neblogas gabalas. Manau, galima iš spintos ištraukti savo mokyklos laikų meilę šitam simpatiškam psichui ir pakabinti balkone, kad išgaruotų naftalinas.

Pasirodo, kad Eminemui išlipti iš kūrybinės duobės prireikė visai nedaug. Tik trisdešimtą kartą išsiskirti su savo gyvenimo moterimi, numesti iš liūdesio priaugtą svorį ir (aleliuja!) nustoti balintis plaukus. Ai, ir dar priartėti prie keturiasdešimtmečio (You thirty-six year old baldheaded fag, blow me / You don’t know me, you’re too old, let go. “Without Me“, skirta Moby). Ai, ir dar liautis rėkti apie tai, kad nori užmušti a) Kim, b) savo motiną, c) Britney Spears, d) insert here… A, taip, dar nustoti saujom ryti raminamuosius. What a lovely chap, overall.

Visgi reikia pripažinti, kad Eminemas yra mano skonio sociopatas. Žmogus, kuris sugeba taip meistriškai suplakti asmeninius išgyvenimus su šiek tiek liguista vaizduote ir anglies juodumo humoru, kad jo kūrinių tekstai jau daugiau nei dešimt metų verčia gerbėjus ir atsitiktinius klausytojus krapštytis pakaušį: “Tai jis, tipo, tikrai ją į bagažinę sugrūdo?“ Pamenu, kai pirmą kartą įsiklausiau į “Stan“ žodžius. Wow, jie tiesiog nunešė mano -iolikinę galvą. Meistriškas istorijų kūrėjas, tas Marshallas. Ypač palyginus su tais reperiūkščiais, kurie uoliai pasakoja apie savo bitches & hoes, sėdėdami smarkiai papimpintuose kadilakuose su super amortikais ir čiupinėdami aukso grandines iki bambos.

Man šiek tiek neramu dėl visuomenės, kuri raukosi išgirdusi kokį vieną pro MTV pypsiukus prasprūdusį kariautojo su šešėliais keiksmą, bet palaiko žmones, šaltakraujiškai laiminančius trilijonų dolerių biudžetą, skirtą žudyti, atsiprašau, gintis. Ir tai, deja, būdinga ne tik amerikiečiams.

Šiaip ar taip, tegyvuoja visokio plauko poetai ir šiaip žodžio meistrai.

Naujos dainos įdėti neleidžia drakoniškieji YouTube copyrightai, tad žiūrim šitą:

Reklama

10 responses

 1. Beje, dėl keiksmų: mane nustebino,kiek šiemetiniame “b2gether’yje“ vykusio fantastiško “SSG“ koncerto metu jaunų žmonių piktinosi piktžodžiais,kurie taip derėjo su Ramanausko gitara ir Dovydo iš “Ventukų“ operiniu vokalu.

 2. Cha, per pietus papasakosiu, kaip “Meksikos“ restoranėlyje tikri vilniečiai auklėjo “gerb. miesto svečius“. Be abejo, kai dėmesį sukoncentruoji į jaunimo ir kitokių rūšių degradų daromą žalą, nematai, ką tyliai ir elegantiškai daro žmonės, kurie viešumoje niekada sau neleistų susikeikti.

 3. Cha, o per pietus papasakoti pamiršau 🙂

  Žodžiu, praeitą trečiadienį su chebra vakarieniavom “Meksikoje“. Prie gretimo staliuko sėdėjo kažkokie Igniuko pažįstami ir elgėsi, kaip ir įprasta nebe pirmą vyno butelį lenkiančiai kompanijai. Prie dar kito stalo sėdėjo Inteligentų šeima: tėtis, mama, suaugusi dukra ir paauglė dukra.

  Staiga suaugusioji dukra prieina prie tų rėksnių staliuko ir maloniai paprašo garsiai nesikeikti, nes čia yra nepilnamečių (praėjo koks pusvalandis, kol man dašilo, kad keiksmažodžių gyvenime negirdėjęs nepilnametis yra ta paauglė mergaitė). Nu, viskas ok. Kadangi ji kalbėjosi su pagrindiniu rėksniu, o kiti nenugirdo, tai jie klausia: “Kas, kas čia buvo?“ Tas atsako: “Man rodos, mūsų paprašė eiti nachui…“ Mano virtualioje įvarčių skaičiuoklėje čia būtų 1:1.

  Tačiau Inteligentų tėvas tada pradėjo aiškinti apie tai, kaip sugadins rėksniams ir vakarėlį, ir sveikatą, pagardindamas visą tą pasisakymą kreipiniu “Mieli miesto svečiai…“. Kadangi, žinoma, nieks niekada negirdėjo, kad koks tuteišis būtų susikeikęs. O viską vainikavo šeimos motina, kuri net atsistojusi šaukė: “Viešose vietose keiksmažodžių vartoti negalima!“ Ar gal netgi “draudžiama“. Po to Inteligentai išdidžiai sėdėjo savo vietose, kiekviena kūnų ląstele jausdami aplink susirinkusių plebėjų nuostabą ir pyktį bei krūpčiodami nuo toliau sėkmingai aidinčių keiksmažodžių. Labai išdidūs ir teisūs atrodė.

  Mano įvarčių skaičiuoklėje čia būtų maždaug 5:1 plebėjų naudai.

 4. hmm, mane tai viešoje vietoje atsipalaidavę veikėjai nervina juodai, ypač pacukai viešam transporte duodantys visiems paklausyti, kokia daina tuo metu “veža“ jų pasaulėlį. Aš labai netolerantiškas žmogus. Žinoma gal ten intelektualai gerokai perspaudė, bet atėjusi pavalgyti su šeima į restoranėlį (ne alaus barą), aš tikrai nelabai norėčiau klausytis kaip kažkas šalia keikiasi. Nors man nepilnametystė jau senokai pasibaigė. Tikrai labai netolerantiškas žmogus 🙂

 5. Na, viešoji erdvė priklauso mums visiems, ir ją, deja, tenka dalintis ir su gražuliais, ir su buduliais, ir su minedais. Priešingai nei klykė ta tetutė, nėra draudimo viešumoje kalbėti vienais ar kitais žodžiais, jei tik nešlovini nacizmo ar stalinizmo.

  Rėkaujantys ir besikeikiantys piliečiai demonstruoja savo kultūros lygį, ir paprašyti jų nuimti decibelų yra normalu. Tačiau jiems nesutikus pačiam imti klykauti ir gadinti vakarą visiems aplinkiniams, kuriems tie pirmieji rėksniai lyg ir netrukdė, reiškia nusileisti į jų lygį. Iš mano požiūrio kampo, abu tie staliukai buvo vienodai erzinantys. Tik antrasis dar sugebėjo į visa tai įkišti paniekinančius stereotipus, lyg keiksmažodžių vartojimas suponuotų provincialią kilmę, o tai, vėlgi mano asmenine nuomone, yra n kartų didesnė nuodėmė už tą “man rodos, mūsų paprašė eiti nachui…“ Šitas, beje, buvo beprotiškai juokinga 😀

 6. FYI:

  LR Administracinių teisės pažeidimų kodeksas

  Tryliktasis skirsnis
  Administraciniai teisės pažeidimai, kuriais kėsinamasi į viešąją tvarka

  174 straipsnis. Nedidelis chuliganizmas

  Nedidelis chuliganizmas, tai yra necenzūriniai žodžiai ar gestai viešosiose vietose, įžeidžiamas kibimas prie žmonių ar kiti panašūs veiksmai, pažeidžiantys viešąją tvarką ir žmonių rimtį, – užtraukia baudą nuo vieno šimto iki trijų šimtų litų arba administracinį areštą iki trisdešimties parų.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s