Heineken Open’er 2010 (I)

Kadangi ore.lt dar neįkėlė mano maždaug rimtos ataskaitos apie Heineken Open’er 2010, pradedu rašyti tą nelabai rimtą, kuri kur kas labiau rūpi visokias piktybes mėgstantiems mano blogo skaitytojams.

Pirmoji diena.

Ekipažai.
Peugeot – Arnas, Gabrielė, Rustė, ir pusė Mykolo. Be to, Mykolo kiaulė bagažinėje, kuri nuo pasienio buvo perkraustyta į “Viens du“ ekipažą. Šįkart neturėjo GPS, bet turėjo didžiausią įmanomą turtą – Rustę su Google Maps nurodymais ir paranojiniu poreikiu kontroliuoti kryptį. Nėkart nepasiklydom.
Viens du – Vytas, Živilė ir kita pusė Mykolo. Bei, žinoma, kiaulė.
Mažas ir raudonas – Akvilė, Giedrius ir Vycka.
Buožės – Vaida ir Ieva. Važiavo su didele ir turbūt daug valgančia mašina dviese. Kelionės pabaigoje netgi drįso aplenkti vedlį Peugeot.

Mano grafikas.
Į A4 lapą sutalpintas pagrindinėse trijose scenose vyksiančių koncertų sąrašas su tiksliais laikais ir geltonu žymekliu paryškintais svarbiausiais pasirodymais. Šiek tiek OCD, bet jei jau juokiatės, verčiau skaitykite toliau.

Mykolo grafikas.
Į A4 formato lapą sutalpintas detalus Mykolo maisto atsargų sąrašas, suskirstytas pagal dienas ir valandas. Kad žmogus nepamirštų, kada ką valgys. Spėkit, kokią tų atsargų dalį jis po to tempėsi atgal.

Vytautas.
Ne Imbrasas, o tas sūrus. Gabrielė jo nupirko šešis butelius, kilo mini tragedija (skaitykite kitos dienos aprašymą), tačiau paskutinę dieną Arnui visgi teko pripažinti, kad “Vytautas“ pravertė.

Lenkai.
Žinokit, k****, kokie jie kiaulės. Iš pradžių užtvėrė pusę greitkelio į Gdynią, kad visi, bandantys patekti į festivalį, stovėtų 30 laipsnių karštyje pusantros valandos. O tada pagalvojo, kad ir pagrindinės Gdynios gatvės seniai remontuotos, tad nukasė, užtvėrė ir paliko. Mažumėlę pykom. Grįždami nustatėm, kad visi lenkų statybininkai kiekvieną funkciją vykdo po tris. Pavyzdžiui, vienas vairuoja iš žemės traukiamą grąžtą, o kiti du stovi šalia ir šluosto nuo jo dulkes. Tai yra triumviratas, kai kiekvienas sprendimas gali būti priimtas tik vienbalsiai, o kiekvienas “triumvyras“ turi po veto teisę. Manau, tai – tiesioginis Žečpospolitos Seimo palikimas.

Palapinė.
Visų kamščių dėka atvažiavom gan vėlai, tad kempinge jau buvo likusios tik pačios toliausios ir blogiausios vietos. Galų gale išsirinkom nedidelį gūbriuotą ir erkėtą plotelį su vienu dideliu minusu – kažkieno palapine per vidurį. Susistatėm savąsias aplink ir ilgai spėliojom, kas būtų, jei patrauktume tą nesąmonę pusmetriu į šoną ir tokiu būdu pasidarytume sau šiokį tokį kiemą.

Užsieniečiai.
Mykolo draugai Akvilina ir Ignas bei meksikietė Paula, prisijungę prie mūsų stovyklos. Visi kalbėjo sklandžia amerikietiška šnekta, o Akvilina turėjo gražų sijoną.

Yeasayer.
Koncertavo Tent Stage, kurį genialieji lenkai šiemet nukišo į patį tolimiausią teritorijos užkampį. Daug lakstymo, pasakysiu aš jums. Bet koncertas tobulas, kaip ir galima buvo tikėtis. Kol jie ten visi prakaitavo palapinėje, mes sėdėjom laimingi ant žolytės ir čilinom, lengvai krutindami kojytes pagal visokius netikėtus ritmus.

Pearl Jam.
Nuobodūs. Gan greit vietoj to nutarėm eiti tyrinėti prekybinės zonos, kur, priklausomai nuo mitybos įpročių, įkalėm Fish/Chicken & Chips. Dar išgėriau per daug “Nestea“, ko pasėkoje visą šaltą naktį laksčiau į tūliką. Fail.

Groove Armada.
Kilo nesutarimas dėl vokalistės. Arnas sakė, kad ji panaši į Mykolą ir labai baisiai juda scenoje. Visi kiti susilaikė nuo palyginimų, bet sutarė, kad scenoje ji juda nerealiai gerai. Ir žinok dabar, žmogus, kaip čia iš tiesų. Bet koncertas buvo puikus. Grįždamos kempingo link, su Živile nei iš šio, nei iš to absoliučiai sinchronišku duetu užtraukėm: “… but I won’t kneel…“

Naktis.
Bitute pilkoji, kaip ten buvo šalta. Plius, Aurelija man, kaip likusiai be nakvynės vietos, mielai paskolino palapinę, bet ji buvo be viršutinio sluoksnio,  tas smarkiai kentėjo nuo gausios rasos. Tad buvo dar ir drėgna. Uf…

Reklama

4 responses

  1. patikslinimas – buožės buvo aplenkę pežo maždaug kelionės ketvirtam penktadaly, nes kelionės pabaigoje pežo ir (!) viens du aplenkė buožes :p

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s