Heineken Open’er 2010 (III)

Trečia diena

Veikla.
Atkartodami sparnuotu tapusį Arno pareiškimą apie tai, kad iki koncerto likus šešioms valandoms nieko turiningo nuveikti jau tikrai nebespėsim, trečiąją dieną neveikėm nieko. Tiksliau žaidėm “Uno“ ir mėgavomės ne itin didelės filosofinės vertės diskusijomis.

Pelės medžioklė.
Žavi istorija, kurioje figūravo pelė, dvipusė lipni juosta ir: a) po virtuvę ramiai besisukiojanti Gabrielė, žinanti, kad toje pačioje virtuvėje tupi pelė, bet abejinga tam faktui; b) Gabrielė, kuri išvydusi pelę klykė taip, kad ta išsigandusi pabėgo, ir netgi visagalė dvipusė juosta jos nesustabdė. Koks prašalaitis gal ir nežinotų, kuria istorijos versija tikėti, bet aš tai juk žinau, kad Gabrielė visada pateikia tik objektyvią ir nešališką informaciją. Nesupratusiems – versija a).

Tarakono medžioklė.
Ne mažiau žavi istorija, kurioje figūravo tarakonas (mano mamos nuomone, susapnuotas), botai, kokie trys “Cosmopolitan“ numeriai ir makaronų koštuvas. Ir dar iš baimės tirtanti Tervydytė su raudona mini pižamyte. Alternatyvių istorijų (išskyrus mamos hipotezę) neturiu, nes dalyvavau viena. Tačiau kažkada su kūrybingu draugu aptarinėjant šį epą kilo mintis viską ekranizuoti ir pridėti pagerintą pabaigą: laiminga Rustė tęsia savo savaitgalį taip ir neradusi tarakono, o kamera nuskrieja išilgai koridoriaus link jos miegamojo, nusileidžia palei grindis ir konstatuoja faktą, kad iš už lovos kojos kyšo du žvitrūs ūsiukai.

“Ruste, tu ištekėsi už psichopato“.
Dar viena iš niekad nesibaigiančių Arno sparnuotų frazių. Buvo paleista į pasaulį po mano pamąstymų apie svajonių vyrą. Reikės prisiminti ateičiai.

Projektas.
Tai buvo nuostabus projektas. Gaila, truko trumpokai. Esmė: Gabrielė iki kito vidurdienio (išvis apie 18 val.) niekuo neprieštarauja Arnui. Kitaip tariant, virsta paklusnia ir savo gyvenimo neturinčia namų šeimininke (buvo daug kartų minimi žodžiai “jos“ ir “tokios moterys“). Aš buvau teisėja, ir oh boy, kiek džiaugsmo iš to prisidariau. Maždaug po pirmo pusvalandžio Gabrielei kilo klausimas, kaip kreiptis į Arną ir kodėl jam nepatinka jos pasirinktas variantas “taip, brangusis“. Absolute highlight: “Ir aš galiu augintis barzdą, ane?“ “Taip, brangusis.“ “Ir iki kiek aš ją galiu augintis?“ “Iki rytojaus 12 val.“ (blendamedinė šypsena). Projektas nutrūko po trijų-keturių valandų, kai suinteresuotos šalys apsižiūrėjo, kad reikia teisėjos, o teisėja – kitame koncerte. Gabrielės teigimu, šis eksperimentas jai suteikė daug žinių apie “tokių moterų“ mąstymo ypatumus.

Skunk Anansie.
Super moteris. Ir jos vyrai. Daug energijos, su niekuo nesupainiojamas balsas, crowdsurfing’as, fantastiška šypsena per pusę veido. Pasak vienos personos, “atsiduočiau vardo nepaklaususi“. Ir visas pasirodymas super.

Kasabian.
Pasak kai kurių versijų, garso režisieriai tuo metu žiūrėjo futbolą. Nes tik pasibaigus rungtynėms abiejų Kasabian vokalistų mikrofonai galų gale pradėjo veikti kartu, o ne paeiliui. Ir apskritai, garsas buvo ganėtinai pasibaisėtinas. Tačiau koncertas kažkodėl vis tiek nusisekė. Pakeliui į festivalį Arnas su Mykolu svarstė, ar man patinka vokalisto balsas, ar akcentas. “Nu čia toks atsipūtusio anglų kaimiečio žiovavimas. Bet negali nesutikti, savo žavesio turi,“ sakė Arnas. Beje, šis pasirodymas buvo vienintelis, kurį tiesiogiai transliavo internetu.

Hot Chip.
Čia mes su Mykolu nutarėme pasiaiškinti, ką reiškia “living on the edge“, ir nukeliavome į mosh pit’ą. Įsitaisėme visai padoriai, kokioje 5-6 eilėje, bet nuskambėjus pirmiems “Boy from School“ akordams tų eilių skaičius staiga ėmė dvigubėti: pasirodė kvadratinės stumdytis mėgstančios žmogystos. Mykolas greit dingo iš akiračio, o aš įjungiau tipišką tervydytišką režimą: jei jau aš čia stoviu, tai nustumti mane galit nebent į geresnę vietą, mazefakas. Taip ir buvo – gan greitai nudreifavau minios centro link, kur radau užuovėją už šokinėti nelabai mėgstančio vyruko, pro kurio petį viskas neblogai matėsi. Buvo gerai. Beje, jėzusmarja, kokie geekai tie Hot Chip… Tobula.

Reklama

3 responses

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s