Heineken Open’er 2010 (IV)

Ketvirtoji diena.

Jau miglotai viską pamenu, bet ryt išvykstu į kitą odisėją, tad reikia pabaigti, ką pradėjau.

Vandens parkas.
Vėl pasekėme pernai metų planu ir paskutinę dieną pašventėme kelionei į Sopotą. Pagrindinis skirtumas – jokių kamščių ir jokių pasiklydimų. Viskas kaip pagal Mykolo tvarkaraštį. Ok, ok, mano irgi neblogas. Sopoto vandens parkas turi dvi jacuzzi, dvi čiuožyklas ir šiaip visko nedaug, bet šitiek laiko antisanitarinėmis sąlygomis gyvenusiems žmonėms tai buvo rojus. Visi, kurie išbandė čiuožyklą “Wild River“, susitraumavo. Ant mano kairiojo klubikaulio iki šiol puikuojasi kažkas, kas atrodo kaip mėlynė, bet iš tikrųjų yra 2 ct monetos dydžio randas, dar neužgijęs po visai neprasto nubrozdinimo.

Jūrų arkliukas.
Gryname ore įrengtame maloniai šiltame vandens parko baseinėlyje Arnas su Gabriele žaidė “jūrų arkliuką“. Įtraukė ir mane, ko pasėkoje eilinį kartą gavau galimybę pademonstruoti savo charakterio ypatumus. T.y., labai bijojau ir visaip panikavau, kai Arnas ropojo baseino dugnu su manimi ant nugaros, tačiau iškart atsipalaidavau ir apsidžiaugiau pamačiusi, kad jis ropoja tiesiai į storos tetulės užpakalį. Visą likusią dieną buvau už tai traukiama per dantį, tad turbūt niekas niekam nieko neskolingas.

Marškinėliai.
Grįžome neįtikėtinai anksti, spėjome užkąsti ir netgi įžengti į koncertų zoną dar neprasidėjus pirmųjų vakaro headliner’ių pasirodymui. Su Gabriele patraukėme apsipirkti ir kitaip išleisti likusių festivalio kuponų. Mažosios laimikis: dvi ilgos ir cukruotos kirmėlės, viena arbūzinė, kita kažkokia kitokia. Mano laimikis: sniego baltumo L dydžio marškinėliai, tokie prigludę, kad net siūlės traška. Turint galvoje, kad aš jau senokai nebuvau tokia plona kaip dabar, jų gamintojams reikėtų persvarstyti savo marketingo mix’ą. Jie išgarsėjo kitą rytą, kai aš iš pradžių apmozojau jų apykaklę (apyiškirptę?) kremu nuo saulės, tada kaip bobutė prie pilvo prisispaudusi nuo žemės pakeltą rankinuką ištepiau juos penkias dienas trypto lauko dulkėmis, tada užsidėjau irgi nuo žemės pakeltą kuprinę ir padabinau visą nugarą dulkinais dryžiais, o galiausiai pietaudama užsimečiau agurkėlį. Šiuo metu juos galima būtų apibūdinti kaip “sniego baltumo su švieeeesiai gelsvais dryželiais“. Ir keletu sutraškėjusių siūlių.

Šukuosena.
Paskutines tris dienas nesišukavau, nes bijojau netekti pusės nuo dulkių, jūros ir baseino vandens susiraizgiusių plaukų. Tad vaikščiojau guosdamasi, kad esu labai graži, nes manęs nesimato. Tarp kitko, nuo tada, kai pasitrumpinau plaukus, mane įvairūs žmonės spėjo palyginti su kolega Giedriumi, panku Robke, Micku Jaggeriu ir Alexu Turneriu. Dabar taip greitai nesugalvoju moters, su kuria mane reikėtų lyginti, nu bet c’mon!

The Hives
Vėl cituojam Arną: “Jie išgirdo “Smells Like Teen Spirit“ ir visą savo karjerą sukūrė ta linkme. O einant tokiu keliu apsirikti neįmanoma…“ Kadangi su “Nestea“ stikline rankose šokinėti nepatogu, sėdėjau ant žemės ir trepsėjau lakiniais kedais. Pasak Gabrielės, “Kodėl vienoje švedų grupėje yra daugiau gražių vaikinų, negu visose britų grupėse kartu sudėjus?“ Fu, koks negeras klausimas. Vien mano gyvenimo meilių arktinių beždžionių tarpe yra du gražūs vaikinai, tik vienam reikia prieš tai už plaukų pasislėpti. Mumford & Sons situacija panaši. Foals irgi. Klaxons irgi. Ė, radau trendą – dviejų gerai atrodančių narių visiškai pakanka surinkti fanių armiją. Beje, visose grupėse, kur groja ar grojo Damon Albarn, yra mažiausiai vienas visiškai puikus vyriškis.

Tęsiu apie The Hives.
Tai va, jie labai linksmai grojo, o išraiškingasis jų Pelle labai daug kalbėjo. Kalba jis tokiu dailiu švedišku reperių dialekto variantu. Dabar nė vieno pareiškimo nepamenu, bet Wikipedia sako, kad į jo repertuarą įeina štai kas: “I’ve been busy being fantastic“, “This is a stick-up! Put your hands up! Now, last song I told you to put your hands in the air…But I never said you could take them down. Now! OBEY ME! Put your hands in the air and make some noise!“, “They’re telling us we have to go now… Do I look like I give a fuck?“

The Dead Weather.
Oi, ko tik ten nebuvo… Su Arnu, Gabriele ir Mykolu nukeliavom į moshpitą. Mykolą vėl nunešė šalin. Arnas dirbo crowdsurferių krovėju. Aš dirbau jų čiužiniu ir spardykle, jei yra toks žodis. Amy Winehouse antrininkė savo rūkymą pateisino fraze “Alison Mosshart smokes all the time…“ Apsauginiai dalino vandenį, kad nealptume. Man baisiai patiko, kitiems nelabai. Bet pats koncertas buvo visiška palaima. Alison valdo. Ir riaumoja. Ir kratosi. Ir šiaip reiškiasi. Jack White viską daro su vienoda veido išraiška, bet man atrodo, kad ji yra jo viešosios personos dalis – labai jau daug pašaipos jo pakeltuose antakiuose. Tobulas koncertas.

Fatboy Slim.
Mums su Laurynais-Tervydžiais prireikė pusantros dainos, kad išsiaškintume,  jog nė vienas nesam šitam stebuklui nusiteikę. Tad patraukėme leisti paskutinių kuponų tortiljoms ir picoms.

Štai ir baigėsi ištarmė apie muziką ir kvailiones. Vietoj žodžio “ištarmė“ norėjau rašyti “metraštis“ arba “analas“, tačiau antrasis pasirodė ne tik daug linksmesnis, bet ir šiaip turbūt netinkamas mano puritoniškoms rašliavoms. Teko sugalvoti alternatyvą.

Reklama

4 responses

  1. EI, sėkmės tavo ateinančioj Odisėjoj, tikiuosi, kremo nuo saulės pasiėmei pakankamai 😉 Valgyk daug vaisų, plauk rankas ir mėgaukis kiekviena akimirka 🙂 Susimatysim kada nors per Kalėdas arba Amsteryje? 😉

  2. Aš tai noriu pasigirti, kad prieš The Hives pamačiau Kings of Convenience – super atmosfera, pusę konco pragulėjau ant žemės, nes o kaip kitaip jų klausyti? 🙂 Ir po The Dead Weather kaip išprotėjęs roviau iki tent stage išgirsti ir pamatyti Archive. Jie tapo nuostabia savaitgalio pabaiga ir viso open’er uždarymu.

  3. is the dead weather nieko neatsimenu iskyrus nora negauti is kojos i galva ir apsaugoti mazaja. mano perfekcionistiniam mastymui ir ugiui stoveti priekyje netinka. na bet in general isvyka buvo super, sakyciau gal net geriausia in retrospect

    smagiai aprasei viska, man ypac patiko tos vietos kur mane citavai. dabar suprantu didiku norus tureti savo metrastininka;)

    tikiuosi gerai laikaisi..
    skaitom tokiau.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s