Pramogos ir reikalai

Parašyčiau ataskaitą apie tai, kaip Imbrasas gimtadienį šventė, bet, kaip sakė Mykolas, aš jį visą pramiegojau. Tad mažai papasakoti tegaliu. Buvo labai labai labai šalta. Imbrasas gavo papų penkiolikai metų į priekį. Ir dar detoksikacinį masažą su įpareigojimu jį aprašyti. Živilė su Vycka bus geriausios žmonos ever, nes labai skaniai gamina. Marius vis dar visur vežiojasi pokerio rinkinį. Ar minėjau, kad buvo šalta?

Ai, beje. Ieškomas 1 (vienas) asmuo, kuris (-i) matė filmą O Brother, Where Art Thou?, juo susižavėjo ir norėtų studijoje su manimi ir Imbrasu įdainuoti dainą “Man of Constant Sorrow“. Originalas pateikiamas žemiau:

Reklama

5 responses

  1. Na, Imbrasas irgi gavo kvietimą įrašyti dainą, ir jam kažkodėl šovė į galvą būtent šitas gabalas. Which is like awesome. Tai sakai, apie Kalėdas užsuksite Lietuvon? 😉

  2. Ja jei sulauks manes imbrasas, idainuoti sita daina butu legen-wait for it-

    bet man rodos jis gali vis dar laikyti danti (hold a grudge and/ir griezti danti simbioze) del neisleisto Outsider’io SSEne. Tiesa sakant ir man siek tiek pikta, kad uzprokrastinaitinau sita projekta. Anywho, jei manysit, kad as tinkamiausias kandidatas dainavimui(kur gi ne) tai busiu available bet kada nuo 12.21 iki 01.03.

    Btw, ar pastebejote, kiek daug senu geru rockenrollo dainu yra su cowbell garsu?
    arnas

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s