Londone, a-a-a-aaa…

Tai štai, vakar parplasnojau iš civilizuotų vakarų į šaltą Karmėlavą, šįryt praktiškai už plaukų išvilkau save iš minkštos lovytės, o dabar jau netgi prisikaupiau įsijungti WordPress ir bent pradėti ataskaitą apie tai, kaip į biednų lietuvių Meką keliavau.

Trečiadienis

Atsibudau po vakarykščio koncerto vis dar niūniuodama: “Hunting high and low / Hiiiiii-i-i-iiigh…“ Kadangi beveik visus daiktus jau buvau susikrovusi iš vakaro, rytas prieš kelionę prabėgo tiesiog neįtikėtinai ramiai. Ramiai nukeliavau į stotį, ramiai nuvažiavome į Karmėlavą, ramiai praėjau security check, kur iš manęs ramiai atėmė paskutinius 20 ml specialaus veido prausiklio, per nelaimę buvusius 150 ml talpos buteliuke (šis praradimas šiuo metu gan aiškiai atsispindi mano veido odos būklėje. Tiksliau, atsispindi man, nes kolegos sakė, kad moterys savo veide visada visko mato daugiau, nei ten išties yra.) Po to ramiai suvalgiau šlykštų ir brangų sumuštinį su lašiša – bandžiau prisipratinti prie angliškų maisto kainų. Gan ramiai patekau į lėktuvą ir be didesnių sukrėtimų pro 5-6 debesų sluoksnius nusileidau Gatwicke, kur jau laukė iš Portugalijos atplasnojęs Ignas.

Kilo nedidelė panika bandant nusipirkti traukinio bilietus į London Bridge stotį, bet su tuo irgi greitai susitvarkėm. Nepraėjus nė valandai, jau žiūrėjom į dviaukščius autobusus, nenormalią eismo kryptį, dešinėje besipuikuojantį Tower Bridge ir iš City plūstančią kostiumuotų robotukų su raudonomis aguonėlėmis atlapuose armiją. Oras – irgi klasika: pro minėtus debesų sluoksnius spinduliai skverbiasi sunkiai, tad virš galvos tvyrojo nuolatinė tamsi grėsmė, lyg kokiam gotikiniam filme.

Šiek tiek pasitrynę City, sutartą valandą pasiekėme super krūtą pastatą, kuriame įsikūręs Editos biuras. Susitikę ir atsibučiavę su Edita, patraukėme išsvajoto poilsio į jos butuką. Žinoma, super krūtame rajone už 20 min pėsčiomis nuo darbo. How cool is that? Ir dar su vaizdais į Temzę pro visus langus. Vakaras nejučia prabėgo gurkšnojant vynelį ir žvygaujant įvairiausiomis temomis, pradedant Londono subtilybėmis (ypač cupcakes), baigiant chorais.

Šiam kartui tiek.

Antra diena

Reklama

8 responses

  1. Atgalinis pranešimas: Londonas wrapping up « Be pavadinimo

  2. Atgalinis pranešimas: Londonas continued « Be pavadinimo

  3. Atgalinis pranešimas: Londonas vis dar continued | Be pavadinimo

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s