Šių metų grožio konkursas – nebūtinai muzikinis

Pamenate, pernai dariau muzikos pasaulio vyriškių Hot ir Not analizę? Tai štai, NME.com jau spėjo atidaryti šiemetinį balsavimą, kurį aš vėlgi su malonumu pakomentuosiu.

Visų pirma, noriu pasidžiaugti, kad per tuos metus, kai Alex Turner (Arctic Monkeys) nei matėsi, nei girdėjosi, jo seksualumo koeficientas išaugo tiek, kad šiuo metu jis užima garbingą antrą vietą. Matyt, ne aš viena pasiilgau šitų didelių išsigandusių akių, suveltų plaukų ir suveltų priebalsių.

Likusias top trejetuko vietas, kaip ir pernai, užima mažos beždžionėlės kreivais veideliais (a.k.a. Muse). Kaip ir pernai, aš vietoje jų nominuoju Thom Yorke ir Tilda Swinton.

Kas čia dar naujesnio? Jaunoji karta prisiminė apie Slash (ex-Guns’n’Roses) egzistavimą ir nutarė, kad po tais plaukais ir skrybėle gali slypėti kas nors gero. Todėl jis tupi 7 vietoje, iškart po The Guyliner Trio: Brian Molko (Placebo), Billie Joe Armstrong (Green Day) ir Jared Leto (30 Seconds to Mars). Pastarasis vis dar yra toks neadekvačiai gražus, kad net lievas makiažas to paslėpti negali.

8 vietoje – Hugo White iš The Maccabees. Šito nepažįstu, tad googlinu. Normalios nuotraukos rasti nepavyko, bet šiaip panašu į “indie-narco-cute“ tipažą. Sunku įvertinti, bet gal labiau link Hot kategorijos. 11 vietoje – Simon Neill (Biffy Clyro), kurio seksualumas yra labai reliatyvus ir smarkiai padidėja lyginant jį su kitais dviem grupės nariais. Man asmeniškai jo veidas panašus į nenustatytos rūšies graužiko. 12 vietoje – jau anksčiau aptartas Theo Hutchcraft iš Hurts su savo elegantišku minimalizmu. Jis priklauso kategorijai “I don’t know if I should slap you or kiss you“, kas mano pasaulyje turbūt yra aukščiausias galimas įvertinimas, kadangi vis dar neatsisakau plano ištekėti už psichopato. Kalbant apie šią paslaptingą kategoriją, šitam sąrašui trūksta Josh Homme (Queens of the Stone Age, Them Crooked Vultures).

Dar viena naujiena yra ta, kad emo loseriai My Chemical Romance į seksualiųjų sąrašą šįkart delegavo cielus du asmenis. Kita vertus, reikia pripažinti, kad jų naujas albumas yra visai klausomas. Ir vokalistas, kad ir kaip tai būtų neįtikėtina, šiek tiek pagražėjo nusidažęs plaukus skaudžiai raudona spalva. Gal tiesiog anksčiau buvo pasiekęs dugną, tad bet koks pokytis būtų išėjęs tik į gera. Gaila, nesugalvojo pasikeisti lyties.

Daugiau didesnių naujienų ir atradimų nėra, tad štai jums screenshotas, ir einu žiūrėti, kas yra seksualiausia moteris.

***

Kas yra Emily Haines?

Yyy, Alison Mosshart (The Kills, The Dead Weather) antroje vietoje. Man atrodo, šiemet runner-up is the new winner.

Ką Alexa Chung veikia seksualiausių muzikančių sąraše? Bendriau, turbūt tą patį, ką ir Cheryl Cole – gražiai atrodo. Na, dar rengia Alex’ą Turner’į. Tokiu atveju, kodėl ji žemiau negu Lady Gaga?

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s