Vyriškas makiažas, šukuosenos ir povyzos

Labai nepadorus filmukas:

http://www.youtube.com/watch?v=Xb3fZmkzy84

Su makiažu Mick’as gal ir persistengė, bet šiaip jis čia įkūnija viską, dėl ko groupies laksto, lakstė ir lakstys paskui rokerius. Šiek tiek talento, šiek tiek nenuspėjamumo, šiek tiek pavojaus, didelė porcija gašlumo ir neribota laisvė. Ne vyras, o svajonė.

Kažkur skaičiau, kad pirmoji David’o Bowie žmona, po skyrybų praėjus 10 metų ir pasibaigus priverstiniam nekalbėjimui su žiniasklaida, kuris buvo įrašytas į skyrybų sąlygas, pirmiausia nuvarė ar tik ne į Oprah laidą. Ten išskalbė visus šeimyninius baltinius, kiek tik prisiminė, o pabaigai pareiškė, kad vieną kartą 8 deš. viduryje užtiko savo vyrelį lovoje su Jagger’iu. Velniai žino, tiesa tai ar ne, bet apsvarsčiusi tokią galimybę aš pradėjau geriau suprasti, kodėl vyrams patinka lesbietiška pornografija.

Čia Bowie su makiažo kiekiu pataikė (bei turbūt pirmą ir paskutinį kartą gyvenime išsirinko šukuoseną, nuo kurios neašaroja akys), bet gal šiek tiek persistengė su Apolono povyza. Vis tiek ant svieto yra nedaug už jį geresnių dalykų.

http://www.youtube.com/watch?v=Tgcc5V9Hu3g

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s