Torres, Spartacus ir Beth Ditto

Žinau, kad labai retai rašau, ir mane dėl to kankina sąžinė. Bet, matyt, kankina nepakankamai.

Kas čia naujesnio mano padangėje? Šeštadienį skrendu Londonan, į Chelsea-Liverpool rungtynes. Sklinda gandas, kad Liverpool šiandien parduos Torresą. Mano širdis būtų sudaužyta. Kita vertus, jei ir parduos, tai Chelsea, tad šiaip ar taip šį sekmadienį aš jį pamatysiu. Jei iki to laiko kojos neišsisuks. Oi, vienos bėdos su tais futbolininkais.

Pastarąją savaitę su trupučiu mokausi elgtis su iPhone. Iš pradžių supratau, kad mano pirštai yra dramblio dydžio, nes nesugraibau mygtukų. Dabar, mano didžiai nuostabai, mygtukus jau sugraibau įtartinai lengvai. Toliau atradau, kad net įsikėlus 2 GB muzikos vis tiek nepavyks užsidėti vienos iš tų dainų kaip skambučio melodijos. Nuo šito atradimo man sukilo visas maištingumas prieš monopolistus (paskatintas nerealaus baisumo standartinių melodijų). Galų gale įvairių kompiuterastinių manipuliacijų pagalba išsikovojau keturias puikias melodijas, ir dabar man apie skambutį praneša The Gossip su Beth Ditto skleidžiamu “ū-ū-ūūūū…“ Toliau ketinu tirti fotografavimo galimybes. Aišku, fotografė iš manęs beveik tokia pati gera kaip čiuožėja, bet nuotraukomis bent nekeliu pavojaus savo gyvybei.

Mama man numezgė labai dailų megztuką, kurį dabar ir vilkiu. Dar ji (be mano approval’o) numezgė sarafaną, bet tą aš ketinu nešioti tik tada, kai man sukaks 40, ir tik tokiu atveju, jei tada galėsiu sau leisti atrodyti 10 kg sunkesnė. Kitaip tariant, niekada.

Šeštadienį pažiūrėjau pirmas dvi serialo “Spartacus: Gods of the Arena“ serijas. Įspūdinga. Nors ne, žodžio “įspūdinga“ tikrai neužtenka – ten krauju taškydamosi sulėtintai skraido nukirstos galvos, o dialoge labai aktyviai linksniuojamas vyriškas lytinis organas. Kaip rašė vienas IMDb komentatorius, šis serialas puikiai tinka, jei mėgstate, kai soft pornografija rodoma pramaišiui su WWE imtynėmis. Which is a pretty accurate description. Turbūt todėl IMDb reitingas ir yra 9.3/10. Pagrindinis veikėjas, aktyviai dalyvaujantis abiejuose tematiniuose komponentuose, yra smarkiai, labai smarkiai papiktinta ir panaglinta Romos respublikos laikų Kurto Cobaino versija. Beje, jo vardas nėra Spartakas – Spartaką rodė ankstesniame seriale, kuris vadinosi “Spartacus: Blood and Sand“.

Kad ir kaip būtų keista, tas 9.3 reitingas nėra toks jau visai nepelnytas. Pradedi žiūrėti kaip ištęstą “300“ versiją ir staiga supranti, kad baisiai įsitraukei į istoriją (o tokia ten irgi yra – tarpuose tarp dviejų pagrindinių tematinių komponentų). O ir pilvo raumenų galerija tikrai ne prastesnė nei “300“. Net per kovos scenas nesinori eiti užkąsti, kas man jau savaime yra kažkas tokio. Išvada tokia, kad labai laukiu trečios serijos.

Tai tiek.

Reklama

2 responses

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s