Geoffrey Chaucer’s the name…

Puikiai pamenu, kada pirmą kartą pažiūrėjau pseudo istorinę romantinę nuotykių komediją “A Knight’s Tale“. Tai buvo 2005 m. vasario mėn. diena, kai SSER buvo laikomas finansų ekonomikos egzaminas. Su Dovile ir Astulka išėjusios po egzo su didele nuostaba suvokėme, kad bent kurį laiką nebereikės mokytis, ir buvome priverstos užduoti sau klausimą – o tai ką dabar veikti? “Tai gal… pavalgom?“, pasigirdo pirma nedrąsi mintis. Nuėjom į Senamiestį ir pavalgėm. “Tai gal… nusiperkam kokio gėrimo?“, buvo antroji. Nuėjom į Maximą ir nusipirkom. “Tai gal… pažiūrim filmą? Lengvą kokį nors“.

Šiaip jau filmas ganėtinai kvailas, bet nuo jo prasidėjo mano neblėstanti meilė aktoriui Paul Bettany. Jam pirmą kartą visu (ahem…) gražumu pasirodžius ekrane, užverčiau akis į dangų ir uždaviau retorinį klausimą: “Jeeeesus Christ, iš kur jie šitą ištraukė?“ Bet filmui įpusėjus teko pripažinti, kad jis visgi turi tam tikro šarmo, o iki pasirodant užrašui “The End“ jau buvau galutinai nuginkluota. Nuo to laiko su Bettany pažiūrėjau kokius 10 filmų, kur jis vienodai įtikinamai vaidino viską nuo romantinių herojų iki vienuolių žudikų (taip, aš dėl jo pažiūrėjau maždaug 15 min “Da Vinčio kodo“ ir tuo nesididžiuoju). Žudikus jam turbūt tenka vaidinti dažniausiai. Bet mano mėgstamiausia Bettany scena visgi yra iš “A Knight’s Tale“. Šitame filmuke ji prasideda kažkur nuo 04:30.

Čia reikia pastebėti, kad, kaip dažnai nutinka britams, Bettany vaidina geruose europietiškuose ir absoliučiai pasibaisėtinuose Holivudo filmuose. Neskaitant nebent “A Beautiful Mind“, kurio filmavimo metu sugebėjo pakabinti Jennifer Connelly. Paskutinį kartą kažką veikė “The Tourist“, kuris, pasak recenzijų, yra toks blogas, kad net jo, Deppo ir Jolie trijulė manęs neįtikino iš savo gyvenimo išskirti poros brangių valandų. Et.

Ai, šiemet dar bus “Margin Call“ apie finansinės krizės sukėlėjus. Kadangi ten taipogi vaidina Kevin Spacey ir Jeremy Irons, egzistuoja tikimybė, kad viskas bus gerai. Gaila, kol kas niekur nėra treilerio.

Tad pažiūrėkime treilerį iš žudikų repertuaro (europietiško porūšio), ir šiam kartui pakaks.

Reklama

2 responses

  1. Chaha, gerą minutę nurodei, tokią tyčinę. Su malonumu pasižiūrėjau, nors dialogai tai ai.. – Aš tai jį įsiminiau iš berods su Kirsten Dunst vaidinimo, kur jis buvo toks pavargęs tenisininkas, kuris atgyja. Nepaisant koks filmas, pats atrodė gana subtilus. Tad visai neprireikė jokių Knight tales 🙂 O čia tau šiaip, prie gangsterių:

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s