Bjauri boba (turbūt kokia feministė, ne kitaip)

Panašu, kad ši savaitė mano gyvenime bus nužymėta bandymais auklėti prieš savivaldybių tarybų rinkimus pernelyg įsisiūbavusius politikus.

Vakar vienas FB “draugas“ įkėlė nuorodą į kandidato Jono straipsnį pavadinimu “Apolitiška degradacija“, nes jis jam turbūt pasirodė labai teisingas. Man jis pasirodė arogantiškas ir/arba naivus. Galbūt tas žmogus kandidatuoja nuoširdžiai ketindamas atstovauti savo rinkėjus, ir tada man jo nuoširdžiai gaila, nes sėdėdamas vienoje tarybos frakcijoje su Zuoku jis arba bus priverstas uoliai balsuoti už “Rubicon“ naudingus nutarimus, kurie praktiškai niekada nebūna naudingi rinkėjams, arba mikliai sudorotas. O galbūt jis kandidatuoja dėl tų pačių priežasčių kaip ir dauguma politikų – nes jaučiasi pats sau labai fainas ir ieško būdų užsidirbti. Tokiu atveju tolesnių komentarų lyg ir nereikia. Šiaip ar taip, piktinimasis jaunimo apolitiškumu ir nenoru veltis į demokratijos parodiją abiem atvejais yra arogantiškas ir /arba naivus. Tą ir pasistengiau glaustai išreikšti savo komentare.

Šiandien – dar geriau. Ryte atėjusi į darbą asmeninėje el. pašto dėžutėje radau kandidato Eduardo laišką su reklaminiu prisistatymu bei pasiūlymu ištrinti šį laišką, jei jame pateikiama informacija manęs nesudomino. Savo atsakymą pateiksiu jūsų akims:

Gerb. p. X,

Visų pirma, turiu klausimą: iš kur gavote mano elektroninio pašto adresą? Klausimas rimtas, nes už asmens duomenų tvarkymo pažeidimus gresia administracinė bauda iki 2000 litų, o už nepageidaujamų laiškų siuntimą galima užsidirbti ir 10000 litų baudą.
Visų antra: kodėl kažkas turėtų balsuoti už žmogų, kuris nuosavame elektroninio pašto adrese sugeba įvelti klaidą?
Pagarbiai,
Rustė Tervydytė

Aišku, galėjau ir neklausti, iš kur jis gavo mano adresą. Užmetusi akį į prisegtą reklaminį prisistatymą PDF formatu, atradau, kad šis veikėjas vadovauja šeimos klinikai, kurioje esu prisiregistravusi. Taigi, jei per porą dienų negausiu iš jo nuoširdaus atsiprašymo su priesaika daugiau niekada taip nedaryti, jam gresia teisinimasis Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai.

Žinau, kad kartais primenu piktą senmergę, bet man jau pakanka to, kiek moku už šildymą, ir to, kad naciai gali rengti eitynes centrine mano miesto gatve, o eitynės už lygybę būna arba visai uždraudžiamos, arba nugrūdamos toliau nuo žmonių akių (aišku, Gražulio dėka pastaroji plano detalė žlugo). Jei įmanoma nors kažkaip šitiems patiems sau fainiems sukčiams išaiškinti, kad tos avelės, kurios turėtų už juos balsuoti, irgi turi savo teises, taip ir padarysiu.

Reklama

14 responses

 1. Ruste, oi kaip aš tave palaikau antruoju klausimu, ne tas žodis. Pas mus toks gajus požiūris, kad privačių duomenų saugumas niekam neįdomus, o kas sugeba jais pasinaudoti (per pažįstamus, naudodamasis tarnybine padėtimi, ect.) yra baisiai krūtas. Aš tavo vietoje nelaukčiau jokio atsiprašymo, ir kreipčiausi tiesiai į VDAI. Ir kaip žmonėms įkalti į galvą, kad toks nusižengimas yra rimtas, ir neturėtų būti toleruojamas?..

  • Na, užėjus į VDAI svetainę mane apėmė jausmas, kad tas skundas man gali kainuoti labai daug nervų 🙂 Tad atsiprašymas teoriškai galėtų įtikinti tuos nervus pasitaupyti kitam kartui. Bet kadangi į pono Eduardo sąžinę aš daug vilčių nededu, greičiausiai visgi bus skundas.

 2. Ne visai į temą pasisakysiu – bet visiškai tiesiogiai į tavo įrašo pavadinimą. Apie Lietuvos politiką (tiek vietinę, tiek nacionalinę) turiu labai konkrečią ir labai nekokią nuomonę, bet pastaruoju metu ir apie rinkėjus nuomonė krenta su tuo 9,6 metrai per sekunde kvadratu pagreičiu. Bet ypatingai siaubingas siutas suėmė, kai vieną dieną atsidariusi FB pamačiau (su Kreivio istorija susijusius) pažįstamos vyrijos (ne vieno ir net ne dviejų) postinimus su komentarais apie tai, kad Grybauskaitės pozicija yra visiškas nek***tos senmergės sindromas, kad boba be šeimos apskritai neturi teisės kam nors bet kokiu klausimu vadovauti, ir apskritai jos pozicija yra garantuotai asmeniškumais pagrįsta, nes argi tokia boba gali sugebėti ką nors objektyviai vertinti?
  Taip kad, Ruste, arba tu staigiai išteki ir prigeneruoji vaikų, arba jau netrukus net ir mūsų pačių kartos bernai/vyrai/diedai nesivargins tavęs klausyti anei suprasti. Nors vaikų generavimas irgi dar nieko negarantuoja 😉

  • Posto pavadinimas dėl šios priežasties ir atsirado. Deja, ši situacija nėra susijusi nei su šeimyniniu statusu, nei su vaikų skaičiumi. Milda, mes tiesiog gimėme be penių, todėl mūsų nuomonė savaime yra visada pagrįsta emocijomis ir bendro pobūdžio durnumu.

  • iterpsiu cia savo trigrasi (falo formos zinoma;) ir pastebesiu, kad mildos ‘nuomone apie rinkejus’ krenta arba is labai aukstai, arba kitoj planetoj. Teoriskai, dar galetu ne visiskame vakume, nors tada matyt pagreitis keistusi iki kol kunas pasiesktu ‘terminal velocity’. Anywho, as bandau pasakyti, kad 9.81 m/s/s yra laisvo kritimo standartas prie zemes (vakuume, lygtais).

   kitais temos aspektais neturiu ka pasakyt;)

   • xaxa, tai yra puiki iliustracija, kaip aš niekada nemėgau fizikos ir visais įmanomais būdais jos mokykloj vengiau :)))

   • Patikslinsiu ankstesnįjį komentuotoja, kad laisvo kritimo pagreitis taip pat priklauso ir nuo geografinės platumos ir svyruoja nuo 9,78 m/s2 jūros lygyje ties pusiauju iki 9,83 ašigaliuose. Ai, dar – šitą temą neseniai palietė xkcd ir siūlė perskaičiuoti olimpinių žaidynių rezultatus, atsižvelgiant į platumą.

  • Rackau kaip gyvas? parasyk koki laiska ar siaip zinia – pasiilgom gi

   jap, irgi skaiciau ta dali, bet nustprendziau per daug nesiplesti sia tema;) xkcd buvo neblogas: “kaip suolininkai su kartim pateko i balkona?! aii…“

 3. Nelabai seniai mama manęs paklausė: va, gavau į el. paštą tokios ir tokios klinikos reklamą. Kaip man tokias reklamas išsiųsti? 🙂 Šiaip turiu refleksą atsakyti į užduotą klausimą, net jei nenoriu arba jis retorinis. Bet, laimei, nežinau.

 4. Prisimiau SEL “Jūs einat prieš mus…“

  Ruste, nesiparink taip – tuoj rinkimai baigsis ir vėl apie savivaldybių darbuotojus nieko negirdėsim, sėdės keturis metus kaip pelės aruode.

  Na, bet jei tau panašūs bajeriai suteikia jėgų padaryti kažką teigiamo (viešas politikų skalpavimas tikrąja to žodžio prasme būtų itin teigiamas dalykas), tai pirmyn! (thumbs-up)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s