Sepia tones, floral prints and Barbie pink

Nutariau šią savaitę kasdien dėvėti vis kitą sijoną. Tai nutiko dėl trijų priežasčių.

Visų pirma, nuo rytojaus prasideda kalendorinis pavasaris, nors faktinis pavasaris turbūt prasidės kažkur apie gegužės 31 d. Bet gal sijonų nešiojimas privers atmosferos ciklonus nešti savo šalčius atgal į Arktiką, kur jiems ir vieta.

Visų antra, išskalbiau savo etatinius džinsus, ir, nepaisant namuose tvyrančio tropinio karščio, jie kažkodėl neišdžiūvo.

Visų trečia, aš turiu tiek drabužių, kad laisvai galėčiau kiekvieną mėnesio dieną rengtis vis kitaip. Tačiau dėl kažkokių nesuprantamų priežasčių kasdien trinu savo etatinius džinsus, kol tie suplyšta, ir tada prisireikia pirkti naujus etatinius džinsus. Kinda boring.

Tai va, šįryt užsisegiau mielą minkštą sijonuką iš šio sezono trendo “the 70s sepia tones“, o prieš pat išeidama iš namų pastebėjau, kad iširo užtrauktuko siūlė. Sijonukas pirktas prieš dvi dienas. Zara valdo. Etatiniai džinsai man tokio zapadlo gyvenime nepadarytų.

Dabar esu su prieš kokius 6 metus pirktu sijonuku iš šio sezono trendo “floral prints“. Šito užtrauktuko siūlę ne per seniausiai suremontavo mama. Kadangi dabar mamos po ranka neturiu, “sepia tones“ teks remontuoti pačiai, tad gali būti, jog daugiau gyvenime jo ir nebeužsisegsiu.

Tai va tokios tos mano aktualijos.

Ai, vakar nuo Kęsto lauktuvių gavau amerikietiškiausią daiktą, kokį jis tik sugebėjo rasti savo “kaime“. Snuggie. Iš principo, aš dar galėčiau pakęsti jo buvimą savo namuose, jei ne tas faktas, kad jis yra barbiškai rausvas. Va toks. Išvada: Kęstas yra labai piktas žvėris.

Reklama

2 responses

  1. Aj, Ruste, nesiteisink. Iš akių mačiau, kad labai dėl to snūgio džiaugeisi ir tau jo reikėjo. Ypač tame tropiniame karštyje :))

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s