Suck It and See

Mano meilės Arctic Monkeys vasarop ketina išleisti ketvirtą albumą žavingu pavadinimu – “Suck It and See“. Panašu, kad jie tokiu būdu tęsia trečiajame – “Humbug“ – pasirinktą kryptį, nes “humbug“ jų kaimo dialektu reiškia kažkokį ledinuką ar panašiai. Kita vertus, galbūt pavadinime užšifruotas grasinimas, negali žinoti.

Kai praeitą savaitę jie išplatino naujos dainos “Brick by Brick“ klipą, aš nutariau, kad berniukai pajuokavo. Ta prasme, maniau, kad jie gal kada ir panaudos tą daiktą kokiam nors B-side, bet jau tikrai nedės į dvejus metus lauktą albumą. Aha, suck it. Albume ji bus. Daina su būgnininko atliekama pagrindine vokalo partija ir tokiais tekstiniais viražais kaip “I wanna rock’n’roll / Brick by brick…“. Aišku, teksto joje tiek, kad būgnininkas tikrai neišsikvepia, bet nu duh…

Žo, kūrinys yra visai mielas, bet tiesiog košmariškai tingus. Manau, kad ta ketveriukė šitokį reikalą galėtų sukonstruoti per valandą, maksimum. Jei visas albumas skambės panašiai, teks jį nurašyti ir iškart imti laukti penkto. Šiaip ar taip, YouTube jau spėjo pasirodyti pernelyg aršių ir smerkti linkusių Arctic Monkeys fanų parodija:

Va šitas reikalas man patinka!

***

Radau šį mėnesį pasirodysiančios indie romantinės komedijos “Submarine“, kuriai garso takelį kaip tik kūrė su “Brick by Brick“ smarkiai nusikaltęs Turneris, dainų preview. Och, kokia terapija ausims… Čia yra žodžių, jų daug, jie dailiai tariami ir jie turi prasmę. Idealiai tinka klausymui prieš miegą. Šūdas – ir jų neleidžia klausyti ne Youtube.

Reklama

One response

  1. Atgalinis pranešimas: Geeky Facts and Dirty Thoughts « Be pavadinimo

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s