Bėdos dėl muzikos

Pastarosiomis dienomis turiu problemų su muzikiniu fonu. Šiaip jau esu natūraliai linkusi į lengvai depresinę muziką – turbūt todėl, kad tikros depresijos mano gyvenime mažoka, o juk brooding has been the new black since Nirvana. Bet dabar didžioji dalis mėgstamiausių dainų varo mane į absoliučią neviltį.

Galvojau, kad išspręsiu šią problemą YouTube pasileisdama Robbie Williams mixą. Popsas dar niekam nepakenkė. Aha, antra mixo daina: “I hope I’m old before I die“. I fucking hope so too, Robbie.

Bet nėra to blogo, kas neišeitų į gerą – galų gale nuoširdžiai pamėgau Arctic Monkeys “Brick by Brick“. Daina be prasmės depresijos taip lengvai nepažadins. O ir šiaip linksma: “I wanna rock’n’roll, brick by brick…“ YouTube komentaras: “I like that bit about bricks“.

Reklama

16 responses

 1. o, pažeidžiama siela. gal pavyks sugundyti:

  aš tokioj nuotaikoj mėgstu paklausyti Earshot – Unfortunate. Be fair, give it a try

 2. Brick by brick yra jega. si daina pakeis tai kaip mes klausomes muzikos;)

  Na mano pasiulymas butu mixed it up a bit, neseniai pasiklausem skandinavisko/nothern england folko grupes, kuri buvo visai smagi http://www.youtube.com/watch?v=d7AvGWOmqwQ

  otherwise gali pradet klausyt paolo nutini (soon @Heinee) dauguma jo dainu visai upbeat, although ne visos.

  dar pasigirsiu kad per Black Keys koncerta atradau Dewolff http://www.youtube.com/watch?v=Gh-8lQbTUoY&feature=related
  olandai, sakyciau daugkuo panasus i Wolfmother.. Gana energinga muzika, bet gal patiks.

 3. Vytukai, visai IT skillsus praradai. Tuos pradesi moketi uz muzika;)
  http://thepiratebay.org/search/dewolff/0/99/0

  the above internet site link is provided just for theoretical purposes. Use it at your own risk. Downloading music from the internet might infringe like a billion copyright laws… OK, usually US copyright laws. Which luckily does not apply in the Netherlands where it is legal to download copyrighted material from illigal sources, as long as it is for personal use only. Long live the Koningin!

  • Thumbs up už suniekinimą: “tuoj pradėsi mokėti už muziką…“ 🙂

   O Nyderlandai mano “Best country ever“ konkurse ką tik gavo dar vieną diiiidelį pliusą. It’s so good it should be illegal.

  • Zuikeli, aš šiems metams turiu tik kokius 4-5 pasiūlymus kur nors su kuo nors pas ką nors važiuoti 🙂 Dabar renkuosi tarp bankroto ir draugų praradimo 🙂

  • Na, Gabija, su kuria mes rezgam vasaros atostogų planą, neseniai sužinojo, kad olandų vyrai labai gražūs. Ir net ne iš manęs – aš dėl kažkokios mistinės priežasties pamiršau jai tai paminėti. Taip, kad Olandija šansų išties turi ne tiek jau ir mažai 🙂

 4. Tai, kad cia moterys sako, kad sitie vyra geri memes… 😉 Ta prasme, as siulau atvaziuoti, tiesiog kartu siulau daug vilciu nedeti 😉

  • Gabriele, leisk man tau paaiškinti skirtumą tarp “gražus“ ir “noriu už jo ištekėti“. Ai, tingiu aiškinti, bet skirtumas nemažas. Kartais koreliacija netgi atvirkštinė.

   Žo, olandų vyrai gražūs, į juos žiūrėti gražu, o jų mėmiškumo lygis manęs visiškai neliečia 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s