Kontoros žinios

Pasibaisėtinai seniai rašiau. Ir dar nepapasakojau apie mega epic fail, tai tą dabar ir padarysiu.

Praeitą penktadienį, išleidę savo pirmą mokamą iPhone programą, džiaugėmės ir laukėm atsiliepimų. Ir kažkaip mano kabineto kolegoms kilo geniali mintis, kad jie galėtų susikurti fake accountus ir parašyti po stellar review. Tiksliau, aš parašyčiau, o jie iš savo accountų įdėtų. Galbūt kyla klausimas, kodėl po tiek metų darbo su aplikacijomis jiems ši mintis šovė tik dabar, bet tolesni įvykiai parodo, kad būtų buvę geriau, jei ji taip ir nebūtų materializavusis jų smegenų vingiuose.

Žo, po pusvalandžio zyzimo aš galų gale ėmiausi kurpti po porą sakinukų kiekvienam: vieną atsiliepimą nuo neraštingo amerikiečio, kuris džiaugiasi mūsų programos pigumu, o kitą – raštingo ilgamečio mūsų fano, kuris džiaugiasi, kad nuo šiol gali naudotis mūsų programa “on the go“ (abu pasakojimai paremti tikrais įvykiais, nes tokių ir panašių pagyrimų mes gaunam kasdien, tik kažkodėl ne ten, kur juos matytų kiti potencialūs pirkėjai).

Kol aš bandžiau prisiversti rašyti su klaidomis ir be kablelių, berniukai kūrėsi amerikietiškus vardus. Algirdas buvo Steve Zimmermann. Neklauskit. Donatas norėjo itališko vardo, bet neturėjo fantazijos. Kadangi išvakarėse buvau pažiūrėjusi “Inglourious Basterds“, itališkai mojuodama rankomis pasiūliau “Antooooonio Margherrriiiitiiii“. O jei netinka, tai galima bent “Antoooonio  Donnnaaaato“. Donatėlis pakraipė galvą ir nutarė verčiau būti Collinsu.

[Intarpas: žiūriu karališkas vestuves. Graži suknelė, vargšė moteris.]

Tai štai, milijoną kartų perklaususi, ar tikrai susikūrė naujus accountus, ar tikrai nepaaiškės, kad čia jų darbas, ir ar tikrai jie nori užsiimti darželinukų lygio sukčiavimu, išėjau į turgelį nusipirkti pietų. Grįžusi radau abudu jau apsiverkusius iš juoko ir dar šalia ūkaujančius Giedriuką su Mantuku. Pasirodo, abu įkėlė savo komentarus, ir šalia abiejų išdavikiškasis App Store paskelbė jų tikrus vardus ir pavardes. Žinoma, aš buvau vienintelė, kuriai tai neatrodė juokinga, ypač paaiškėjus, kad komentarų ištrinti neleidžia.

Tada Donatas išsitrynė savo vardą iš įmonės darbuotojų sąrašo tinklapyje. Kitaip tariant, išėjo iš darbo. Algirdui taip lengvai išsisukti nebūtų pavykę, nes kaip tik jo pasisakymai yra “cituojami“ visuose mūsų pranešimuose spaudai. Rezultatas: kita pusė dienos prabėgo bandant išrasti būdą: a) pakeisti vardus; b) ištrinti komentarus; c) redaguoti komentarus, kad nebūtų tokie entuziastingi; d) išleisti naują aplikacijos versiją, kad senosios komentarai būtų rodomi kitame puslapyje; ir t.t., ir pan. Dar karts nuo karto visiems puolant į isterišką krizenimą. Na ir, aišku, tyčiojantis iš Zimmermanno. Galų gale į vakarą pavyko atlikti manevrą b), ir visiems be galo palengvėjo.

***

Praeitą savaitę įvyko šioks toks darbo vietų persistumdymas, kurio pasėkoje buvo išardyta nemirtingasis Giedrimanto duetas. Dabar vadų kabinete sėdi ketvertas skambiu pavadinimu “Algiedrius ir Rustonatas“, o dizainerių-programuotojų pusėje sudurtinių vardų ko tai mažoka. Nors Mantantanas skamba neblogai. Giedriukas ėmėsi kabineto DJ pareigų, todėl dabar klausom džiazo arba Radiohead. Like.

***

Vakar vienas iš mielųjų mano kolegų padarė amžiaus atradimą. Pradirbęs su manimi daugiau nei pusmetį, pastebėjo, kad aš turiu gražius papus. Negana to, mes visi kaip tik po darbo ėjom pasėdėti į “Alaus studiją“, kur po kokių trijų bokalų, prieš tai neramiai padūsavęs, jis nebeištvėrė ir su visais tuo atradimu pasidalijo. Tiksliau, kartu ir pasipiktinusiu, ir susigėdusiu tonu užbliovė, kad didžiausia pasaulio neteisybė yra ta, kad “ji turi tokius papus, bet neturi berno“. (Buvau vietoje “ji“ parašiusi savo vardą, o tada pagalvojau, kaip tai atrodys Google paieškoje. Specialybė daro savo.) Šitoje vietoje paaiškėjo, kad ir kiti mano kolegos (neskaitant tų, kurie apskritai nekalba) turi savo nuomonę apie papus, protą, feminizmą ir bernus. Nuostabi buvo diskusija. Jų merginoms ji būtų suteikusi išties begalę džiaugsmo.

Bet vis tiek geriausia citata buvo “O baisiausia, kad aš tik šiandien pastebėjau!!!“

***

Šiandien mums atgabeno dramblio dydžio teliką. Kol kas jis nieko nerodo, bet Čempionų lygos finalą žiūrėsim labai smagiai.

Reklama

One response

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s