Bėga dienos

Šiandien yra Peilio sukiojimo žaizdoje diena. Ryte įsijungus kompiuterį Skype pranešė, kad mano kontaktas, taikliai pasivadinęs “rezonansu“, švenčia gimtadienį. Įsijungus Facebook’ą tas pats buvo pranešta apie tą patį veikėją, tik šįkart Vitalijaus vardu. Parėjus namo, naminio kompo Skype’as pagalvojo, kad aš gal dar nesu informuota, kad rezonansas švenčia gimtadienį, tad dabar jau 100% tai žinau.

Kaip Vitalijaus FB sienoje parašė vienas jo draugas, “nu va, tokią dieną prapisai…“ Kaip pridėjau aš, Madonna turbūt irgi norėtų amžinai likti 28-erių.

***

Rytoj bus Eurovizijos diena. Žadamas kolektyvinio tyčiojimosi vakaras pas Eglę ir Gytį. Awesome Threesome strikes back! Gaila, vyriška nuomonė apie dainorėlių iškirptes sklis tik iš vieno žiūrovo, ir tai turbūt kuklokai.

***

Užvakar buvo Gatvės muzikos diena. Vienintelis normalus koncertas, kurį sugebėjome aplankyti, buvo gospelo choro “Vio Light“. Labai gražu. Visi kiti pasirodymai arba buvo atšaukti, arba vėlavo valanda, arba buvo sugadinti tragiško nusišnekėjimo tarp dainų, arba vyko kažkur ne ten ir ne tada, kai turėjo, arba pasibaigė vos tik mums pasirodžius. Baisi jėga.

***

Beje, poryt bus Baisios Jėgos kova su Jausmais. Iki ketvirtfinalio prišliaužėme netikėtos sėkmės pagalba. Žiūrėsim, ar ji mūsų neapleido.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s