Songs That Spin My Propeller

Kaskart, kai mano Winampas būna gerai nusiteikęs ir atsitiktinai paleidžia kurį nors iš lėtesnių Queens of the Stone Age gabalų, aš susimąstau, ar kas nors šioje žemėje kuria seksualesnę muziką už tą narkomanų kompaniją. Kadangi šįkart jis tai padarė savaitgalio popietę, kai už lango kaupiasi debesys ir šiaip nelabai yra ką veikti, susikaupiau ir surankiojau 13 dainų, pagal kurias gera svajingai siūbuoti klubais ir šiaip mėgautis gyvenimu.

13. Kylie Minogue “Slow“. Tai yra pirmas ir paskutinis šiame sąraše esantis pop kūrinys. Hipsterės siela daugiau pakęsti negalėtų. Kita vertus, šitas beatas vertas milijono.

12. The National “Anyone’s Ghost“. Taip, jie labai liūdni ir keliantys pasigailėjimą. Bet šitas beatas irgi vertas milijono, o šitas balsas – maždaug JAV valstybės skolai prilygstančios sumos.

11. Jimi Hendrix “Foxy Lady“. I wanna take you home (che che), I won’t do you no harm…

10. Nina Simone “Feeling Good“. Oi, koks tos moters balsas…

9. Arcade Fire “My Body Is a Cage“. Kažkaip keistai dera prie Ninos Simone. Tamsu ir gražu.

8. The XX “Shelter“. Šiek tiek švelnumo. Daugumos kitų The XX dainų dubstepo remixai irgi puikiai išsitektų šitame sąraše.

7. Pulp “Underwear“. Pusė Pulp dainų yra apie seksą, tad išsirinkti sudėtingoka. Šioje Jarvis kažkaip netikėtai giliai įsigraužė į moterišką psichologiją (tiksliau, į tą jos dalį, kuri susijusi vienos nakties nuotykiais). Pliusas už šią nepakartojamą nuotrauką.

6. The Kills “Last Day of Magic“. Visos The Kills dainos yra nenormaliai seksualios. Šita man ypač patinka dėl dviejų priežasčių: dėl frazės “my little tornado, my little hurricano…“ ir dėl klipe vykstančių muštynių. Įdomu, kurį iš jų reikėtų iškeldinti už smurtą šeimoje.

5. The Dead Weather “Will There Be Enough Water“. Jei jau prasidėjom su Alison Mosshart… O, vaikyti.

4. Arctic Monkeys “My Propeller“. Net išsiaiškinus, kad tas apdainuotasis propeleris nėra Turnerio lytinis organas (cit. “If it was a euphemism for that, I wouldn’t be saying my propeller wouldn’t spin, would I…? I’d make it spin on my own“), šitas kūrinėlis vis tiek skamba baisiai nešvankiai.

3. Kings of Leon “Closer“. Paprastai seksualiausių dainų sąrašuose figūruoja Nine Inch Nails “Closer“. Bet žodžiai “I wanna fuck you like an animal“ man kažkodėl neskamba taip gerai, kaip turbūt turėtų. Užtat Kings of Leon tekstas neturi nieko bendro su patalais ir intymiomis kūno dalimis, bet skamba taip, lyg turėtų.

2. The Rolling Stones “Anybody Seen My Baby“. C’mon, jie net pusnuogę Angeliną klipe įtaisė!

1. Queens of the Stone Age “Make It Wit Chu“. “You wanna know if I know why? I can’t say that I do…“ Šis gabalas nebando apsimesti, kad jame nagrinėjami gilūs egzistenciniai klausimai, – toli gražu. Viskas čia labai paprasta ir aišku. O žiūrint klipą visą laiką norisi trenkti Joshui Homme per veidą ir aprėkti: “Nedrįsk į mane taip žiūrėti, tu… Tu, naglas… Tu… O fuck, kaip tau tai pavyksta?..“

***

Winampas kaip tik išmetė dar vieną gėrį – Alec Empire “1000 Eyes“. Rrr…

Reklama

6 responses

  1. man viena seksualiausių dainų yra grupės Deftones “Change (In The House Of Flies)“. neverta žiūrėt tos dainos klipo, nes jis be ryšio, ir nors pačioj dainoj nėra nieko aiškiai seksualaus, ji vis tiek turi stiprų jausmą. yra ir daugiau Deftones dainų, kurios man asocijuojasi su seksualumu, bet kitos turi kažkokią itin niūrią seksualumo aurą. nežinau net kaip paaiškint, bet greičiausiai dėl truputį abstrakčių dainų tekstų kai kurios dainos asocijuojasi su tam tikromis merginomis ir nuotaikomis, kurias kažkada išgyvenau, todėl būtent šitos grupės tiek daug dainų man asocijuojasi su seksualumu ir t.t.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s