Grožio tęsinys ir pirmo įspūdžio vingrybės

Kaip ir galima buvo tikėtis, man einant pas kirpėją Onutę lijo. Tiesą sakant, ne šiaip lijo, o pliaupė taip, kad Trakų gatvės važiuojamoji dalis buvo virtusi sraunia upės vaga, skersai šaligatvių iš lietvamzdžių kliokė aršūs upeliokai, per kuriuos gavau smagiai bristi su savo Alexander McQueen for Puma sportbačiais (cituojant Gabrielę, “Tu žinai, kaip vadinasi tavo batai?!?!“), o ant galvos nuo stogų pasipurslodami liejosi kriokliai. Dar kartais kažkur šalimais trinkteldavo perkūnas.

Onutę radau stebėjimo poste prie durų, jau iš anksto kikenančią iki žagsėjimo. Bet užtat buvo spėjusi paruošti visą taktinį planą, tad netrukus sėdėjau aptepta plaukų dažais ir mataruodama basais kojų pirštais skaičiau “Žmones“, o Onutė su fenu džiovino mano marškinius. Beje, praeitą kartą kirpykloje vietoje “Žmonių“ radau “Verslo klasę“. Konkrečiai, likau nesupratusi. Kartą per du mėnesius noriu pasižiūrėti į Zvonkės ir Paksaitės veidelius, o man vietoj to siūlo Nausėdą. Iškrypimas.

Kol baigėm visas procedūras, dangus jau vėl buvo beveik susikaupęs lyti, tad viskas baigėsi tuo, kad pirštų galais tipenau į taksi, šlaputėlius batus laikydama rankoje. Kai šįryt paskutinį kartą tikrinau, dar nebuvo išdžiūvę.

***

Šiandien pietavau su direktoriumi ir potencialiai nauju kolega programuotoju. Spausdamas man ranką pastarasis nužvelgė mano marškinėlius su provokuojančiu užrašu, bobutės megztinį bei raudonas lūpas ir spėjo: “Turbūt dizainerė?“

My hipster credentials have just been upped big time.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s