Pakalbėkime apie krepšinį

Šiandien jausčiausi piktdžiugiškai, jei manyčiau, kad lietuvių krepšinio sirgaliai išmoko pamoką ir kitą kartą savo komandą bei (svarbiausia) patys save vertins adekvačiau. Tačiau manau, jog kitais metais viskas bus taip pat, todėl man tiesiog liūdna. Ne dėl pralaimėjimo, o dėl nemokėjimo pralaimėti.

Dar vienas dalykas. Kai tokioje šalyje kaip Lietuva ima skambėti tokios frazės kaip “Fi, Makedonija, iš kur čia išvis tokia šalis atsirado?..“, pasidaro akivaizdu, kad adekvatumo trūkumas išsiplėtė už krepšinio ribų. Prieš kam nors komentuojant, kad jie niekad taip nesakė ir negirdėjo, galiu iškart pareikšti, kad per pastarąsias dienas šito reikalo variacijas girdėjau ir skaičiau ne kartą, ir jos kilo ne iš išsilavinimo stokos, o tiesiog iš paniekos mažai ir nesvarbiai šaliai.

Reklama

4 responses

  1. O aš tai labai džiaugiuosi (nepamiršdama paliūdėti už savus) kad už mus mažesnei ir vargingesnei šaliai taip nuskilo. Įsivaizduoju kokia ten pas juos dabar euforija ir pasididžiavimas savo mažu žemės lopinėliu, ir kaip kaifuoti turėjo tie keli šimtai sirgalių kai aplink juos-niolika tūkstančių lietuvių liko nušluostyta nosim. Kažkada ir mes tokie buvom, ir dar būsim. O dabar, kaip sako Delfio komentatorius (Rustės mėgstamiausia žmonių kategorija), “galesim vel grysti prie realybes ir vel stumti ant Kubiliaus“.

  2. Sveikinu, Ruste, parasius apie krepsini! 🙂

    Bet liudziu, nes nebeesu toks tikras, ar pamatysiu kitais metais lietuvius krepsininkus Londone…

  3. O kas čia nenormalaus tokiam nusistebėjime? Serbija juk irgi maža ir nesvarbi šalis, bet niekas nesistebėtų, jei prakištumėm serbams. Nusistebėjimo šaltinis yra ne šalies svarbumas, o ligšioliniai šalies pasiekimai krepšinyje (ar jų trūkumas). Prašom nedėti savo minčių į kitų galvas (norėjau rašyti “žodžių į lūpas“, bet pasitaisiau, nes jie iš tikrųjų taip ir sako, kaip tu rašei, tik turi omenyje ne tai, ką tu manai, kad jie ten turi).

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s