Senatvė

Šiandien jaučiuosi sena. Visų pirma, atėjusi į darbą YouTube įsijungiau ryto dainą – Arctic Monkeys “Love Is a Laserquest“. Komentaras apie romantiškai gitara brazdinantį Alexiuką: “He’s only ten years older than me! This still might work lol :)))“ Pagalvojusi apie tai, kad aš jį Alexiuku vadinu todėl, kad jis man atrodo kaip mažas mielas berniukas, mintyse virtau vidutinio amžiaus moteriške.

Tada bepietaujant kolegos iPhone ekranuose pademonstravo kažkokį naują interneto geekų išradimą – paišyti žmonėms ant nosių vėžliukus nindzes. Užvertusi akis papurčiau galvą ir pasijutau virstanti pensininke.

O tada visi ėmėm aktyviai aptarinėti, kuris iš mūsų ankstyvoje jaunystėje mėgo kurį vėžliuką. Skambėjo kaip aštuoniasdešimtmečių forumas. Iškart pranešu, kad mano favoritas buvo Michelangelo su oranžiniu akių raiščiu ir nunčiakais. Jis mėgo picą. Donatas dėl nesuprantamų priežasčių jautė simpatiją Donatello. O dar ten buvo žiurkė Splinteris. O dar buvo Giedriuko favoritai – Bibopas ir Rokstedis. Ir pats pačiausias blogietis Šrederis.

Juokingiausia tai, kad tik paaugusi aš galų gale supratau, kad bibopas ir rokstedis yra muzikos stiliai. Giedriukas tai suvedė šiandien, maždaug prieš dvi minutes.

***

Kaip manote, jei metams atsikūrę Pulp pajuto poreikį užsukti į Lenkiją, gal The Stone Roses irgi padarys tą patį?

Reklama

5 responses

  1. Ech, ta jaunystė… Man rodosi, kad šiuos multikus dar žiūrėjau per seną daugmaž-spalvotą Taurą.

    Ir iš vis, Ruste, rašyt daugiau reikia, o tai nebėr ką skaityt lietuviškuos internetuos!

  2. Yra kitas amžinas debatas apie vėžliukus nindzes – pagal juos atskirdavai? Pagal ginklus ar pagal raiščių spalvas? Amerikoj geras 15min apie tai diskutavom keturiese.

  3. mano favoritas irgi buvo Mikelandželas, nes buvo linksmas ir valgė daug picos. pamenu vieną seriją, kai Rafealas susipyko su visais ir išėjo vienas, ir slankiojo mieste liūdnas, bet po to visi susitaikė, sumušė priešus ir viskas vėl buvo ok 😉

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s