Night of the Living Dead

Šeštadienį su Gabija prasinešėme pro puikiojo undergroundinio klubelio “Play“ vakarėlį pavadinimu “Night of the Living Dead“. Tiesa, Halloween’o temą ten atspindėjo tik mano kolegos Giedriuko suorganizuotas filmas, kurį tūso fone rodė per projektorių. Tiems, kurie patingės spausti nuorodą, galiu pranešti, kad jis vadinasi “Orgy of the Dead“, jo scenarijaus autorius yra legendinis Ed Wood, o jo reitingas IMDb – 2.6.

Muzikinę tūso dalį organizavo mano kolega Mantukas, ir turiu prisipažinti, kad mano išankstinė nuomonė apie jo DJ’aus sugebėjimus buvo sumaišyta su dulkėmis. Ta prasme, kokiame kitame vakarėlyje galima užsisakyti alaus skambant Nancy Sinatros “These Boots Are Made for Walkin“? Beje, reikėjo šitą įtraukti į mano mėgstamiausių boso partijų sąrašą. Žodžiu, buvo tobuli retro šokiai.

Nusipirkusios alaus, mudvi su Gabija ėmėm žvalgytis ir džiaugtis, kad mums viskas labai patinka. Čia jau nebe pirmą kartą prie mūsų prisliūkino visas net suplukęs Giedriukas ir ėmė  rankas grąžydamas piktintis: “Siaubas, kiek daug pažįstamų – kaip visus apeiti?! Man čia dabar reikia pamaloninti jus, tada pamaloninti Mantą, tada ten dar draugių krūva, tada dar tokie latviai, tada ten chebra stalo futbolą žaidža…“ Kai baigėm žvengti, Gabija šiaip ne taip išspaudė: “Tai nieko, mes jau gal kaip nors pačios pasimaloninsim…“

Giedriui išėjus maloninti kokių trijų moterų vienu metu, mes su Gabija pastebėjome svarbų objektą – neužimtą futbolo stalą. Čia reikėtų papasakoti, kad prieš kokias tris savaites besilankant “Gringo“ aš įkalbėjau ją pabandyti šią atrakciją ir po maždaug vienos partijos kažkas pagavo rimtą kablį. Kadangi “Play“ yra bene vienintelė man žinoma vieša vieta, kur futbolas yra nemokamas, kiekvienam besimokančiam žaisti ten lankytis privaloma. Taigi, iš pradžių mudvi daug kartų laimėjom prieš tuos du nepamalonintus latvius, po to dar daugiau kartų sutriuškinom tokius vargšus rusus ir šiaip įgijom šiek tiek šlovės. Aišku, tarpuose tarp laimėjimų vis užsiraudavom ant “Play“ profesionalų, bet manau, kad bendrai paėmus galim savimi didžiuotis. Kartą laimėjom net prieš amžinai “Play“ reziduojantį Giedriuką su latviu, kas jau buvo išties neprastas pasiekimas.

Dar daug šokom ir bėgom nuo užsieniečio – seksualinio maniako. Nemanau, kad nors viena rimta diskoteka apsieina be šio tipažo atstovų. Bendras vakaro reziumė: “Čia reikia eiti visą laiką!!!“

Reklama

2 responses

  1. mokamas futbolas yra gerai! visi litukai eina foosin’ui – stalo futbolo klubui, organizuojanciam renginius, turnyrus etc. taigi jusu pinigeliai neprazuna;)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s