As trivial as it may seem…

Mūsų klientai mėgsta skųstis, kad jiems nepavyksta arba instaliuoti mūsų produktų, arba po to jų rasti savo kompiuteryje. Kartais taip nutinka dėl kokios nors realios problemos, bet dažniausiai tai būna tiesiog ypatingo sindromo, kurį kolega Donatėlis vadina “kreivomis rankomis“, padarinys.

Paskutinė kovos su Kreivų rankų sindromu stadija, kai jau jokie kiti patarimai nepadeda, yra klausimas: “As trivial as it may seem, have you tried scrolling down the list of apps/templates/themes, etc. to see if our app/template/theme is there?“ Tai rašydama aš kaskart jaučiuosi labai nejaukiai, nu bet ką darysi, jei tai gali būti vienintelis būdas padėti žmogui. Ir, kaip taisyklė, ši paskutinė stadija būna labai veiksminga – jei niekas kitas nepadeda, bandyk pascrollinti. Neseniai mes nebeapsikentę netgi įdėjom šį išmintingą punktą į svetainės FAQ’us.

Paprastai tokiais atvejais klientai labai susigėsta ir ima atsiprašinėti už savo nesupratingumą ir mūsų laiko švaistymą. Nieko tokio, pasitaiko ir geriausiems. Bet šiandien įvyko ypatingas atvejis. Šiandien aš taipogi buvau priversta mesti “as trivial as it may seem…“ kortą, o tai pasitaiko maždaug kartą per 3-4 mėnesius. Bet atvejo ypatingumas pasireiškė tuo, kad klientė mane po to griežtai išbarė už tai, kad aš anksčiau jai to nepasakiau, apkaltino, kad mūsų instaliavimo nurodymai yra visiškas šūdas, nes nemini scrollinimo, ir šiaip mūsų nepagarba klientui yra stulbinanti. Per 27 metus naudojimosi kompiuteriu ji dar niekad nėra taip privargusi su jokiom programom. Pasikrapščiusi pakaušį, aš paklausiau kolegų: “Kaip manot, ar verta jos paklausti, kodėl ji per 27 metus neišmoko naudotis scrolleriu?“ Giedriukas nuramino: “Neverta – nepadės. Žmonės per tiek laiko ir vaikščioti, ir kalbėti išmoksta, ir savo vaikų susilaukia, bet jei jau scrollinti neišmoko, nieko tu čia nebepadarysi…“

Reklama

One response

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s