Kraustynės

Žinau, kad žmonės ant manęs pyksta ir liūdi, kad aš nieko neberašau. Kažkaip neprisiverčiu – tiesiog nesugalvoju, apie ką noriu rašyti. Bet šiandien mūsų kontoros “šefų“ skyrius persikraustė į naujas patalpas, tad galiu aprašyti, ką matau aplink save.

Dabar mes su Giedriumi ir Donatu sėdėsim kokių 40 kv. m ploto kabinete. Nutarėme, kad visų trijų ego vietos užteks. Aišku, šiai idėjai kilo išbandymas, nes mums su Giedriuku teko pasidalinti nors nemažą, bet visgi vieną stalą. Misija įvykdyta: tilpo du kompai, dvi pelės, dvi klaviatūros, dvejos ausinės, vienas iPadas, gėlė vardu Pankas, “Warcraft“ herojus vardu Bronzebeardas, mano ridikiulis ir įvairaus pobūdžio smulkus šlamštelis. O, kolegė kaip tik atnešė mano žaislą vardu Balvonėlis:

Jis maitinasi saulės energija ir visą laiką linguoja galvele, kaip tikras Balvonėlis. Visus kitus nervuoja, tad priklauso man.

Donatas nuo mūsų atsiskyrė ir turi stalą ilgio sulig baru. Sakė, kompiuteris atrodo kažkoks labai mažas. Tuo tarpu šefas atsiskyrė tiek, kad net turi atskirą kabinetą su uždaromis durimis. Tiesa, uždaromis durimis jis ištvėrė pusvalandį, o dabar jau vėl aktyviai bandrauja su kolektyvu.

Dar turim susirinkimų stalą su keturiom violetinėm ir dviem baltom kėdėm. Šiandien pietavom kaip tik šešiese, tad užsukom į baldų saloną kitoje gatvės pusėje, pasiėmėm po vieną naujųjų savininkų išsiilgusią kėdę ir parsigabenom. Garantuoju, kad puikiai atrodžiau eidama per gatvę su savo ridikiuliu, aukštakulniais ir apsikabinusi kėdę.

Mūsų kompiuteristų gvardija sėdi septyniese, su trylika kompiuterių ir dviem iPadais. Specialiai suskaičiavau. Nutarėm, kad atrodo kaip tikri bomžai – apsivertę visokiu laužu… O dizainerės kol kas sėdi dviese, neskaitant kokių trijų ar keturių dekoratyvinių avių, užsilikusių nuo pernai metų kalėdinių papuošimų. Jos turi vardus. Avys, ne dizainerės. Nors šios irgi turi – Dovilės.

Šefas ką tik nuėjo į savo kabinetą ir šiek tiek pakūkčiojęs užsidarė duris. Man atrodo, jis tuoj atsikraustys pas mus.

Reklama

2 responses

  1. Moki rasyt! Paprastai aiskiai ir zaismingai! Tikras malonumas buvo paskaityt apie tavo darbovietes idile, reiketu ir man apie savaja parasyti :))) Kaip tik pakele nuotaika eiti pietauti! :)))

    Linkejimai!
    Sandra
    Kur mano raktai?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s