Aktualijos (čia jau nebe pirmas įrašas tokiu pavadinimu, ane?)

Šįryt jau buvo beveik visai šilta eiti į darbą. Net pėdkelnių po kelnėmis ir dvigubų pirštinių neprireikė. Tiesa, sveikata nutarė nors ir pavėluotai, bet visgi sureaguoti į jai netinkamas oro sąlygas, tad dabar daug šnarpščiu ir kalbu vilko balsu. Vakar labai bijojau šnarpšti per kalanetikos treniruotę, todėl pusvalandis prieš ją įkaliau stebuklingojo sirupo “Actifed“. Jis labai gerai pašalina visus slogos simptomus bei prideda įvairiausių mieguistumo ir apsvaigimo simptomų. Sportavau afekto būklėje, bet užtat oras į plaučius liejosi laisvai.

Šiandien Giedriukas jau irgi šnarpščia. Direktorius vaikšto lengvai karščiuodamas ir atsisako gerti vaistus. Donatas atėjo plasnodamas kepurės ausimis ir, kaip įprasta, iki ausų išsišiepęs ilgai ir smarkiai kratė man ranką. Ši atrakcija mudviem niekada nepabosta. Tada vaikinai iš kito kabineto pas mus atvilko plačiaekranį teliką ir ilgai prie jo krapštėsi. Tada išnešė. Tada vėl atnešė. Pastebėjusi, kad Donatas jau pusvalandį vaikšto po ofisą su striuke ir maskatuodamas kepurės ausimis, pasiteiravau, ar jam šalta. “Tai kad blyn, mašinos raktelių nerandu,“ pasiskundė Donatas, akivaizdžiai manydamas, jog į mano klausimą atsakė. Iškuitęs visas kišenes ir visą kabinetą, raktelių jis taip ir nerado. Po kurio laiko direktorius nutarė pajuokauti ir paklausė: “Seni, o tai gal tu šiandien pėsčias atėjai ir raktelius namie palikai?“

Donatas akimirką pamąstė ir tarė:

– Dammit.

Net mūsų ufonautų kontoroje šis nutikimas sukėlė ažiotažą.

***

Turim du naujus dizainerius. Jonas iš tiesų yra architektas, groja būgnais ir žaidžia ledo ritulį. Be to, vos išgirdęs mano telefono melodiją identifikavo dainos pavadinimą ir papasakojo, kad šio žanro pavadinimas – kuduru – angolietišku portugalų dialektu reiškia stangrią subinę. Evaldas yra plikas, baisiai gerai žaidžia stalo futbolą ir šypsosi panašiai kaip Račkus – akimis ir lūpų kampučiais. Be to, vakar beveik įtikinamai sublefavo, kad yra geriausias pokerio lošėjas Baltijos šalyse. Mes jais abiem labai džiaugiamės, o ir jie su mūsų kompanija nenuobodžiauja.

***

Ai, dar dėl kalanetikos (ir, tam tikra prasme, Račkaus). Aš nežinau, ar minėjau, kad Vycka su Račkum mane persekioja. Jei neminėjau, tai, žinokit, persekioja. Prieš porą savaičių atėjau į pirmą treniruotę “Body Gym“, ir spėkit, ką ten radau. Kadangi kalanetika yra jogos ir baleto pratimų mišinys, be abejo, būtų buvę smagiau rasti Račkų, bet iš tiesų tai buvo Vycka. Beje, ko tai seniai matyta 😛

***

Skaitau Tinos Fey “Bossypants“. Neturiu žodžių apibūdinti tos knygos gerumo lygį, tad gal tiesiog įmesiu keletą citatų:

– This worked out perfectly for me in college, because what nineteen-year-old Virginia boy doesn’t want a wide-hipped, sarcastic Greek girl with short hair that’s permed on top? What’s that you say? None of them want that? You are correct.

– If you retain nothing else, always remember the most important rule of beauty, which is: who cares?

– Gay people don’t actually try to convert people. That’s Jehovah’s Witnesses you’re thinking of. (Šitą ketinu reguliariai naudoti.)

– This made no sense to me, probably because I speak English and have never had a head injury. (Šitą – retkarčiais, kad nepadauginčiau.)

– When choosing sexual partners, remember: Talent is not sexually transmittable.

Reklama

4 responses

    • sakinys/citata, ta prasme. istorijos visos neblogos. dar ka nors ironisko norejau pasakyt apie kuria nors is istoriju. vaaaa…

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s