Mielumas ir ne toks mielumas

Vakar vakare sėdėdama ant šiltnamio slenksčio dalyvavau slaptos svingo bendruomenės susibūrime. True story. Tas šiltnamis yra Žvėryno jointo “Jalta“ gyvų pasirodymų scena, o ta bendruomenė – tarptautinis baisiai mielo džiaziuko kolektyvas provokuojančiu pavadinimu “Secret Swing Society“. Va toks (čia jų kažkodėl tik trys iš penkių):

Svingerius sudaro trys islandai, vienas prancūzas ir vienas lietuvis. Kaip suprantu, jie šiaip jau reziduoja Amsterdame. Aš truputį įsimylėjau akordeonininką (islandą) ir susižavėjau tuo faktu, jog kontrabosininkas (irgi islandas) dainuoja švelniu ir tyru falcetu. Tie, kas savaitgalį būsite Klaipėdos džiazuose, turėkite omenyje, kad jie irgi ten bus.

On a completely unrelated note, “Jaltoje“ pardavinėjamas vynelis nelabai dera su “Soulbox’e“ pardavinėjamu “Hoegaarden’u“. Atrodytų, abu geri myžaliukai, o pusę galvos vis tiek skauda.

Turbūt todėl, kad man šiandien skauda pusę galvos, kabineto draugai visą dieną groja ankstyvąją ŽAS kūrybą. Reikia pripažinti, siaubingai užsimaniau į ankstyvosios ŽAS kūrybos koncertą. Ypač norėčiau išgirsti gyvai atliekamą kūrinį “Atsitiktiniai lytiniai santykiai prie gero nepriveda“:

Na, ir dar gal Imbraso garbei reikėtų išklausyti šį:

Jėzau, kokie jie nerealūs 😀 “Šokinėjam!!!“

Reklama

One response

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s