La Furia Roja Victory Shalalala

O štai vakar turėjau laimės žiūrėti futbolą griežtai moteriškoje kompanijoje: su Akvile ir Aurelija (pabaigoje prisijungė ir alkana kaip vilkas Vaida). Lietaus “Artistų“ kiemelyje gavome visai nedaug, o vasariškos tropinės šilumos – visai nemažai. Pravedžiau merginoms visapusišką futbolo pagrindų pamokėlę, pradedant aikštės dangos sluoksniais ir baigiant gražiausiais italų beigi ispanų šviesiaplaukiais. Beje, Gianluigi Buffon yra mano numylėtinis nuo pat 2002-ųjų Pasaulio čempionato, kai tik pradėjau domėtis futbolu, – netrukdo nei jo tipiškas karštakraujo italo snukelis, nei segtukai plaukuose, nei himno giedojimas įnirtingai užsimerkus. Vargšiukas, kaip man jo vakar gaila buvo… Kita vertus, Torreso man būna gaila maždaug per kiekvienas varžybas, kai jis patempęs lūpą sėdi ant suolelio. Tai net kažkaip nepykau, kai tą trečią įmušė. Galėjo tuo trečiu ir apsiriboti…

“Artistų“ kiemelyje buvo įsitaisiusi ir graži ispanų kompanija, kuri po varžybų dainavo “Fer-nan-do Tooooorres, lalalalalala…“ pagal “Can’t Take My Eyes off You“ melodiją. Tiesą sakant, jų rinktinėje yra gan nemažai penkiaskiemenių vardų, kurie tam tinka, nors ir ne taip skambiai kaip Torreso: “I-ker Ca-siiiiillas, lalala…“, “Xa-vi Her-naaaandez, lalala…“, “Pe-dro Ro-driiiiguez, lalalala…“ ir t.t.

Lalalala, smagus buvo čempas. Mano telikas rodė žalius žmones, anglai standartiškai iškrito po penalkių, triuškinančia persvara laimėjau darbo totalizatorių, Ukrainoje ir Lenkijoje niekad nebevyks jokie futbolo turnyrai… Rytoj vakare trauksiu Gdynės link – į lenkišką masinį renginį, kuris ten tikrai vyks ir toliau.

Beje, reikės būtinai žiūrėti olimpiados atidarymą – garso takelis žada būti dieviškas. Britai po eilinės Eurovizijos bandys pasauliui priminti, kad jie prireikus gali iškasti vajei kokios geros muzikos.

Reklama

4 responses

  1. Gianluigi yra vienintelis veidas, kurį prisimenu iš viso šio čempionato. Liūdnos mėlynos akys, lalalalala. Į jį žiūrėdama kažkodėl prisiminiau pirmykštį žmogų iš ice-age, kakta suraukta tip top.

  2. as irgi laimejau darbo totalizatoriu. statyti uz bukmekeriu reitingus visada apsimoka:)

    daugiau apie futbola neturiu ka pridurti. gerai, kad baigesi.

  3. ei nu, man irgi paaiskino viska viska vienas toks buves U16 DK rinktines zaidejas 😀 bet as tai Baloteli isimylejau 😀 na, gal labiau kaip potencialu klienta… 😀

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s