Heineken Open’er 2012: Diena Nr. 0

Kadangi nelabai dažnai čia rašinėju, tai turbūt nieks ir nepastebėjo, kad buvau kelioms dienoms ištrūkusi į kasmetinį savo atostogų atributą – “Heineken Open’er“. Kasmetiniai šio atributo atributai Arnas, Imbrasas ir Mykolas (ir turbūt Živilė, nesu tikra) šiemet sumanė Gdynią iškeisti į prabangų belgišką “Rock Werchter“. Įspūdžių kol kas negirdėjau, bet tikiu, kad buvo neblogai. O bet tačiau aš nutariau, kad ištikimybė yra vertybė net tokiu atveju, kai kalba eina apie lenkišką firmelę, kuri kasmet iš manęs nuplėšia kelis šimtus zlotų už galimybę keturias dienas labai muzikaliai drybsoti pievoje/pliaže/palapinėje. Todėl išzyziau ausis Gabijai, pagal Facebooko skelbimą suradau mums transportą bei draugiją viename, ir wszystko w porządku. Štai kaip, pasirodo, rašosi įžymioji frazė “všistko v požontku“.

Diena Nr. 0

Mūsų ekipažas nutarė sekti Open’erio lietuvių tradiciją, kuria maniškiai atributai kažkaip nepasitikėdavo, ir važiuoti per naktį bei tiktis su kitais lietuviais prie Gdynės prieigose dunksančio milžino “Auchan“. Taigi, 23:00  (plius minus valanda (labiau plius nei minus)) iš Vilniaus pajudėjo mikriukas “Mercedes“ su tokiu sąstatu:

– Mano kukli asmenybė, apie kurią daug pasakoti turbūt neverta

– Domas. Vairuotojas, apdėjęs netgi tą Domą, kur pernai mus su Gabriele taip sėkmingai pargabeno iš Gdynės. Geležinės ištvermės, auksinės kantrybės ir, nu nežinau, gal platininių pačių įvairiausių projektų valdymo įgūdžių žmogus. Aplodismentai.

– Ieva. Mergina, mėgstanti su visais kalbėti apie bybius, bet man pasirodžiusi labai miela. Jos dėka susipažinau su savo bendravardžiu rusty spoon iš šio puikaus “post-apocalyptic psychological horror Flash cartoon“ ((c) Wikipedia) serialo.

– Sergejus. IT inžinierius, dirba evil korporacijoje “Barclay’s“.

– Sergejus. IT inžinierius, dirba evil korporacijoje “Barclay’s“. Šito dar ir pavardė Sergejev.

– Vytautas. Daug šypsosi ir vietoje “ei!“ sako “ks kss…“ Taip, vaikinams irgi.

– Julius. Žmogus, kuris negeria JOKIŲ ALKOHOLINIŲ GĖRIMŲ. Kam tos dėžės alaus, nieks nežino.

– Eglė. Vos atvykusi ji kažkur dingo ir atsirado tik prieš pat išvykstant. Mistiška būtybė.

– Gabija. Be abejo, prieš išvažiuojant iš Vilniaus ją buvo ištikęs vienas kitas smulkus nuotykis, bet galima sakyti, kad ji nevėlavo. Tiesą sakant, galima drąsiai teigti, kad tai mes vėlavom jos pasiimti iš namų.

Tai štai, tokia draugija apie vidurnaktį ir išvažiavo Alytaus bei audros su perkūnija link. Diena Nr. 1 bus aprašyta rytoj, nes šiandien man reikia ruoštis į šios draugijos susitikimą restorane su suknelėm, kostiumais, makiažu, kvepalais ir kitais reikalais, kurie sudarytų kuo didesnį kontrastą mūsų festivaliniam įvaizdžiui. Turbūt net botų nė vienas neapsimausim.

Pirma diena

Reklama

7 responses

 1. buvo visaip. iš esmės neblogai, bet ne tiek, kad būtumėm atradę ameriką. svarstėm, kur kitur kitais metais reikės traukti.

  juokingiau begalėtų būti tik tuo atveju, jei vardai skirtųsi viena raide. sergejus ir pergejus, pvz.

  nors “pergėjus“ ir savistoviai pakankamai juokinga.

 2. Gavau pats įsitikinti, jog kuo toliau nuo namų ir komforto zonos, katra šiaip jau yra Kosakowo (buv. Babie Doły*) oro uoste, tuo daugiau nuotykių, bet taip jau gamta sudėta. Viskas ten gerai su belgais, bet buvo vienas-kitas-trečias niuansas, kad pritrūktų iki “Amerikos“ įvertinimo.
  _____
  * Tikrai nesistebiu, kad tas karinisooro uosto pavadinimas savo laiku buvo pakeistas

 3. na mano nekuklia nuomone, RW muzikine prasme 7 zvaigzdutes is 5: kiekiu, line-up’u, ir netgi sakyciau garso kokybe. maistas siek tiek geriau nei openeryje. Visa kita sakyciau heinekenas per quality/price ratio valdo.

  ziauriai (skaityti ZIAURIAI) truko laisvo laiko (zr. muzikos kiekis), minus apgirsti nuo alaus buvo beveik neimanoma (damn you small cups!!!)

  all in all buvo verta, bet kitais metais ieskociau ko nors kitko arba varyciau gal i RW tik kelioms dienoms.

 4. Atgalinis pranešimas: … ir man visai negėda! | Be pavadinimo

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s