Kašaras

Kadangi jau labai seniai nerandu temų rašymui, parašysiu ta tema, kuria man niekad nenusibosta kalbėti, – apie katiną.

Per tuos kelis mėnesius, kuriuos katinas praleido mūsų namuose, spėjo iš mažiuko rainiuko išaugti į adekvataus dydžio rainį, kuris jau netgi sugeba atsigulęs ant nugaros pavaizduoti šiokią tokią pagalvėlę su kojytėm. Dar spėjo netekti kiaušų, tačiau mūsų su Jūrate viltys, kad tai apramins jo pasiutimą, visiškai nepasiteisino. Vis dar reguliariai laksto po namus kaip į šikną įgeltas, moka užsilipti ant gartraukio, o vakarais prieš pasiklojant lovą būtinai įsilipa į šlapią vonią, nes kitaip būtų sudėtinga taip efektingai pripėduoti patalynę.

Paprastai su katinu miega Jūratė – ji netgi teigia, kad kartais jai pavyksta visai neblogai su juo išsimiegoti. Jai savaitgaliui kur nors išvažiavus, aš irgi kartais pagailiu vargšo našlaitėlio ir įsileidžiu jį į savo kambarį. Iš 6-7 bandymų dar nė karto nepavyko ištverti visos nakties neišmetus jo už durų. Pagrindinės to priežastys:

1. Vidury nakties katinui paprastai kyla noras pažaisti. Tam tikslui jis atsitempia savo tarškančia ir cypiančią pelytę ant pagaliuko arba randa kokį nors šiugždantį maišą. Geriausia vieta žaisti su šiais objektais yra po mano lova. Šis manevras garantuoja  100% tikimybę, kad aš nepatingėsiu išlįsti iš šiltų patalų atimti iš katino žaislo, o tuo pačiu jau ir jį patį išgrūsiu koridoriun.

2.Kai nenori žaisti, katinas nori draugauti. Tai pasireiškia prisėlinimu man prie veido ir šalto šlapio snukio sugrūdimu kur nors į akį. Ypač gerai suveikia tuo atveju, jei visgi jau būnu sugebėjusi kažkokiu būdu užmigti.

3. Atlikus šalto šlapio snukio manevrą galima pereiti prie tolesnės draugavimo dalies  – masažo. Kiek žinau, visos katės labai mėgsta minkyti ką nors priekinėmis letenėlėmis, o mūsiškis dar ir turi be konkurencijos mėgstamiausią minkymo objektą – aukos kaklą. Jei per daug neužspaudžia kvėpavimo takų ir jei būna neseniai netekęs didžiosios dalies nagų, kentėti galima. Šiuo metu nagai jau truputį paaugę, tad kentėti nebegalima. Nuvytas nuo kaklo, paprastai pereina prie pakaušio ir sprando, vis tiek apdrasko ir suvelia plaukus.

4. Pažaidęs ir padraugavęs katinas nutaria, kad gal visgi gerai būtų trumpam numigti. O kur geriausia miegoti? Savaime suprantama, kad ant pagalvės. Tad jis patogiai įsitaiso ant viršutinės pagalvės dalies, kas, iš principo, reiškia “man ant galvos“. Snukutį būtinai padeda man prie pat ausies ir tada dar geras penkias minutes tiesiai į ją murkia. “Eina sau, moterie, kaip čia su tavim smagu! Ir minkšta, ir šilta, ir va aš tau tuoj dar masažiuko biškį…“

5. Numigęs paprastai eina pažaisti…

Reklama

One response

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s