Matot? Aš rašau!

Galvoju, kad jei bent kas antrą dieną prisiversiu ką nors čia parašyti, mano writer’s block pasiims atostogų ir grąžins iškalbos (išrašos?) dovaną. Juk nebūtinai turi vykti kažkas labai įspūdingo, kad būtų verta tai aprašyti.

Pavyzdžiui, šiandien YouTube platybėse aptikau štai tokį nuostabios Carly Simon dainos “You’re So Vain“ cover’į:

Beje, originale back vokalą dainavo ir Carly iš paskutiniųjų perrėkti bandė ponas Jagger’is, suteikdamas kūriniui ypatingo ironiško šarmo.

Niekaip negaliu atsidžiaugti tuo, kad dar nė neprasidėjo kalendorinė vasara, o jausmas toks, lyg jau būtų kaitri ir apsnūdusi liepa. Aš netgi spėjau įdegti kojas! Tiesa, tai matosi tik nusiavus batus ir išvydus, kad pirštukai dar baltesni už bendrą kojų baltumą. Traktuoju tai kaip kompensaciją už reto ilgumo ir šlykštumo žiemą.

Vis dar turiu pusę katino, kuris jau nustojo šokinėti ant durų rankenų, bet labai pamėgo vakarais kalbėtis su netyčia į namus užklydusiomis plaštakėmis. Užsilipa ant aukščiausio pasiekiamo taško (fotelio atkaltės), atsistoja ant dviejų kojų ir kiauksi širdį draskančiu balsiuku: “Kodėl? Kodėl aš tavęs nepasiekiu? Nu davai, nusileisk biškį žemiau… Anuka skrisk čia, bjaurybe tu! Dammit. Moterie, gal bent tu mane pakelk iki lubų, užuot užsiėmusi savo menkais žemiškais reikaliūkščiais?!“

Giedriukas ką tik ištarė vieną iš savo sparnuotųjų frazių: “Ai douant tu liv on vis plianet animo“. Tai kažkaip susiję su Angry Birds, Grumpy Cat ir 2016-aisiais. Šiandien jis jau spėjo ir kokius tris kartus konstatuoti faktą kita savo sparnuota fraze: “Ju donnou hau tu jūz kontuper“. Paprastai aš įsižeidžiu, kai kas nors abejoja mano intelektiniais/kompiuteriniais sugebėjimais, bet šįkart kaip ir neradau prie ko prikibti. Nu tikrai man internetai neveikė…

Vakar buvo beprotiškai juokingas “Protų kovų“ žaidimas. Net nelabai pamenu, iš ko ten visi taip žvygavom, bet suomis Pasi man jau žadėjo į girą migdomųjų įpilti, kad šiek tiek nuimčiau mosavimo rankomis. Vienas geresnių epizodų buvo, kai kanadietis Daniel prieš turą apie Prancūziją aiškino, kad jis joks ne prancūziškas snobas, bet ties šeštu klausimu vakaro vedėjai išdrįsus kažką ne taip ištarti puolė purkšti kaip įsižeidęs katinas. Prhetentious? Moi? Jamais! Ai, ir dar Pasi, nuo manęs gavęs antrą bokalą alaus už praeitą savaitę atsakytą klausimą apie pornūchą, labai įsijautė ir kalbėdamasis su aplinkiniais vis bandė taikliu rankos mostu nudaužti pietų afrikietį Alwin. Sprendžiant iš veido išraiškos, pastarasis visą laiką pavojingai balansavo ant ribos tarp šaltakraujiškos ramybės bei isteriško kvatojimo, ir visas šis šokis su kardais truko tol, kol aš jau pusiau verkdama iš juoko pasiūliau Pasi nustoti kelti pavojų aplinkinių saugumui. Dar sužinojome apie amerikietės Kerry nuotykius su Senamiesčio butų tūlikais bei tai, kad dėl Stephen piršlybų Rūtai galėjo būti kaltas alkoholis.

Beje, laimėjome.

Man šiemet reikia sutalpinti keliones į Lenkiją, Italiją, Madridą ir Briuselį. Ir “Velnio akmenį“. Kaip manot, sugebėsiu?

Ir pabaigai – YouTube vėl pradžiugino. Kas nematė, pasidžiaukite, o kas matė, – prisiminkite:

Reklama

3 responses

  1. kad įrašas atrodytų pilnesnis, rašau komentarą (nes kaip be jų). RSSas džiūgauja, rašyk įrašus, o mes lauksim ir skaitysim!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s