Heineken Open’er 2013: Rihannos diena

Pirma diena
Antra diena
Trečia diena
Ketvirta diena

Kadangi jau labai ilgai užtempiau vis šitą aprašymą ir per tą laiką įvyko krūva naujų kelionių ir atrakcijų, viską surašysiu trumpai ir drūtai:

– Mums jau kaip ir susitaikius, kad paskutinę dieną alkoholio nebus, Mykolas su Jurgita tik šast ir ištraukė puikaus balto vyno butelį. Pasirodo, anksčiau manė, kad tokiems patyrusiems alkoholikams vynas bus ne lygis. Teisingai, reikia palaukti, kol patyrę alkoholikai pabaigs visas atsargas, o tada jau net pats elegantiškiausias ir nekalčiausias gėrimas bus lygis.

– Važiavome į stileivų meką “H&M“, kur aš pareiškiau, kad nieko nepirksiu, nebent rasčiau suknelę Stepheno ir Rūtos vestuvėms. Radau. Dar tame prekybos centre radau žavingą papier mâché drambliuką be akyčių. Ir visi sėkmingai pavalgėme, nors turbūt gerasis užmiesčio viešbutukas nostalgiškai šmėsčiojo visų atmintyje.

– Viktorija tuo metu nuo ankstyvos popietės kartu su pulku lenkų paauglių laukė Rihannos koncerto.

– Grįžę iš apsipirkimo, susipakavome visus turtus ir nusinešėme į autobusiuką. Autobusiuką pasistatėme prie vartų, kad po koncerto galėtume kaip tikri spartuoliai patys pirmi apleisti teritoriją. Vakaro saulės spindulių pašildyti Mykolas su Jurgita prisiminė, kad turi dar du butelius “devynerių“, kas iškart pakėlė kolektyvo nuotaiką. Prie autobusiuko atsirado pledukas, buvo ištrauktos sultys ir kola (vakaro citata: “Ė, o tai gal geriau Colos su sultim nemaišyt, bo blogai bus?“). Paskutinis polaroidas užfiksavo daug plikų pilvų ir ne ką mažiau aplink romantiškai sustatytų mašinų. Iš mėlynų paklotukų buvo sukonstruotas merginų tualetas. Kilo pirmos mintys neiti į koncertą, o verčiau pasilikti ant pleduko.

– Visgi patraukėme koncerto link. Prie patikros punktų sužinojome, kad vargšės lenkų paauglės (ar greičiau jų tėvai) už bilietą į tą vieną koncertą paklojo beveik tiek pat, kiek mes už visą festivalį. Bet žmonių buvo baisiai daug. Ir oras buvo neblogas, ir muziką per garsiakalbius visai neblogą leido. Kaip pastebėjo Daivaras begrojant “Get Lucky“, “prognozuoju kad tai bus geriausia šio koncerto daina“. Žodžiu, šiaip laukimo sąlygos nebuvo prastos, o tai pasirodė besą svarbu, kadangi Mis Aš Vaikštau Po Sceną Be Kelnių Ir Esu Sau Baisiai Faina vėlavo valandą. Mes su Mariumi ir Daivaru ėmėme kurti planą įžūliai eiti į autobusiuką ir koncertą praleisti ten.

– Po valandos nežinia ko Mis Aš Vaikštau… galų gale pasirodė ant scenos ir ėmė vaikščioti. Kartais paūkaudavo ir pasiglostydavo plaukus. Įspūdis va toks:


– Pakentėjusi porą dainų, mūsų maištininkų trijulė įgyvendino planą: grįžome į autobusiuką, atsidarėme alaus, Marius paleido savadarbį CD ir sutepė sumuštinių. Bendrai paėmus, mums buvo labai smagu, o likusiems – nelabai. Galiausiai dėl logistinių priežasčių dar ir žlugo planas kuo greičiau apleisti teritoriją, tad dar nežinia kiek laiko stovėjome kamštyje.

Reziumė: vaikai, venkite Rihannos koncertų!

Reklama

5 responses

  1. Atgalinis pranešimas: Heineken Open’er 2013: įžanga ir pirma diena | Be pavadinimo

  2. Atgalinis pranešimas: Heineken Open’er 2013: antra diena | Be pavadinimo

  3. Atgalinis pranešimas: Heineken Open’er 2013: Trečia diena | Be pavadinimo

  4. Atgalinis pranešimas: Heineken Open’er 2013: Ketvirta diena | Be pavadinimo

  5. Vargšei dziundzė šitaip niežti, o jūs juokiatės… Duotumėt geriau kokio kremo.

    Praeitą savaitgalį buvom Robbie Williams koncerte. Man labiausiai patikusi daina buvo Arctic Monkeys – R U Mine 🙂 nors nieko nesakau, koncertas geras. Po to išvažiuoti iš parkingo irgi užtrukom: pirmas 50 minučių pajudėjom 20 cm, per kitas 10 minučių išvažiavom į autostradą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s